Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

45 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 15:56

a może mi ktoś wytłumaczyć co znaczy owo hasło

I (plama) Wschodzacy Białystok? "Ja kontury miasta Wschodzący Białystok" - mi wychodzi - kreacja godna Kononowicza

"I (serce) NY" to rozumiem

ale to coś?

PS w hipermarkecie właśnie owe dzieła widziałem, to dlaczego Pan gardzi hipermarketami

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 16:08

Ja się zastanawiam, dlaczego reklama Białegostoku wśród białostoczan ma tyle słownictwa angielskiego?

#3 ~ogladacz~

~ogladacz~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 16:16

a jeszcze lepsze jest hasło w TV Bialystok. Milego ogladania życzy Wschodzący Białystok. żenada. Panowie kasa wywalona w błoto. I jeszcze wszędzie promocja tej grupy Eskadra. Chyba o to tu chodzi?

#4 ~MOTHER SUCKER~

~MOTHER SUCKER~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 16:43

KOLEJNY SUKCES TUSKOLASKIEGO - TO BYŁA PORYWAJĄCA KAMPANIA - AŻ JAJA ZACZĘŁY ROSNĄĆ TAM GDZIE MIGDAŁY...

#5 ~oli~

~oli~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 17:12

Czyżby w Porannym mamy cenzurę?

#6 ~niunia~

~niunia~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 17:13

:lol: o nasz tadzio z balonikow przerzucil sie na laurki :lol: ...co za milosc wlasna(amor propio!), a te laureczki to daly te wybrane dzieciaczki ? czy te z domu dziecka , niechciane , zapomniane ? oj panie nasz i wladzco ; dosc juz tych pokazowek reklamowych . pokaz nam pan , wreszcie prawdziwe oblicze swego(naszego) miasta . ot chociazby jak zyja staruszkowie w domach opieki !!!! :P wszak kazdy sie szanujacy prezydent tzw; "wschodzacego " miasta to powiniem przedewszystkim zadbac o starszyzne , starosc niestety czeka kazdego . tylko ,ze nie kazdy doczeka szczesliwej tej starosci . dlaczego to wasza rywalka "wspolczesna " ma odwage podniesc ten tak krepujacy problem ; dom opieki (dom starcow) . nie wstyd panu pokazywac sie publicznie i usmiechac sie do do ludzi ???. te wegetacje tych ludzi powinno jurzec swiatlo dzienne , a nie popisywac sie tylko swoim dobroczynnym usmiechem . co za ironia, cynizm !!! dlaczego buduje sie bez przerwy koscioly po jaka cholere ??? wpierw trzeba po "bozemu" albo lepiej po ludzku zadbac o nie wstydliwa , godna starosc .ludzie ( mieszkancy) nawet nie maja pojecia jak wyglada ta gehenna tych podopiecznych w tych "wykanczalniach . wstyd , wstyd przed swiatem ,ze u nas w tak rozslawionym miescie (ha...ha) ,ludzie zyja gorzej niz w afryce , bo tam to nie ma nadzieji i prezydemta a u nas ......samo miodzio tadziowe . wstydz sie pan !ciekawi mnie ,czy nastepna wizyte esperanto , czy jakis tam japonczykow zaprosi pan na pokazowke ; starosc w moim miescie :P a wlasnie takie obiekty ,tylko zadbane powinny byc panska duma , a nie nastepny kosciol!

#7 ~yeti~

~yeti~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 17:53

Powinno się nazywać schodzący Białystok, bo na pewno nie wschodzący ! chyba że rozwój miasta to GALERIE zagraniczne ! , no to tak , ale chyba nie o to tutaj chodzi ?

#8 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 17:57

TRUSKOLASKI proszę przestań już sam siebie promować , już dosyć

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 19:06

jestem białostoczaninem i kocham to miasto jakim jest!(co nie znaczy że nie mogłoby być piękniejsze , "lepsze")Żadne promocje , hasła nie są mi do tego potrzebne , wręcz przeciwnie- budzą niechęć i odrazę.Samo słowo "wschodzący" jest bardziej kojarzone z rolnictwem , oznacza też "niedojrzały", w powijakach.Przykładowo na świecie tzw. wschodzące rynki nie są najlepiej postrzegane przez inwestorów, niosą ze sobą ryzyko.O logo to nawet nie wspomnę- bazgroły nie kojarzące się z niczym.Totalna porażka.Białystok był kiedyś promowany jako zielone miasto - tak powinno zostać , z wizerunkiem czegoś co się kojarzy z Białymstokiem jak np. Pałac Branickich , mógłby być nawet Żubr:), ale nie jakieś dziwne niby kontury miasta, których nawet nie znają mieszkańcy.Nawet wymowa tego jest bezsensowna- trwałe kontury ?czyli brak dalszego rozwoju?A co będzie jak do Białegostoku włączy się jakąś ościenną gminę?Zmiana loga? Bo zmienią się kontury miasta...Nie jestem malkontentem , ale w tym wypadku nie za bardzo rozumiem celowość tej akcji.Promocja miasta wewnętrzna?Myślę ,że promować trzeba na zewnątrz i dopiero wtedy oceniać skutki takiej promocji, choćby po ilości turystów , inwestorów, czy choćby nawet po znajomości przez mieszkańców innych regionów specyfiki naszego miasta, bo jak na razie w społeczeństwie pokutuje obraz białostockiego zaścianka , gdzie furmanki jeżdżą po ulicach , ludzie sledzikują, piją, prawie Rosja.A zawdzięczamy to też takim "promocjom " poprzez filmy- Piłkarski poker , czy U pana Boga w ogródku ...Oby ten "wschodzący Białystok " nie utwierdził tylko tego stereotypu!

#10 ~niunia~

~niunia~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 19:29

jestem białostoczaninem i kocham to miasto jakim jest!(co nie znaczy że nie mogłoby być piękniejsze , "lepsze")Żadne promocje , hasła nie są mi do tego potrzebne , wręcz przeciwnie- budzą niechęć i odrazę.Samo słowo "wschodzący" jest bardziej kojarzone z rolnictwem , oznacza też "niedojrzały", w powijakach.Przykładowo na świecie tzw. wschodzące rynki nie są najlepiej postrzegane przez inwestorów, niosą ze sobą ryzyko.O logo to nawet nie wspomnę- bazgroły nie kojarzące się z niczym.Totalna porażka.Białystok był kiedyś promowany jako zielone miasto - tak powinno zostać , z wizerunkiem czegoś co się kojarzy z Białymstokiem jak np. Pałac Branickich , mógłby być nawet Żubr:), ale nie jakieś dziwne niby kontury miasta, których nawet nie znają mieszkańcy.Nawet wymowa tego jest bezsensowna- trwałe kontury ?czyli brak dalszego rozwoju?A co będzie jak do Białegostoku włączy się jakąś ościenną gminę?Zmiana loga? Bo zmienią się kontury miasta...Nie jestem malkontentem , ale w tym wypadku nie za bardzo rozumiem celowość tej akcji.Promocja miasta wewnętrzna?Myślę ,że promować trzeba na zewnątrz i dopiero wtedy oceniać skutki takiej promocji, choćby po ilości turystów , inwestorów, czy choćby nawet po znajomości przez mieszkańców innych regionów specyfiki naszego miasta, bo jak na razie w społeczeństwie pokutuje obraz białostockiego zaścianka , gdzie furmanki jeżdżą po ulicach , ludzie sledzikują, piją, prawie Rosja.A zawdzięczamy to też takim "promocjom " poprzez filmy- Piłkarski poker , czy U pana Boga w ogródku ...Oby ten "wschodzący Białystok " nie utwierdził tylko tego stereotypu!

:lol: az milo sie czyta tak madra wypowiedz . proponuje starac sie o posade prezydenta ! calkiem serio ,moze wtedy nie beda pojawiac sie te bzdety,typu; wschodzacy ! krew zalewa jak sie to czyta i oglada .pozdrawiam ,takich wiecej !!!!!! wywalic te mafie truskolaski -browar

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 19:54

a ile kosztowała ta cała pseudopromocja? i to niby miała być promocja miasta czy grupy Eskadra ??

#12 ~Mukoki~

~Mukoki~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 20:08

Brawo grupa Łeb z Kadra, brawo ten pan !! Naprawde swietna, absolutnie nic nie promujaca "promocja", i kolejna doskonala akcja pt. "para w gwizdek" ;) Kasa w bloto, a prezio "sie cieszy sie" do kamery, jak szczerbaty do sera...

#13 ~ver~

~ver~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 20:11

Bzdury pismacze. Bezproduktywny zaścianek i tylko zaścianek, tego takie zaklinanie nic nie zmieni.

#14 Szponiasty

Szponiasty

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 03 listopad 2008 - 20:34

Bardzo dobrze że teraz promowanie Białegostoku wkroczy w fazę ogólnopolsą !!!! Patrząc na te wpisy co juz są tu dodane mogę śmiało stwierdzić że napisali je ludzie co z Białymstokiem nie mają nic wspólnego i tyko zazdroszczą że stolica Podlasia zaczyna swoją promocję!!!! Moja praca polega na tym że przebywam non stop wśród nowych ludzi i jak porusza się temat Wschodzącego Białegostoku to zdecydowana większość jest za tym żeby w końcu o nas usłyszeli,bo niby czemu rodowici białostoczanie mieli by nie chcieć takiej promocji???? Nie wiem czemu ale myślę i nadal będę myślał że te wszystkie wpisy są dodawane przez mieszkańców miast którzy niespecialnie przepadają za Białymstokiem i są to w większości ludzie z Ł....... !!!!

#15 ~globtroter~

~globtroter~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 20:47

we Wroclawiu widzialem kilka billboardow"Wolomin-lider polskiej ekologii" ciekawe ilu nowych inwestorow im to przynioslo? na takie"kampanie"nabieraja sie tylko naiwni idioci ktorzy za nic mają publiczną kasę bo to nie ich pieniądze.Przy okazji udają ze coś robią.Blazenada

#16 ~Mieczyslaw~

~Mieczyslaw~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 21:10

I bardzo dobrze, ze rozpoczela sie kampania promowania Bialegostoku.
Nikt z dotychczasowych prezydentow miasta nie podjal sie tej akcji.
Bardzo dobrze, ze rozpoczal to obecny prezydent, Pan Truskolaski.
Moze nie widzimy tego jeszcze na taka skale, na jaka bysmy oczekiwali, ale sprawa posuwa sie do przodu.
Moze powoli cos sie rozkreci, bo jezeli nic nie bedziemy robic, to nigdy nic nie zrobimy.
Wszystko musi sie od czegos zaczac.
Bo najwygodniej siedziec sobie w cieplym kacie i wszystko opluwac, zgodnie zreszta z charakterem prawdziwego Polaka, ze tylko stekac i narzekac.
Moim zdaniem my, wszyscy mieszkancy Podlasia a szczegolnie m. Bialegostoku powinnismy w swoim codziennym zyciu wspierac takie inicjatywy.
Nikt za nas tego przeciez nie zrobi.
Musimy Bialystok wyprowadzic z tego dotychczasowego marazmu.
Innego wyjscia nie ma.

#17 ~jj~

~jj~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 21:36

a co ta kampania konkretnego promuje ????????

#18 Szponiasty

Szponiasty

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 03 listopad 2008 - 21:56

I bardzo dobrze, ze rozpoczela sie kampania promowania Bialegostoku.
Nikt z dotychczasowych prezydentow miasta nie podjal sie tej akcji.
Bardzo dobrze, ze rozpoczal to obecny prezydent, Pan Truskolaski.
Moze nie widzimy tego jeszcze na taka skale, na jaka bysmy oczekiwali, ale sprawa posuwa sie do przodu.
Moze powoli cos sie rozkreci, bo jezeli nic nie bedziemy robic, to nigdy nic nie zrobimy.
Wszystko musi sie od czegos zaczac.
Bo najwygodniej siedziec sobie w cieplym kacie i wszystko opluwac, zgodnie zreszta z charakterem prawdziwego Polaka, ze tylko stekac i narzekac.
Moim zdaniem my, wszyscy mieszkancy Podlasia a szczegolnie m. Bialegostoku powinnismy w swoim codziennym zyciu wspierac takie inicjatywy.
Nikt za nas tego przeciez nie zrobi.
Musimy Bialystok wyprowadzic z tego dotychczasowego marazmu.
Innego wyjscia nie ma.

No w końcu znalazł się ktoś normalny na tym forum kto myśli podobnie jak ja!!!! :):):)

#19 ~WT.~

~WT.~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 23:44

koń by się uśmiał co te popaprane dziadostwo wyprawia w tym mieście. na dzień dobry gnój i wróg miasta truskolaski zabrał 600 ludziom pracę, chce budować za nasze pieniądze operę, w której będzie kręcił lody. jedyne co zrobił to "uporządkował" centrum miasta. wieśniak z wioski chce zrobić metropolię. ludzie chcą dobrze płatnej pracy a nie opery. oj gnoju truskolaski nie chciałbyś mnie spotkać na ulicy bstoku (szpital gwarantowany).

ps. a jak ma się sprawa z lotniskiem ??? podobno truskolaski to ekspert od funduszy unijnych. czy w przyszłym roku będzie można z Bstoku polecieć gdzieś ? z tego co wiem to dalej nie wiadomo gdzie lotnisko ma powstać, a popaprańcy rządzą w Bstoku i wojewóztwie już 2 lata !!!!!!! oby zdechło te popraprane pejsate dziadostwo !!!

#20 ~z Nowego~

~z Nowego~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 00:10

Wchodzę na forum myśląc, że jakoś odreaguję ciężki dzień a tu na 22 posty żadnego zabawnego - sama żenada. Jakby wszystkim poczucie humoru wyczyściło. Co z wami? Czyżby to skutek promocji?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych