Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

pogadajmy

1109 odpowiedzi w tym temacie

#1021 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 15:07

Coś nie bardzo. Bezpośrednim przełożonym raczej nie. Ale wg prawa to nie wiem.

#1022 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 05:54

Coś nie bardzo. Bezpośrednim przełożonym raczej nie. Ale wg prawa to nie wiem.

Wgł prawa Broń Cię Panie Boże , takie sytuacje trzeba zglaszać i rozbić rodzinne układy , nauczyć wsiowych dążyc samemu do Celu .

#1023 ~kierownik matki~

~kierownik matki~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 12:18

zazdrosc za tylek sciska ze to nie ty ,ha,ha ,ha !

#1024 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 13:12

Wgł prawa Broń Cię Panie Boże , takie sytuacje trzeba zglaszać i rozbić rodzinne układy , nauczyć wsiowych dążyc samemu do Celu .

nie masz racji. To jest prawo lokalne zwyczajowe

#1025 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 08:52

nie masz racji. To jest prawo lokalne zwyczajowe

Poczutaj dokladnie , nikt z rodziny nie moze byc na stanowisku kierowniczym a matka , brat jej podwladnym

#1026 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 09:18

W hajnowce to standard tutaj urzędy rodzinami pracują.

#1027 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 09:37

"spotyka się dwóch urzędników w pracy.
Cześć, zatrudnisz u siebie moją rodzinę?
A cześć , no tak jak ty zatrudnisz i siebie moją ."
I cała urzędnicza Kasta szczęśliwa i uśmiechnięta.
A plebs?

A plebs sobie może... ponarzekać 

#1028 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 06:17

Razem pracować mogą , tatuś , córcia ale żadane z nich nie moze być na stanowisku wyższym (kierowniczym)tak samo jak matka syna nie moze uczyc, poczytajcie art.jaka kara i co grozi , to jest przestępstwo i tyle.

#1029 Gentlemens2

Gentlemens2

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 21:49

Ostatnio byłem w sklepie, gdzie poczułem się jak za czasów PRL, zgadniecie w jakim?

Kwestia dotyczy obsługi, która rozmawia sobie ze znajomymi patrzy na mnie, a ja stoję 10 minut przy kasie... Masakra jednym słowem :(

#1030 ~pan z bloku~

~pan z bloku~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 20:22

Najbardziej to nie lubię kupować u straganiarzy na rynku , zachwalają z nachalnością przedwojennego Żyda ale jak co do czego towaru zwrócić już nie można . Chyba zapomnieli że czasy się zmieniły, jeżeli zaczną tracić na prawdę zyski to wtedy może zrozumieją.

Kupiłem mleko wiejskie, wypiłem. Jak go teraz zwrócić?

#1031 ~Jestem odwazna przez inter~

~Jestem odwazna przez inter~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 08:05

Ostatnio byłem w sklepie, gdzie poczułem się jak za czasów PRL, zgadniecie w jakim?
Kwestia dotyczy obsługi, która rozmawia sobie ze znajomymi patrzy na mnie, a ja stoję 10 minut przy kasie... Masakra jednym słowem :(

I czemu baranie się w sklepie nie odezwałeś, nie szanujesz siebie

#1032 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 14:28

wkurza mnie pani pracujaca w kauf,przy sprzedazy miesa.taka z czarnymi wlosami, starsza.jest  bardzo wulgarna i po chamsku sie odnosi do kupujacych, wciska na chama stare mieso, stara kielbase i stare plastry wedlin.z jej strony jest zero usmiechu.Publicznie i glosno informuje swoich wspolpracownikow , ze idzie do toalety , bo sie zaraz zeszczy.Jak ona pracuje to nie podchodze do stoiska , bo sie brzydze,Myslalem zeby o niej porozmawiac z kierownikiem sklepu , nie wiem czy to dobry pomysl.

#1033 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 15:37

Jestem stałą klientką i uważam że kłamiesz. Wszystkie panie cec. kultura i grzeczność. Ponadto z przyjemnością patrzyłam na panie, które w sposób dyskretny wspomagały pracującą dziewczynę z za wschodniej granicy. Kultury to możesz się od nich nauczyć

#1034 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 23:20

wkurza mnie pani pracujaca w kauf,przy sprzedazy miesa.taka z czarnymi wlosami, starsza.jest bardzo wulgarna i po chamsku sie odnosi do kupujacych, wciska na chama stare mieso, stara kielbase i stare plastry wedlin.z jej strony jest zero usmiechu.Publicznie i glosno informuje swoich wspolpracownikow , ze idzie do toalety , bo sie zaraz zeszczy.Jak ona pracuje to nie podchodze do stoiska , bo sie brzydze,Myslalem zeby o niej porozmawiac z kierownikiem sklepu , nie wiem czy to dobry pomysl.

Nie daj Boże takiej klientki jak ty ! Żenada.
Znam Panią w/w i to co robisz to świństwo!

#1035 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 09:57

wkurza mnie pani pracujaca w kauf,przy sprzedazy miesa.taka z czarnymi wlosami, starsza.jest bardzo wulgarna i po chamsku sie odnosi do kupujacych, wciska na chama stare mieso, stara kielbase i stare plastry wedlin.z jej strony jest zero usmiechu.Publicznie i glosno informuje swoich wspolpracownikow , ze idzie do toalety , bo sie zaraz zeszczy.Jak ona pracuje to nie podchodze do stoiska , bo sie brzydze,Myslalem zeby o niej porozmawiac z kierownikiem sklepu , nie wiem czy to dobry pomysl.

nie z kierownikiem, porozmawiaj szczerze z psychiatrom.

#1036 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 10:47

[quote name="Jan" post="1609574" timestamp="1580650113"]
wkurza mnie pani pracujaca w kauf...
Idiotko podszywajaca się pod Jana mam nadzieję że już nigdy nie podejdziesz do tego stoiska. Wiesz ile szkody możesz zrobić kobiecie takimi bredniami?

#1037 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 12:34

Janie, do toalety idę

#1038 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 15:35

moze Pani dawno nie widziala znajomego.

#1039 ~igor~

~igor~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 05:40

moze Pani dawno nie widziala znajomego.

A ja się zastanawiam czemu babsko w budzie z zapiekankami nigdy nie wydaje paragonów ,no i nie zakłada rekawiczek , ja wiem ze chciwość nie zna granic , ale chyba kasa powinna być ? Bo najlepiej dochod miec niski i jeszcze wziać styp.dla ubogich i dodatek do mieszkania , no ale udaje bogatą.Kasa chyba powinna być ??

#1040 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 16:18

Wyjasnijcie mi, proszę jak to z handlem w niedziele. Na ulicy Wrzosowej sklepik pani radnej M. Z.  zawsze jest czynny. Czy to tylko duże sklepy zamknięte w niedziele czy wszystkie? Ten na Wrzosowej nie jest taki mały i oblegany przez piwoszy i panie wracające około 11 z cerkwi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych