Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poczta Wasilków

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2017 - 13:46

Niby są dwa stanowiska, ale na jednym, kiedy nie zajdę, zawsze jakaś z pracownic się "podlicza" - a kolejka ludzi sobie stoi i... stoi. Czy tylko ja mam takie szczęście?

Jest to najwolniej pracująca poczta, na jakiej byłem.

Gorąco tam jak w piekle, a "panienki" prawie nago latają. ;)

#2 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2017 - 17:19

To prawda. Trzeba zawiadomić UKE żeby zrobili kontrolę szybkości obsługi petenta. Widziałam taką na ul. warszawskiej w Białymstoku. To wtedy wszystkie pracownice pracowały na najwyższych obrotach.

#3 ~Siusiu~

~Siusiu~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2017 - 22:48

A co dziadek ormowiec nauczył cię pedale podkablowywać? Kobiety pracujące w tej placówce maja i tak od groma pracy przez cały dzień i mają normalne ruchy jak na każdej poczcie jak się nie podoba to wypierdialaj. Poprostu jedna poczta to za mało na tak rozległym terenie plus okoliczne wsie

#4 ~hi,hihi marek~

~hi,hihi marek~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2017 - 12:42

odezwał się obrońca pani ani sam kablarzem jest

#5 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2017 - 17:07

A co dziadek ormowiec nauczył cię pedale podkablowywać? Kobiety pracujące w tej placówce maja i tak od groma pracy przez cały dzień i mają normalne ruchy jak na każdej poczcie jak się nie podoba to wypierdialaj. Poprostu jedna poczta to za mało na tak rozległym terenie plus okoliczne wsie

To nie jest jedna poczta w Wasilkowie. Jest jeszcze na Nadrzecznej. A poza tym ja wyrazam swoje zdanie. Co do mojego dziadka - to on walczył żeby taki g.... jak ty mieszkał w wolnej Polsce. Więc daruj se. Nie masz żadnych argumentów to wyzywasz.  I zapamiętaj: nie jesteś niewidzialny w sieci. 

#6 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2017 - 20:50

Wiemy ze jest druga poczta bystry człowieku skoro sam to podkreślasz to jedz na nadrzeczną tam jest mało ludzi bo sam tam jeżdżę codziennie . A nie przyjeżdżasz tutaj i narzekasz . Kobiety maja jeszcze inne prace do wykonania nie mogą ciagle we dwie obsługiwać klientów a na ten poczcie niestety zawsze jest kolejka sam nieraz nawet do białego jeżdżę

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2017 - 20:40

PRZYKRO SIUSIU

#8 ~Czesiek melon~

~Czesiek melon~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2017 - 21:28

Mimo okresu przedświątecznego na poczcie nie ma dużych kolejek o obsługa idzie sprawie więc nie pierdiolcie .ołów

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2017 - 20:31

PRZYKRO SIUSIU

PRZYKRO SIUSIU

#10 ~Huj~

~Huj~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2017 - 21:39

Czego chamie ?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2017 - 16:44

Czego chamie ?

zgoda co do tego jak się nazwałeś

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2017 - 15:48

pozdr  siusiu naa nowy rok

#13 ~dziki bil~

~dziki bil~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 12:43

Byłem, widziałem - poziom obsługi bardzo słaby, kobiety poruszają się bardzo wolno... porównując do innych placówek tego typu.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 17:16

Byłem, widziałem - poziom obsługi bardzo słaby, kobiety poruszają się bardzo wolno... porównując do innych placówek tego typu.

Ty nie powinieneś być pod nikiem ,, dziki bil ,, tylko jako ,, psychopata przemytnik,, i nie oceniaj pracy kobiet na poczcie tylko podaj ceny ruskich papierosów na deptaku po którym łazisz 

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 17:52

O..... zaczynają dobierać do dupy staremu dziadowi 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 11:36

I co tam na wasilkowskiej poczcie słychać?

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2018 - 08:08

I co tam na wasilkowskiej poczcie słychać?

gośka ty chyba nie masz co robić że lubisz wzniecać zadymy

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 16:36

ktoś super powiązał 

#19 ~bezwzględna karierowiczka~

~bezwzględna karierowiczka~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 08:40

Co powiązał?  Ruszaj tłustą d.u.p.ę babo z poczty a nie tylko w Internecie siedzisz i głupotami się zajmujesz!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 10:17

Wasilków to stan umysłu, sporo tu osobliwości  :)  Np. Człowiek Naturalny nie raz dał popis w placówce poczty hehe a na ulicach tym bardziej nie brakuje freaków  :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych