Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

pogadajmy

985 odpowiedzi w tym temacie

#981 ~Zrównoważony~

~Zrównoważony~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 06:17

Moze ma więcej ogłady i kultury niź one?

Moja Droga...
Na jakiej ty promocji widziałaś ogładę, kulturę i szacunek?
Zdradź nam. Niech wszyscy skorzystają.

#982 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 06:28

Moze ma więcej ogłady i kultury niź one?

Na pewno nie ma, zwrocil by uwage kobiecinie a nie tutaj pisal,facet bez kultury i jaj.I rozumu brak bo jaka emerytka forum czyta?

#983 ~Zrównoważony~

~Zrównoważony~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 14:49

Na pewno nie ma, zwrocil by uwage kobiecinie a nie tutaj pisal,facet bez kultury i jaj.I rozumu brak bo jaka emerytka forum czyta?

Niestety ale muszę całkowicie się z tobą zgodzić. Dzisiejsi chłopcy są delikatni i roszczeniowi. Boją się podjąć męską decyzję. Przez co potem pełno samotnych matek.

#984 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 03:58

A ja wiem jak baby zachowuja sie na szmatach jak wariatki ładuja do kosza szmaty walą z łokcia itp.WIEM ze gosc ma racje a takie komentarze piszą Ci co nie umieją się zachowac w takich miejscach .A z tego co sie doczutalam to rencistka a nie emerttka to duuuzzzaa róznica.

#985 ~Zrównoważony~

~Zrównoważony~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 04:37

A ja wiem jak baby zachowuja sie na szmatach jak wariatki ładuja do kosza szmaty walą z łokcia itp.WIEM ze gosc ma racje a takie komentarze piszą Ci co nie umieją się zachowac w takich miejscach .A z tego co sie doczutalam to rencistka a nie emerttka to duuuzzzaa róznica.

Po to Bozia dała mężczyznie język, aby umiał nim zdyscyplinować kobiety, że o czym innym nie wspomnę... ;)
Nie zaś po to, aby urażony czym prędzej biegł do domu, siadał przy komputerze i żalił się wszem i wobec jak: "Kobieta mnie bije" (- cytat z filmu, zgadnijcie jakiego).
Skoro już miał rację, to powinien powiedzieć to danej osobie wprost (- w dorosłym życiu nazywa się to odwagą).
Jeśli tego nie zrobił, to zwyczajnie nie ma tematu.

#986 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 03:39

Na pewno biblioteka! Cudownie uzdrowiona dyrektorka po tym jak znalazła na liście wyborczej  z Nr 1, nawet przed Olgą. Władza leczy nawet trudne przypadki kliniczne. Będzie się działo.

Mówisz o chorych na ....władzę? Muszą być z TWP :D :D .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych