Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

55 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Mat~

~Mat~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 06:39

Żeby było jasne gardzę PiSem ! Głosowałem na Krzysia ( chyba tylko z powodu jego ojca) Ale teraz tego żałuję i brzydzę się tego co zrobiłem to był mój największy błąd człowiek okazał się nie tylko miernotą ale i typowym hipokrytą

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 06:58

Żeby było jasne gardzę PiSem ! Głosowałem na Krzysia ( chyba tylko z powodu jego ojca) Ale teraz tego żałuję i brzydzę się tego co zrobiłem to był mój największy błąd człowiek okazał się nie tylko miernotą ale i typowym hipokrytą

POgarda  kimkolwiek wraca do gardzącego :o  :D

#43 ~Bstok~

~Bstok~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 07:10

To już raczej pewne, że nie ma szans w kolejnych wyborach. Skoror przechodzi do PO to 1 miejsce na liście dostanie Tyszkiewicz iwec Krzysiu będzie się musiał obejść smakiem. No chyba że ktoś porozmawia z kimś i się wprowadzi "pewne zmiany" ;)

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 09:37

Nigdy więcej !!

#45 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:15

Typowa chorągiewka aby przy korycie i nic w życiu nie robić tylko pasożytować

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:24

"... Było użytkowanie wieczyste - będzie własność. Z nowym rokiem wejdzie nowe prawo, choć nie wszystko jest w nim jasne. Największym znakiem zapytania są ceny za przekształcenie, bo stawka za nieruchomość ustalana jest przez samorządy.
Wszystkie miasta i gminy same decydują czy, a jeżeli tak, to ile dadzą zniżki. Przykładowo w Warszawie zniżka wyniesie 98 procent, w Poznaniu 95 procent, a w Krakowie 60 procent.
- Przykładowy użytkownik wieczysty, który rocznie płaci tysiąc złotych za użytkowanie wieczyste, w Krakowie za wykupienie działki zapłaci osiem tysięcy złotych, w Poznaniu tysiąc złotych, a w Warszawie 400 złotych. To jest bardzo duża różnica - stwierdził Marcin Krasoń...

w Białymstoku chodza sluchy ze ma byc ok. 80 % , troche malo ,

powinni 90% tak jak w innych duzych miastach

#47 ~Góść~

~Góść~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:36

KAMELEON

Platforma Obywatelska od zawsze była wzorem polskich polityków. To grono osób, które jak mówi, że Ci zabiorą, to zabiorą, a jak obiecuje, że coś Ci da (nawet z Twoich własnych podatków), to tylko obiecuje.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:45

Niech Pan Tyszkiewicz  pokarze, że istnieje, coś wymyśli, że PO istnieje, bo przez samo istnienie , zwycięża      PiS w naszym regionie, Są wspaniali ludzie np na Dojlidach działacze PO ile dobrego zrobili dla społeczności, ale trzeba aby "mózg" pracował i chcieć nie tylko być i mieć przywileje posła! do działania pokazać się przy Ratuszu idą święta  ,proszę o iskierkę inteligencji......

Pokarze to może wyborca. Pokaże czerwoną kartkę  tym, ktorzy dla koryta zrobią wszystko. Nie obrażając świń.

#49 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 13:06

to jest syn prezydenta? Nie jestem z Białegostoku btw.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 13:21

to jest syn prezydenta? Nie jestem z Białegostoku btw.

Taak , to "wielokorytowt" syn tego "bezpartyjnego" Prezydenta.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 13:40

KAMELEON

Platforma Obywatelska od zawsze była wzorem polskich polityków. To grono osób, które jak mówi, że Ci zabiorą, to zabiorą, a jak obiecuje, że coś Ci da (nawet z Twoich własnych podatków), to tylko obiecuje.

Tak jak PIS i jego sojusznik z 2005 roku -Liga Polskich Rodzin z kato-przy-wódcą Giertychem,ten co skakał z KODem i jest teraz Obrońcą Ucisnionych.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 17:47

P i n i ę d z y piniędzy ! To je to mocium Panie Oczywiście będzie ćwierkał, że dla dobra  kraju.

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 20:01

Nie rozumiem o co wam wszystkim chodzi, pominę tu fakt jego nazwiska, bo chyba to najbardziej was boli. Jeżeli firma się rozpada to ludzie muszą szukać innej pracy, jeżeli partia się rozpada to jej członkowie przechodzą do innych partii, on wybrał PO, ciekawe co byście pisali jak by wybrał PiS. 

#54 Kosmitka #1

Kosmitka #1

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 22:41

Podlaski poseł Krzysztof Truskolaski zmienia klubowe barwy w Sejmie. Przechodzi z Nowoczesnej do klubu PO-Koalicja Obywatelska.

Zmienił barwy klubowe.

A co z barwami partyjnymi?

#55 ~teszowicz~

~teszowicz~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 23:42

Zmienił barwy klubowe.

A co z barwami partyjnymi?

Towarzyszko!

Brak wam rewolucyjnej znajomości programu partii. Dziś sam prezes oświadczył, że nie bierze żadnej odpowiedzialności za afery ostatnich trzech lat i staje na czele i czole opozycji. I to on wyznaczy kierunki działań i nowe barwy partyjne.

Za porażający brak wiary powinniście złożyć partyjną samokrytykę.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 07:04

s POKO jakosik tam beedzie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych