Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

pogadajmy

1118 odpowiedzi w tym temacie

#1041 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 16:25

Wyjasnijcie mi, proszę jak to z handlem w niedziele. Na ulicy Wrzosowej sklepik pani radnej M. Z.  zawsze jest czynny. Czy to tylko duże sklepy zamknięte w niedziele czy wszystkie? Ten na Wrzosowej nie jest taki mały i oblegany przez piwoszy i panie wracające około 11 z cerkwi

wszystkie, tylko te powinny być otwarte w których właściciel w niedziele sam stanie za ladą.
Niestety prawo zrobione dziurawe, i np. placówki pocztowe mogą być otwarte w niedziele, przez co sporo sklepów otwiera niby taką placówkę u siebie i mimo iż paczek tam ze świecą szukać a alkohol hurtowo schodzi to jednak takie jest obejście.
Placówki Monopolowo - Pocztowe

#1042 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 14:13

W HDK i szkole nr 4 odbywają się zajęcia yogi, prowadzi chyba p. Dorota.
Czy ktoś może coś więcej może na temat tej pani ?
Jakie ma kwalifikacje itp.?

#1043 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 11:14

Mam wrażenie że hasło zostań w domu hajnowian nie dotyczy.

#1044 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 11:23

Hajnówka sobie żartuję z tego spacery w najlepsze czy to rozsądne? Ludzie zero pomyślunku.

#1045 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 11:31

Bedą płakać po czasie ale będzie za późno.

#1046 ~hmm~

~hmm~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 14:23

Zauważyłem, że klatki schodowe w blokach nie są wietrzone. Przecież tym wirusem można się zarazić drogą kropelkową, jeden kichnie, kolejny, a powietrze w klatce schodowej niemal cały czas jest to same, a ludzie to wdychają. Tak więc można tym sie zarazic nie tylko dotykając klamek drzwi czy samych drzwi, poręczy przy schodach, które wcześniej mógł dotknąc ktoś zarażony, ale także poprzez powietrze (do 3 godzin w powietrzu), zwłaszcza takie, które nie podlega wymianie na świeże poprzez wietrzenie.

#1047 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 14:30

Co z tego wietrzenia jak ludzie nie słuchają co do nich się mówi suekanka w najlepsze spacery i wykupywanie towaru jak kto s napisał lepiej być uwięzionym w domu niż zaintubiwanym w szpitalu no cóż ale taki naród. Pozdrawiam

#1048 ~heh~

~heh~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 14:32

Hajnówka sobie żartuję z tego spacery w najlepsze czy to rozsądne? Ludzie zero pomyślunku.

O jakich spacerach ty piszesz? Przecież masa osób jest zmuszana do pracy i to czesto w warunkach, w których nie dośc że sami moga sie tym bardzo szybko zarazić, to potem pozarażąją też innych. Ludzie muszą jakoś się dostać i wrócic z pracy, dlatego nie dziw sie, że na ulicach sa jacys ludzie. Dzisiaj widziałem na ulicy Piłsudskiego grupkę ludzi z UM sprzątających chodniki. Ich kwarantanna nie dotyczy? Zwykłych sprzątaczek też nie dotyczy?

#1049 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 14:40

O jakich spacerach ty piszesz? Przecież masa osób jest zmuszana do pracy i to czesto w warunkach, w których nie dośc że sami moga sie tym bardzo szybko zarazić, to potem pozarażąją też innych. Ludzie muszą jakoś się dostać i wrócic z pracy, dlatego nie dziw sie, że na ulicach sa jacys ludzie. Dzisiaj widziałem na ulicy Piłsudskiego grupkę ludzi z UM sprzątających chodniki. Ich kwarantanna nie dotyczy? Zwykłych sprzątaczek też nie dotyczy?

nie mówię o tej grupie są osoby które są zmuszone fakt a mówię o tych co po mieście biegają bardziej że ciekawości i wyprawy po wykupywanie towarów w biedronkach jak się zaraża to i zarcie nie będzie potrzebne a i innych poczęstują wirusem

#1050 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 14:59

Wirus nie wirus Piłsudskiego musi być posprzątane. Przecież szeryf tamtędy się przechadza. Co tam sprzątaczki niech se chorują później.

#1051 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 13:10

Prywatne firmy popadają? To niech posprzedają swoje limuzyny co w leasing pobrali.

#1052 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 16:01

A Tobie jad . ściska .Wzięli to spłacają .

#1053 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 17:06

Prywatne firmy popadają? To niech posprzedają swoje limuzyny co w leasing pobrali.

Zamiast szczekać załóż firmę i weź sobie w lessing limuzynę.Najlepiej narzekać .

#1054 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 18:23

Zamiast szczekać załóż firmę i weź sobie w lessing limuzynę.Najlepiej narzekać .

Ktoś na odcisk nadepnął, że tak się pienisz.

#1055 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 18:32

W przeciwieństwie do Ciebie nie mam odcisków leżę,pachnę a kasa leci.

#1056 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 18:55

W przeciwieństwie do Ciebie nie mam odcisków leżę,pachnę a kasa leci.

Oj leci leci tylko kieszenie dziurawe i nic nie zostaje!

#1057 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 19:02

W Hajnówce akcja "zostań w domu" powinna się nazywać zostań w domu ale zaproś wszystkich znajomych.

#1058 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 19:20

[quote name="Gość" post="1617343" timestamp="1584899747"]
Oj leci leci tylko kieszenie dziurawe i nic nie zostaje![/quo
Widocznie zostaje skoro mogę leżeć i pachnieć.

#1059 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 20:05

[quote name="Gość" post="1617343" timestamp="1584899747"]
Oj leci leci tylko kieszenie dziurawe i nic nie zostaje![/quo
Widocznie zostaje skoro mogę leżeć i pachnieć.

Napisz pod jakim mostem leżysz i pachniesz to wpadnę do ciebie poleżeć razem.

#1060 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 20:08

Widzę że dyskusja nie ma sensu, ponieważ Twój poziom wypowiedzi sięgnął dna .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych