Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

pogadajmy

1118 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wiesław~

~wiesław~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 08:02

Witam ,sledząc tematy na forum ,jest duzo postów na temat fryzjerek,kosmetyczek,stomatologów oraz ginekologów.Wymiemmy swoje opinię na temat sklepów hajnówskich.kazdy ma ten swój ulubiony (chodzi mi tu nie o branze spozywcza)moze kiedys ktos sie poczuł zignorwany przez pania sprzedawczynie a może, został bardzo milo obsłużony.Kto robi zakupy w Pekinie w mini maxie a inni w olimpiku...media expert czy tez w CTO...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 09:13

obok CTO, rajbut (?) super obsługa.... :P

#3 ~kolok~

~kolok~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 11:43

obok CTO, rajbut (?) super obsługa.... :P

Chodzi o te dwie plotkujace Panie,co układają pasjansa całymi dniami??

#4 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 14 wrzesień 2011 - 12:28

Biedronka !!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 17:34

Chodzi o te dwie plotkujace Panie,co układają pasjansa całymi dniami??

one to tragedia, potrafią dwa buty inne sprzedać i wydzierać się że to klient musi patrzeć co kupuje!! hahaha, ajk tam wchodzę to mam powtórę z prl-u

#6 ~głos~

~głos~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 18:24

one to tragedia, potrafią dwa buty inne sprzedać i wydzierać się że to klient musi patrzeć co kupuje!! hahaha, ajk tam wchodzę to mam powtórę z prl-u

Bo jedna z nich to chyba w tym lokalu siedzi od czasów prl-u..hihihi

#7 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 12:19

Biedronka !!!

Dlamnie osobiscie obsługa w biedronkach jest bardzo przyjemna a jezeli mam oceniac w której mi sie najbardziej podoba to bym napisała tak -najsympatyczniejsze panie sa w biedronce po starym plusie ,potem stara przy cmentarzu a na końcu białowieska ulica ,jedna pani wybiera sobie klijentów dla których nie mówi dzieńdobry:

#8 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 13:22

Z tym gadaniem dzień dobry to ja te panie rozumiem i sam pierwszy mówię (zawsze odpowiadają) :rolleyes: wszystkie biedronki są ok , najlepsza oczywiście ta najstarsza ale ja do niej mam najbliżej dlatego jest najlepsza :D

#9 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 13:28

Najbardziej to nie lubię kupować u straganiarzy na rynku , zachwalają z nachalnością przedwojennego Żyda ale jak co do czego towaru zwrócić już nie można . Chyba zapomnieli że czasy się zmieniły, jeżeli zaczną tracić na prawdę zyski to wtedy może zrozumieją.

#10 ~kobieta~

~kobieta~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 14:55

Witam! Osobiście nie uczęszczam do sklepów obecnych w tytule wątku. Takie CTO - same stare buciory zalegające w tym sklepie od lat 5 i nikt ich nie kupuje, bo dawno wyszły z mody. Oba Olimpiki - relikty z czasów, gdy nie robiło się zakupów w internecie i nie chcąc jechać do Białegostoku musiało się brać szmaty, które oferują. Gdyby hajnowianie byli mądrzejsi i nie zaopatrywali się u nich w te elastyczne bluzeczki za bajońskie sumy, biznes dawno by upadł. Poza tym, obsługa hajnowskich sklepów jest wybitnie niemiła. Czy to Olimpik, czy to "Twoja modna szafa", czy to Moodo - wszędzie chcą wcisnąć człowiekowi towar, który ledwo wchodzi mu na palec, a co dopiero na głowę. Oby tylko opchnąć! Lumpeksy też nie są lepsze, bo babsztyle patrzą na Ciebie morderczym wzrokiem z gatunku "czemu Pani taki babciny ciuch kupuje, hehehe".

#11 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2011 - 05:40

Witam! Osobiście nie uczęszczam do sklepów obecnych w tytule wątku. Takie CTO - same stare buciory zalegające w tym sklepie od lat 5 i nikt ich nie kupuje, bo dawno wyszły z mody. Oba Olimpiki - relikty z czasów, gdy nie robiło się zakupów w internecie i nie chcąc jechać do Białegostoku musiało się brać szmaty, które oferują. Gdyby hajnowianie byli mądrzejsi i nie zaopatrywali się u nich w te elastyczne bluzeczki za bajońskie sumy, biznes dawno by upadł. Poza tym, obsługa hajnowskich sklepów jest wybitnie niemiła. Czy to Olimpik, czy to "Twoja modna szafa", czy to Moodo - wszędzie chcą wcisnąć człowiekowi towar, który ledwo wchodzi mu na palec, a co dopiero na głowę. Oby tylko opchnąć! Lumpeksy też nie są lepsze, bo babsztyle patrzą na Ciebie morderczym wzrokiem z gatunku "czemu Pani taki babciny ciuch kupuje, hehehe".

A media expert?pekin,panama ?jakie sa wasze opinie? Mnie osobiscie smieszy obsługa w 'CTO'siedza za ta ladą jak sowy, ,łacznie w wielka kierowniczka co ponoc się panoszy jak geś.Butów jej zal odłozyc na dobe pod lade nawet dla stałego klijenta.Tak to jest jak ktos z rynku do sklepu trafia.....

#12 ~Zekori~

~Zekori~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2011 - 08:30

A ja lubię panie z Kauflandu...w większości dość sympatyczne,niektóre całkiem niebrzydkie...:)

#13 ~etam~

~etam~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2011 - 08:52

panie w księgarni są sympatyczne, uśmiechnięte i zawsze książkę odłożą jak trzeba :)

#14 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2011 - 15:52

A media expert?pekin,panama ?jakie sa wasze opinie? Mnie osobiscie smieszy obsługa w 'CTO'siedza za ta ladą jak sowy, ,łacznie w wielka kierowniczka co ponoc się panoszy jak geś.Butów jej zal odłozyc na dobe pod lade nawet dla stałego klijenta.Tak to jest jak ktos z rynku do sklepu trafia.....

Nie wiem co to jest Pekin, ale do Panamy aż strach zaglądać. Może nie ma tam "chińszczyzny" tak jak w Olimpikach i to jest plus, ale to nie wystarczy. Choć włascicielka szczyci się tym, że sprowadza polskie ubrania, są droooooogie i raczej dla naszych cioć.

Media Expert - nie wiem gdzie indziej (prócz poczciwego ZURTu) w Hajnówce można kupić obecnie komputer, ale też raczej nie polecam. Kupowałam tam wieżę audio - z myślą o przegrywaniu kaset magnetofonowych na komputer. Sprzedawca zapewniał mnie że ta którą wybrałam, nie ma prawa zadziałać i w ogóle "paaaaaniiii, tu trzeba coś naprawdę drogiego, takie rzeczy to nie u nas". Przyszłam do domu, pogłówkowałam, podłączyłam tu i ówdzie - i śmiga jak ta lala do dziś. To oczywiste, że nie każdy musi zgłębiać tajniki sprzętu audio, ale taki sprzedawca powinien raczej znać możliwości sprzętu.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2011 - 15:58

Butów jej zal odłozyc na dobe pod lade nawet dla stałego klijenta.Tak to jest jak ktos z rynku do sklepu trafia.....

Nie musisz odkładać butów z CTO na dobę - i tak nikt prócz Ciebie ich tam nie kupi, skoro nie zeszły przez ostatnie 10 lat :rolleyes: Tacy ludzie jak oni szukają naiwnych frajerów, którym nie chce się jechać po bardziej przyzwoite obuwie gdzieś dalej i kupują te ich bazarowe badziewie.

#16 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2011 - 17:57

Nie musisz odkładać butów z CTO na dobę - i tak nikt prócz Ciebie ich tam nie kupi, skoro nie zeszły przez ostatnie 10 lat :rolleyes: Tacy ludzie jak oni szukają naiwnych frajerów, którym nie chce się jechać po bardziej przyzwoite obuwie gdzieś dalej i kupują te ich bazarowe badziewie.

Ha,moim zdanie m obsługa która bije na łeb jest w sklepie "TO I OWO"siedza trzyo swinki ,które albo miela geba bo cos jedza ,albo miela geba bo cos piją,cieżko im podniesc d*** i podejsc do klienta i pomóc ,siedza i jednoczesnie wszystkie 3 jedza zazwyczaj hot -dogi ,fu ,fu,fu .Podobnie jest w obuwniczym na rynku na halach,tamte dwie już wogle porabało z wioski przyjechały i mysla ze miss,głupie gesi które nie umieją nawet w sklepie się zachowac,smiechy ,hihi i obzarswto ,muza na ful.....

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2011 - 19:08

Podobnie jest w obuwniczym na rynku na halach,tamte dwie już wogle porabało z wioski przyjechały i mysla ze miss,głupie gesi które nie umieją nawet w sklepie się zachowac,smiechy ,hihi i obzarswto ,muza na ful.....

Mało że nie umieją się zachować to są chamskie i nieczułe -wstyd i żenada. Moja mama źle się poczuła i chciała usiąść na chwilę nie pozwoliły bo to dla klientów. Nie mówiąc już o bardzo niegrzecznych komentarzach.

#18 K.P.

K.P.

VIP

• Użytkownicy
  • 1283 postów

Napisano 18 wrzesień 2011 - 22:02

A wszystkich na głowę bije pewien pan z pewnego sklepu rowerowego. Siedzi za ladą i sączy browara z butli, robiąc tym samym smaka lub niesmaka klientom, poza tym jest nawet miły ale wszystko u niego tam droższe niż w innym pewnym sklepie rowerowym.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2011 - 22:11

A wszystkich na głowę bije pewien pan z pewnego sklepu rowerowego. Siedzi za ladą i sączy browara z butli, robiąc tym samym smaka lub niesmaka klientom, poza tym jest nawet miły ale wszystko u niego tam droższe niż w innym pewnym sklepie rowerowym.

wolność mamy to i facet sam za siebie odpowiada

#20 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2011 - 08:14

wolność mamy to i facet sam za siebie odpowiada

Jezeli mówimy to o obsłudze to i ja sie poskarże na pewne "baby " ,które pracuja u jakoniuka w markeciuku budowalnym.Jak widza faceta szczają po nogach ,jak wchodzi kobieta ani dzieńń dodobry ani dziękuje przy kasie ,jedna to chyba nie wie po co przychodzi bo albo stoi przy kasie, albo lezie za klientem,obsługa fatalna.Drugim miejsce jest sklep gdzie selekcja była niesamowita bo z ponad 40 osób ,które było na rozmowie wybrano 2 (chyba najgorszee).Jedna siedzi przy kompie cały czas nie chce jej sie poniesc tyłka zeby zapytac co trzeba a ni witam ani zegnam ,zarozumiała mańka z wioskiwyzej, sra niz głowe ma a druga tylko zdjęcia w aparacie ogląda ,czasem we dwie.Sa nie miłe dla klieta jak czegos sie domaga ,blądyna pyskata nie miła i chyba jeszcze depresja poporodowa jej nie przeszła ,o takie jest moje zdanie.No i jeszcze jedno miejsce METALOWY NA BIAŁOSTOCKIEJ ,porażka na maxa ,muza na ful papieroch w gebie ,żarty obrazające kupujacych ,brzydale za lada ,fuf ,szok.Panie bedkowski wez obejrzyj sie ,czemu ogłoszenie wisi u pana ciągle???

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych