Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

pogadajmy

1077 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~nys~

~nys~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 16:43

ciekaw jestem co z ciebie za człowiek,skoro wypisujesz dziwne historie,co ty wiesz o pracy i jacy sa tam ludzie w kauflandzie,ja robie tam zakupy codziennie,nawet kilka razy dziennie,sa fajni ludzie,którzy ciezko pracuja,a ty siedzisz i piszesz bzdury.mam nadzieje ze za to ze tak krzywdzisz tych ludzi spotka cie jakas kara,tego ci zycze

#42 ~konrys~

~konrys~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 18:24

brak inteligencji i własne kompleksy i słabości zastępuje się bezpodstawnym oskarżaniem innych .często są to osobiste niechęci i wyssane z palca insynuacje.radziłbym zając sie swoją osobą Bogusiu i popracować nad własną samooceną a wtedy podejmować się opiniowania innych ludzi.pamiętaj że'' kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada''.JESTEM STAŁYM KLIENTEM MARKETU I JEŚLI CHODZI O OBSŁUGĘ TO JEST NADZWYCZAJ MIŁA A TWOJE ŚMIESZNE WRĘCZ PRZYKŁADY TO TYLKO DOWÓD SWOJEJ NIEDOJRZAŁOŚCI I NIEUMIEJĘTNOŚCI OBCOWANIA Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM.NA PRZYSZŁOŚC PAMIETAJ ;CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WINIEN BYĆ BRATEM A NIE WILKIEM;

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 19:16

Zawsze bardzo miło jestem obsłużona w kauflandzie, gamie, oraz textilu. Chodze tam chętnie,Panie bardzo miłe, przyjemne, uśmiechnięte. Sama pracuje w gastronomii więc widze jak klienci traktuja obsługe, na 10 moich "dzien dobry" moze dwie osoby odpowiedza, reszta jest głucha. Więc jeśli chce się byc miło obsłużonym trzeba też pokazać coś od siebie. Skończyły się czasy klient nasz pan.

Skąd jesteś, że głosisz takie bzdury ! "Skończyły się czasy klient nasz pan" - śmiechu warte ! Pewnie sama uważasz się za szczytowy przykład awansu społecznego, bo przecież jesteś kimś ( "pracuję w gastronomii" )i to właśnie Tobie wszyscy powinni mówić "dzień dobry" ?! Kultura obowiązuje wszystkich, niezależnie od stanowiska społecznego, funkci, wykonywanego zawodu itp. itd.

#44 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 23 wrzesień 2011 - 19:38

"Skończyły się czasy klient nasz pan"
Jest kapitalizm przypominam i dopóki trwa , dopóty nie skończą się czasy "klient nasz pan".
Co do "dzień dobry" mówię pierwszy lecz co 5 sprzedawca odpowiada biorąc pod uwagę ogół .

#45 ~eee taaaammmm~

~eee taaaammmm~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2011 - 10:34

A ja myślę że punkt widzenia zależy od stanu .....
Każdy każdego postrzega inaczej, każdy może mieć lepszy lub gorszy dzień. Jeden lubi jak się go wita słowami dzień dobry w czym pomóc co podać a inny chciałby po prostu pooglądać se. Ja na przykład lubię spokojnie się rozejrzeć i ewentualnie o coś spytać. Ktoś inny pomyśli jak sprzedawca nie pyta to olewa. Nie dogodzisz wszystkim. I nie rozumiem takiego gadania, że siedzi ktoś je albo gada. A wy w pracy stoicie na baczność i tylko się uśmiechacie?? Ja nie byłam jakoś nigdzie źle obsłużona. Olimpik? istnieje bo tam kupujecie więc nie narzekajcie. CTO? Pani kierowniczka jest bardzo fajną osobą i nie miałam nigdy żadnych problemów z wymianą czy zamianą i nie uważam że się panoszy jak gęś, bo nawet jak mnie spotyka na ulicy pierwsza mówi dzień dobry. Metalowy byłam tam ze 2 razy fakt ciasno ale chłopaki są fajne i jako całkowity laik zawsze coś doradzą i pomogą. A lokal - mogą się przenieść gdzie będzie więcej miejsca ale będzie drożej więc też wam będzie źle. Apteka Melisa i w centrum potwierdzam super i ta mała na piłsudskiego zawsze Pani pomocna. Dom lux - ja zawsze łażę i oglądam i nikt nic nie mówi. Fajni właściciele nieraz mi pomagali coś wybrać. Media ekspert jak ktoś podchodzi to mówisz że tylko oglądasz i już. Choć teraz to chyba już trzeba ich prosić żeby podeszli. Tekstil obsługa super. Egon też. Mini max 1 i 2 też super. Gdybym rozpakowała 10 kompletów i musiała je z powrotem spakować a klient nic by nie kupił to chyba bym wybuchła a one że gdyby się Pani zdecydowała to zapraszamy jeszcze raz Pani obejrzy i wybierze. SZOK. W urzędach też musicie zrozumieć że siedząc 8 godzin na tyłku podchodzi 50 osoba i pyta o tą samą rzecz i to taką bzdetę jak coś wypełnić a wzór wisi na ścianie obok!!! Jeszcze tylko muszę pochwalić Panie na Poczcie skąd one mają tyle cierpliwości i uśmiechu na twarzy - nie wiem. Zawsze miłe pomocne.
Naprawdę obsługa w Hajnówce jest super tylko wy się nauczyliście siedzieć na forum i . na każdego ile wlezie. Napiszcie gdzie wy pracujecie to obgadamy was jak wy obsługujecie klientów.

#46 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 04 październik 2011 - 14:31

Cudowny temat ! Nareszcie mam gdzie wyrazić swoją opinię o wspaniałych Paniach z "drogierii" GAMA (koło Ksieżycowego) gorszej porażki od nic nie widziałam na oczy. Zacznijmy od tego, że "Damy" tam pracujące najwidoczniej minęły sie z powołaniem...bowiem są one najwyraźniej przekonane, że ich praca polega na ciągłym staniu przed budynkiem z tępą miną srającego kota i obgadywaniu każdego przechodnia...Ich widok wręcz przyprawia mnie o mdłośći (jeśli to czytają, to tak drogie Panie patrząc na was chcę mi się wymiotować).Wybierając się tam,trzeba byc przygotowanym na kolejne etapy swojej podrózy w tymże miejscu. Zawsze, kiedy idę czy jądę widzę jak stoją przed sklepem,to już normalne, mam nawet wrażenie, że stanowią element krajozbrazu, a więc kiedy już zdobędziesz się na odwagę aby wejść do sklepu czasem jeszcze chwilę zostają na dworze(tak,pare razy miałam taką sytuację, że stały przed wejściem a kiedym próbowałam się dostać do środka nie zeszły mi z drogi,tylko nadal z drwiąca miną tkwiły przed sklepem,po czym z wielką łaską i niechęcią wtaczały swoje dupska do środka), a więc kiedy już dostaniesz się do środka to nie koniec atrakcji :) Teraz będziesz sie czuł/czuła jak złodziej, gdyż ich kolejnym ciekawym zajęciem jest bardzo 'dyskretne' chodzienie za każdym klientem i ostentacyjne patrzenie na ręce...dzięki tej uprzejmości czujesz się 10 min. jak przestępca i w końcu zaczynasz mieć sam podejrzenia co do własnej osoby. Dziewczyny chyba same się nakręcaja i uważają, że na tym polega ich praca: Na obgadywaniu, zadzieraniu głowy jak najwyżej się da i staniu pod sklepem. Nie wspomnę już o uśmiechu czy ich reakcji na jakiekolwiek pytanie odnośnie kosmetykow czy czegokolwiek. Nie rozumiem ludzi którzy zachowują się jakby pracowali za karę. Przychodząc do sklepu oczekuje ludzkich, normalnych zachowań. Nie mówie o przesadzonej,czasem męczacej uprzejmości ale o zwykłym, głupim, STANOWIĄCYM ZAKRES ICH OBOWIĄZKÓW Dzień dobry ,w czym mogę pomóc. Czy to aż tak wiele? Jak ma się czuć klient, który wchodząc do sklepu i chcać coś kupić jest traktowany jak intruz i odczuwa niechęć do swojej osoby ?
Sklep jest dobrze zaopatrzony, ale pracujące tam Damy odstraszją klientów, możliwe, że właścieciele są nieświadomi tego problemu dlatego radzę im zastanowić się nad tą kwestią.

#47 ~Z~

~Z~
  • Goście

Napisano 04 październik 2011 - 15:25

Takich Dam, które stoją pod sklepem jest w Hajnówce zdecydowanie więcej, np. Mini Max na schodkach,czy sklep z okularami ten nowy (Pani tam obsługująca w kółko wychodzi zapalić)ale z drugiej strony cóż się dziwić skoro muszą cały dzień pracować w zamknięciu i gdy na dworze jest ładna pogoda chcą choć trochę doświadczyć tej aury.

#48 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 04 październik 2011 - 18:48

100 %racja one wygladaja jak całkiem zgrana rodzina "adamsów"czarne nastroszone wrony z wiochy .Miny grobowe jak u trupów ,obsługa jak w zywych trupach.A co do optyka tez racja ile razy idę tyle razy pali z pania z modnej szafy

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2011 - 18:54

100 %racja one wygladaja jak całkiem zgrana rodzina "adamsów"czarne nastroszone wrony z wiochy .Miny grobowe jak u trupów ,obsługa jak w zywych trupach.A co do optyka tez racja ile razy idę tyle razy pali z pania z modnej szafy

a co Was to obchodzi, wolny rynek jest, każdy robi jak uważa i takie gęganie nic nie zmieni

#50 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 04 październik 2011 - 19:39

Skoro szefostwo płaci im za stanie przed sklepem to ok.

#51 ~DAGA~

~DAGA~
  • Goście

Napisano 04 październik 2011 - 21:47

przywykłam juz do tego że w tym mieście panuje zawiść z każdej strony. Jesli ktoś się komuś nie spodoba lub komuś czymś podpadnie zaczyna sie "jeżdżenie" że tak sie brzydko wyrażę. A juz jak jakas dziewczyna jest ładna to inne wzrokiem by zabiły. a pozniej takie wypisywanie na forach - pierd*lenie o szopenie. ogarnijcie sie.

#52 ~klienta~

~klienta~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 05:22

a co Was to obchodzi, wolny rynek jest, każdy robi jak uważa i takie gęganie nic nie zmieni

Stac to one moga przy trasie na warszawe ,a jak pracuja w sklepie to niech stoja za lada a nie przed budynkiem i działają jak odstraszacz na ludzi!!!

#53 ~aurin~

~aurin~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 10:54

Ja osobiście bardzo lubię chodzić do sklepu GAMA,MINI MAXU,ARHELANU pzy ul 3 go Maja ponieważ Panie w tych sklepach są bardzo pomocne i miłe. W Gamie sprzedawczynie zawsze potrafią doradzić i są uśmiechnięte. Lubię ten sklep i gratuluję właścicielom takiej ekipy.

#54 ~szymon~

~szymon~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 11:55

ja uważam że w PSSie są bardzo atrakcyjne Panie a co wy na to?

#55 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 12:14

ja uważam że w PSSie są bardzo atrakcyjne Panie a co wy na to?

Szczególnie Pani prezes jest atrakcyjna

#56 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 13:20

[quote name='K.P.' timestamp='1317753599' post='574236']
Skoro szefostwo płaci im za stanie przed sklepem to ok.
[/ruch widocznie w sklepie taki,hahahah .Jaka obsługa taki ruch:)klien boi się wejdz jak w wejsciu stoi rodzina "ADAMSÓW"

#57 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 14:02

Ja osobiście bardzo lubię chodzić do sklepu GAMA,MINI MAXU,ARHELANU pzy ul 3 go Maja ponieważ Panie w tych sklepach są bardzo pomocne i miłe. W Gamie sprzedawczynie zawsze potrafią doradzić i są uśmiechnięte. Lubię ten sklep i gratuluję właścicielom takiej ekipy.

w Gamie poprosiłam o tusz do rzęs, drogi i podstawowy w każdej drogerii - dostałam do ręki tylko w kolorze czarnym - NIESTETY NIEDOMKNIĘTY!! oczywiście to był ostatni egzemplarz - to było żenujące przeżycie :/

#58 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 16:12

w Gamie poprosiłam o tusz do rzęs, drogi i podstawowy w każdej drogerii - dostałam do ręki tylko w kolorze czarnym - NIESTETY NIEDOMKNIĘTY!! oczywiście to był ostatni egzemplarz - to było żenujące przeżycie :/
[/quote]
i zapewne z 50% drozszy niż u egona.A tam taniej i obsługa fajniejsza

#59 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 17:44

Aha :) No to tylko pozazdrościć skoro tak wspaniale obsługują.
PS. W którym z wymienionych sklepów Pani pracuje :)? Stawiam,że reprezentantka naszych hajnowskich "Adamsów".

#60 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 07:35

Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych