Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pół miliona złotych dotacji , do zwrotu !

46 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 12:26

CZEGO WY SIE CZEPIACIE , TO BYLO </p>
S-E-R-D-U-S-Z-E-C-Z-K-O D-L-A Ł--A--P</p> </p>
TAKIE SERDUSZECZKO ZE ZAORAŁA ŁAPY I NA TYCH ZGLISZCZACH CHCIALA POSTAWIC NOWE SERDUSZKO DLA ŁAPEK. </p>

Może tak zacznijcie pytać co się dzieje tego którego wybraliście a nie zwalać winę na poprzedniczkę.Zasada taka kto rządzi ten odpowiada chyba wiedział na co się decyduje prawda?
A umowy zostały zerwane już po objęciu urzędu.

#22 ~gosciu~

~gosciu~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 12:54

Dowody, gdzie są dowody...   Ciekawe to...

oczywiscie ze ciekawe bo rozumiem przy jednej budowie schodzi wykonawca z placu. A to juz kolejna sytuacja ze wykonawca ma w . wykonywanie robot?

Dlaczego? Nie chce dostac pieniedzy za swoja prace? Taki pech ze co kazda robota to naspotykane sa trudnosci ? W kazdej budowie? Nie rozumiem Łapy leza na takim bagnie ze sie pobudowac nic nie da? oco tu chodzi

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 12:57

Może tak zacznijcie pytać co się dzieje tego którego wybraliście a nie zwalać winę na poprzedniczkę.Zasada taka kto rządzi ten odpowiada chyba wiedział na co się decyduje prawda?

A umowy zostały podpisane chyba za poprzedniczki? Tak jak i za poprzedniczki miały być zrealizowane. To po co ta pani je zawierała? Szczęście w nieszczęściu że ktoś inny będzie musiał je kończyć.

#24 ~dno~

~dno~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:05

A umowy zostały podpisane chyba za poprzedniczki? Tak jak i za poprzedniczki miały być zrealizowane. To po co ta pani je zawierała? Szczęście w nieszczęściu że ktoś inny będzie musiał je kończyć.

i nie skonczy bo pozabieraja dotacje, a gmina i tak ledwo wiaze koniec z koncem.

Swoja droga jestem ciekaw czy akurat sprawa finansowania tzn. placenia wykonawcom nie gra tu istotnej roli

#25 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:06

NIECH TA GMINA W KONCU UPADNIE I SIE WSZYSTKO WYZERUJE, CHETNIE BEDE MIESZKANCEM GMINY POSWIETNE LUB INNEJ ALE ZARZADZANEJ PRZEZ NORMALNYCH LUDZI

I NIECH W KONCU DOKONCZA TO CENTRUM 

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:32

Jestem przekonany że poprzedniczka bez problemów dokończyłaby je w tym roku a teraz to HGW.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 14:19

Jestem przekonany że poprzedniczka bez problemów dokończyłaby je w tym roku a teraz to HGW.

:D  :D  :D  :D  :D  :D

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 14:21

Gadasz jak syjonista anonimie, który ma w zwyczaju nie pytać nikogo o zdanie. Przecież ciągłość władzy nie zostaje przerwana a nadal obowiązuje. Po to ten został wybrany by położyć kres niegospodarności, bezprawiu i niesprawiedliwości by poprzez pociągnięcie do odpowiedzialności karnej i finansowej waszej "grupy" przywrócić normalność zatem oczywiste, że wiedział na co się decyduje - Czy nie zapisano "Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić"? Podobnie jak ty myślało wielu i źle kończyli począwszy choćby np od Ludwika XVI a skończywszy na Adamowiczu chociaż jak mówią "co użyli tego nikt im nie jest w stanie odebrać"..

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 14:31

Gadasz jak syjonista anonimie, który ma w zwyczaju nie pytać nikogo o zdanie. Przecież ciągłość władzy nie zostaje przerwana a nadal obowiązuje. Po to ten został wybrany by położyć kres niegospodarności, bezprawiu i niesprawiedliwości by poprzez pociągnięcie do odpowiedzialności karnej i finansowej waszej "grupy" przywrócić normalność zatem oczywiste, że wiedział na co się decyduje - Czy nie zapisano "Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić"? Podobnie jak ty myślało wielu i źle kończyli począwszy choćby np od Ludwika XVI a skończywszy na Adamowiczu chociaż jak mówią "co użyli tego nikt im nie jest w stanie odebrać"..

Oj naiwny ,naiwny

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 14:54

Oj naiwny ,naiwny

Widzę że wśród czytających nas internautów wolisz uchodzić za krętacza .u :D

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 14:58

oczywiscie ze ciekawe bo rozumiem przy jednej budowie schodzi wykonawca z placu. A to juz kolejna sytuacja ze wykonawca ma w . wykonywanie robot?

Dlaczego? Nie chce dostac pieniedzy za swoja prace? Taki pech ze co kazda robota to naspotykane sa trudnosci ? W kazdej budowie? Nie rozumiem Łapy leza na takim bagnie ze sie pobudowac nic nie da? oco tu chodzi

Ciemne moce za tym stoją coś czuję..  Coś niewielkie wzrostem, co to może być...

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:13

Piszcie dalej, prokuratura czeka, mam nadzieję, że nawiązką na cel społeczny będzie solidna.

A zepsute rutery U.i R. o dyrektorze szk.pods.nr 2

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:19

Centrum przesiadkowe stało rozgrzebane cały ubiegły rok.Taka bystra,to czemu go nie skończyła.Pomijając fakt,że nie trzeba było tego całego terenu rozkopywać,a przynajmniej przed dworcem.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:22

Czy Będą Wyciągnięte wnioski przez obecnego  Burmistrza G. Kto zawinił z Urzędu M.i G w Łapach i tak długo się odwlekało i Pociągnięty do Odpowiedzialności  jak się zarządza podatników kasą bo mieszkańcy /wyyborcy chcą wiedzieć  ,żeby to Publicznie było wyjaśnone /strefa,centrum przesiadkowe,dom kultury itd.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:22

Lesiu puk puk.

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:24

i nie skonczy bo pozabieraja dotacje, a gmina i tak ledwo wiaze koniec z koncem.

Swoja droga jestem ciekaw czy akurat sprawa finansowania tzn. placenia wykonawcom nie gra tu istotnej roli

coraz cieplej, bo to jeden ze sposobów uwłaszczania się na cudzym majątku :lol:

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:37

:D  :D  :D  :D  :D  :D

a ty się tak nie chichraj bo byznesmen po prostu kłamie :lol:

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:41

Co wolno wojewodzie to nie Tobie s..dzie

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:46

Dobrze rządziła U. przez 4lata ze wspaniałymi radnymi pis już są tego efekty  miasta / Serce dla Łap /

#40 Mr. Vain

Mr. Vain

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 17:21

Przeciez to byly jakies wały grube robione, jakim cudem wykonawca schodzi ze strefy, z centrum przesiadkowego i z domu kultury. Ciagnace sie roboty na matejki i gozdzikowskiej podobnie.

Jeszcze czekajcie z marcela uciekna i powiedzenie zaorac miasto bedzie urealnione

Ciekawe czy te szóstki to przypadek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych