Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

143 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 11:38

Genialne. Za pomocą jednego postu można walczyć z nawałnicą anty.....cryowską.Tak trzymać. Post jest na tyle bogaty w słownictwo, że wystarczy na kilka dni.

Do końca świata i jeden dzień dłużej .....

#142 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 13:46

cryk napił się nie z tej konewki

#143 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 15:17

cryk napił się nie z tej konewki

Po czym poznać ruskiego trolla ,KŁAMCĘ ,prowokatora od politycznego hejtu i celowego antagonizowania Polaków , który określił się jasno - " MyZPisem" . Najpierw myślałem , że to tylko psychopata , ślepo zapatrzony w PARTIĘ. Lecz psychozy nie są tak uporczywe , więc oto jego psychologiczny profil :
A/ NIGDY nie odpowiada na podane FAKTY stawiające w złym świetle PiS
B/ niewygodne FAKTY uznaje za pochodzące z GW i deprecjonuje ich wartość
C/ wprowadza homofobiczne insynuacje i trolluje teksty o rozmiarach członka osoby hejtowanej
D/ hejtowanych bezpodstawnie nazywa zboczeńcami i grilluje kalumnie komentując własne wpisy
E/ cytuje prywatne hejterskie pato"dziennikarskie" fora jako źródło "rzetelnej wiedzy"
F/zarzuca hejtowanym choroby psychiczne
G/ mało inteligentny - wąski zasób słów , powtarza się
H/ kolekcjonuje wpisy potrzebne do trollowania później
I/ fabrykuje "fakty" , po czym komentuje je jako "dowody winy"      hejtowanych
J/"donosi" na hejtowanych poprzez apele na forum do POLICJI,MOPR, PROKURATORA
K/ uwielbia porównywać hejtowanych do bolszewików ,samemu będąc przejawem typowego zwolennika bolszewickich wartości ...
L/celem hejtu jest poniżenie PO ,PSL, KO , KOD oraz WOŚP ...
Ł/wszyscy kradną (PO , PSL ,KO , KOD oraz WOŚP ) , tylko członkowie PiS i ich elektorat nie kradnie ...
M/ lubi "rzygać i pluć" na hejtowanych forumowiczów , którzy też mu "śmierdzą" ....
N/daje upust swojemu moralnemu dnu wypisując długie "hahahaha"

#144 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 16:24

popieram cryo ,z tym najwiekszym hejterem na tym forum inaczej sie nie da ,dalajlamę doprowadził by do obłedu,wystarczy wejść na "pis wział miliony",wszystko co jest w tych punktach zgadza sie a to i kropla tego co wyprawia to coś,człowiekiem niestety nie mogę tego czegoś nazwać ,wielokrotnie życzył mi smierci ,kalectwa,i kalectwa i śmierci mojej rodziny,widac były esbek na emeryturze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych