Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

62 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 06:14

Jeśli mnie pamieć nie myli, to uchwyty gdzieś około 2010 roku były w podobnym "kryzysie". Jakoś wybrneli. Miejmy nadzieję, że i w tym przypadku dobrze to się skończy, głównie ze względu na pracowników. 

Jakoś wybrnęli? Włosi przejęli i dołożyli trochę swojego kapitału. Cała Białostocka produkcja zlikwidowana na rzecz Bielska. Do łazienki się boją chodzić pracownicy żeby roboty nie stracić.

#22 ~LASTIWKA~

~LASTIWKA~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 07:53

co tam Polbud wazne ze nasi przyjaciele z Ukrainy ida z nasza pomoca do UEa i Rosje postawim na kolana!!

#23 ~syn rudego~

~syn rudego~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 07:55

zrozumcie ludzie ze urzad pracy jest od tego zeby bezrobotny zaszedł i zobaczył jak sie pracuje. i tyle. umiesz liczyc licz na siebie. ja wyjechałem ale robiłem w pl tak: kazdy ma rodzine na wiosce (no wiekszosc) dogadujesz sie zeby dodali cie do krusu jako domownika i w tym momencie masz juz socjal + bysmoze jakas emeryture. skladka 100 pln miesiecznie ... jak za mozliwosc bezplatnej sluzby zdrowia w kazdej chwli (jaka by nie była ale jest) to nie wysoka suma . i do pracy na czarno. ja tak pracowałem przez 8 lat. 

#24 ~zainteresowany~

~zainteresowany~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 09:08

Polbud SA upada, ale panowie prezesi i dyrektorzy już posadki mają, zadłużyli spółkę na kolosalne pieniądze, zostawili za sobą kilkadziesiąt bankrutujących firm i już otworzyli sobie nową spółkę. Tym razem NAFIBUD SA, w zarządzie same znajome nazwiska. UWAGA!!!!! Rozpowszechniajcie tą informację, żeby nie było im łatwo kolejnych firm oszukiwać. Firma została zarejestrowana w KRS w Bielsku Podlaskim 14.03.2014

#25 ~sdfgsdf~

~sdfgsdf~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 09:20

tak robi się biznes :)

#26 ~Uwaga na oszustów~

~Uwaga na oszustów~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 17:53

Oszuści z Polbudu już zdążyli zarejestrować nową spółkę do oszukiwania naiwnych podwykonawców. To NAFIBUD S A (KRS: 0000502097).

Micał Robert Andrzej Członek Rady Nadzorczej Żuk, Łukasz Norbert Członek Rady Nadzorczej Chmay Szczepan Michał Członek Rady Nadzorczej Kowalewski Adam Stanisław Prezes Zarządu Kukawski Marcin Wiceprezes Zarządu

#27 ~podwykonawca~

~podwykonawca~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 18:28

Oszuści z Polbudu już zdążyli zarejestrować nową spółkę do oszukiwania naiwnych podwykonawców. To NAFIBUD S A (KRS: 0000502097).

Micał Robert Andrzej Członek Rady Nadzorczej Żuk, Łukasz Norbert Członek Rady Nadzorczej Chmay Szczepan Michał Członek Rady Nadzorczej Kowalewski Adam Stanisław Prezes Zarządu Kukawski Marcin Wiceprezes Zarządu

fakt

#28 ~Magda Angielska~

~Magda Angielska~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 08:49

Zwracam się z uprzejma prośbą o nienazywanie wszystkich pracowników POLBUDU oszustami !!!Ponieważ jeśli coś się działo złego to na budowach gdzie działali panowie dyrektorzy z Warszawy ....i ich podwykonawcy!!!Tam rączka rączkę myła....!!!A POLBUD to również stolarka PCV ,ALUMINIUM,EKO ENERGIA!!!!Także proszę nie wrzucać wszystkich ludzi do jednego kibla!!!!zwykli prości pracownicy z Bielska nic tu nie przekręcili i nikomu nic nie ukradli!!!!Na dzień dzisiejszy nie mają pracy i wypłat za 2 miesiące przez panów i panie z budownictwa!!!!Przez tępotę kierowników budów którzy przez 10 miesięcy nie umieją przekazać budowy dla inwestora!!!To oni dokonali sabotażu i doprowadzili całe przedsiębiorstwo do upadku przez swe kanty!!!!Dziekuję za zrozumienie!!!

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 13:59

jak byłem w sprawie pracy u nich to coś kierowniczek czy kim on tam jest nabąkiwał że potrzebują ludzi stabilnych . A tu masz rozdupczyła się stabilność .

NIe rozumiem tylko tych inwestycji , nowe ogrodzenie bramy itp.

jak nie mieli kasy ,wymiana parku maszynowego .

Domniemać morzna że zakład modernizuje się topi się w niego kase , następnie doprowadza się do bankructwa by sprzedać podctawionemu gościowi za symboliczną 1zł.

Szkoda tylko ludzi co stracili prace .

#30 ~ghv~

~ghv~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 20:13

szkoda że zdjęcie z kampusu i nie dotyczy polbudu

#31 ~JUDASZ~

~JUDASZ~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 21:36

Właśnie"szkoda tylko ludzi co stracili prace"!!!!Cóż Ci co im zgotowali taki los mieli się dobrze i mieć się będą!!!Niestety taki to nasz kraj!!!Takie przepisy ,ze ludziom nie płacą już 2 miesiące poborów ,a przepisy są takie ,że oni dostaną pieniądze z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych co najmniej za pół roku!!!A za co mają do tej pory żyć???No cóż zaraz szybka Spółdzielnia Mieszkaniowa na ul.11 Listopada będzie wszczynać postępowania komornicze ,panie z PUP jak zwykle nic nie pomogą w sprawie pracy ,MOPS da po 100-200zł....każdy będzie miał ich w tzw.4 literach!!!Noo ale prasa napisała ,ludzie poczytali,panie z PUP zadeklarowały się a życie zweryfikuje,że to kolejna ściema była bielskiego PUP!!!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 20:06

No i jak była wypłata u wszystkich ?

#33 ~Robol~

~Robol~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 10:01

Nie było wypłaty!!!!A co ktoś dostał????

#34 ~prezes~

~prezes~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 14:51

TAK dostali prezesi Nafibudu

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 14:57

Zawsze myślalem, ze polbud to taka bogata firma. Aut firmowych cały parking, mój sąsiad do pracy autem firmowym z polbudu, na zakupy, do tesciów i do cerkwi jeśli trzeba. Prywatno auto tylko z kurzu wyciera. Biura więcej od fizycznych pracowników, widać to jak wychodzą na fajeczkę. Nic dziwnego, że ta firma juz leży i kwiczy. Ogólnie jeden wielki burdel z tego co widzę. 

#36 ~Jarko~

~Jarko~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 23:35

Cytat artykułu ze Strefy Biznesu z dnia dzisiejszego.
Białostocki sąd ze względów formalnych zwrócił do Polbudu wniosek tejże firmy o upadłość.
Został on złożony do sądu 7 kwietnia przez samą bielską firmę.
Wcześniej - 12 marca 2014 roku do białostockiego sądu wpłynął wniosek o ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku dłużnika Polbud S.A. w Bielsku Podlaskim złożony przez wierzyciela Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Onkologii w Bydgoszczy.
Wniosek jest na etapie procedowania i winien być rozpoznany w terminie dwóch miesięcy od jego złożenia.
Jednocześnie sąd zakazał prowadzenia postępowania naprawczego dłużnikowi Polbud S.A. w Bielsku Podlaskim.

#37 ~Jarema~

~Jarema~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 20:52

Zwracam się z uprzejma prośbą o nienazywanie wszystkich pracowników POLBUDU oszustami !!!Ponieważ jeśli coś się działo złego to na budowach gdzie działali panowie dyrektorzy z Warszawy ....i ich podwykonawcy!!!Tam rączka rączkę myła....!!!A POLBUD to również stolarka PCV ,ALUMINIUM,EKO ENERGIA!!!!Także proszę nie wrzucać wszystkich ludzi do jednego kibla!!!!zwykli prości pracownicy z Bielska nic tu nie przekręcili i nikomu nic nie ukradli!!!!Na dzień dzisiejszy nie mają pracy i wypłat za 2 miesiące przez panów i panie z budownictwa!!!!Przez tępotę kierowników budów którzy przez 10 miesięcy nie umieją przekazać budowy dla inwestora!!!To oni dokonali sabotażu i doprowadzili całe przedsiębiorstwo do upadku przez swe kanty!!!!Dziekuję za zrozumienie!!!

Nie rozwalaj mnie.

Przyjechał pan Ł. wziął kontrakt z banię, wynajął firmę S. z Lublina, która założyła CAŁĄ ślusarkę, Polbud zwinął bańkę a do Lublina nie dał ani centa!!! Stąd się wzięła rentowność Waszego ALUMINIUM! I nie próbuj zaprzeczać, bo właśnie ja z ramienia inwestora spłacam w transzach firmę S z Lublina.

Najlepszy deal, że Wasz Ł. I prezes firmy S to kumple ze studiów!!! ZERO honoru i etyki!!! kumpel kumpla wydupcył na banię w ciągu miesiąca

#38 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 20:49

Gnojki z warszawki tak dobrze zarządzali aż tą firmę rozjebały. Za dużo było w niej cwaniaków i krawaciarzy.

Jak Pan/Pani wie, ze to przez gnojków z warszawki, to moze Pan/Pani wymieni z nazwiska, przez których  prawie nikt teraz pensji nie dostał od lutego? Proszę się zastanowić kogo Pan/Pani pomawia.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 07:19

trzeba wyłapać kanciarzy, krętaczy , oszustów i te ich członki które źle czyniły oberżnąć przy samej (...) a ich plemię oznaczyć jako ostrzeżenie dla następnych

#40 ~Żul~

~Żul~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 10:47

I tak nastąpił koniec firmy z 60-cio letnim doświadczeniem!!!!Polbud zwolnił dziś prawie wszystkich swych pracowników.Na bruk poszło od 150 do 200 osób....Nikt nie wie jak to się wszystko stało i z czyjej winy...powaliło ta firmę budownictwo i kary ...Ciekawe co Urząd Wojewódzki w Białymstoku zrobi dla tych wszystkich zwolnionych ludzi???A stało się to również dzięki nie odebraniu Parku Naukowo Technologicznemu z karą 15 mln zł....!!!!Brawo Państwo Polskie wykończyło wszystkich budowlańców!!!!Nikt nic nie zarobił na autostradach,stadionach...każdy zbankrutował !!!Co za system w tym kraju???Cóż pakujemy plecaki i do England,Deutsch,Norwegii,Belgi,Holandii.... 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych