Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Po co komu jakieś debaty?

552 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 20:13

Po co komuś potrzebne jakieś debaty na burmistrza, czy wójta? Co to wybory na prezydenta? Kandydaci spotykają się z wyborcami i przedstawiają swój program wyborczy. Ludzie już wiedzą, na kogo głosować. A taka debata to tylko okazja dla "krzykaczy", żeby się wyładować na innych. I robić szum wokół swojej osoby.

#2 ~Zwolennik wartości demokra~

~Zwolennik wartości demokra~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 20:19

Co strach obleciał ? Nie umiesz dyskutowac? Tylko nakazujesz i to wykonują? Nie umiesz rozmawiac? A może i się wysłowić? Ktoś za ciebie podejmuje decyzje? Mie masz nic do powiedzenia w obecnosci mądrzejszych i inteligetniejszych? No to nie przydziesz.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 20:19

a własnie do tego jest kampania wyborcza

ja bardzo chcę debaty, tym bardziej , że ją proponuje młody człowiek, czy nasza panująca boi sie stać twarzą w twarz z Łapszą i cos powiedzieć bez klakierów, tak sam, bez tych kłamstw i obietnic?wielu ludzi chciało by tej debaty!!! czy uważa, że ten kandydat nie jest godzien jej uwagi?jesli nie będzie, to będzie skandal

#4 ~Gabi~

~Gabi~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 20:24

każdy wie na kogo ma głosować i debatę ma gdzieś chyba że krzykacze zainteresowani i tyle w tym temacie

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 20:27

A co pani Jabłonska cykorzy? czy chce debaty?

#6 ~Agi~

~Agi~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 20:28

każdy wie na kogo ma głosować i debatę ma gdzieś chyba że krzykacze zainteresowani i tyle w tym temacie

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 20:32

Debata potrzebna, jak najbardziej

#8 ~Agi~

~Agi~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 20:33

chcialam powiedziec ze ja jeszcze sie wacham i czekam na debatę. Oczywiscie osoba którą wykluczam tam sie nie wybiera.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 20:37

A po co? Żeby się obrażali? Wystarczy zapoznać się z programami i wybrać. Debaty na szczeblu krajowym to często żenada. A na poziomie miasta czy gminy, gdzie każdy zna kandydatów, to zupełnie niepotrzebne

#10 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 20:39

Dokładnie, ja tam nie idę na debatę. Do niczego mi niepotrzebna. Ja wiem na kogo głosować

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 20:50

A po co? Żeby się obrażali? Wystarczy zapoznać się z programami i wybrać. Debaty na szczeblu krajowym to często żenada. A na poziomie miasta czy gminy, gdzie każdy zna kandydatów, to zupełnie niepotrzebne

KTO ma się obrażać? To nie przedszkole. Debata to bardzo dobry pomysł a jak Tobie się nie podoba to nie pojdziesz.. beton to beton.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 20:57

KTO ma się obrażać? To nie przedszkole. Debata to bardzo dobry pomysł a jak Tobie się nie podoba to nie pojdziesz.. beton to beton.

Już po poziomie tego forum widać, że jest niski. Nie da się dyskutować bez obrażania innych i epitetów. Jeśli na debatę pójdą ludzie, którzy udzielają się aktywnie na tym forum, to ja faktycznie nie idę. Nie ma po co...

#13 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 21:02

Ja uwazam ze powinna odbyc sie debata ,.Społeczenstwo łapskie   przekonało by sie który kandydat co soba reprezentuje i jaki ma program wyborczy

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 21:07

Zadna debata nie zmieni mojej decyzji. Wiem na kogo zagłosuję.

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 21:08

Już po poziomie tego forum widać, że jest niski. Nie da się dyskutować bez obrażania innych i epitetów. Jeśli na debatę pójdą ludzie, którzy udzielają się aktywnie na tym forum, to ja faktycznie nie idę. Nie ma po co...

Ja uwazam ze powinna odbyc sie debata ,.Społeczenstwo łapskie przekonało by sie który kandydat co soba reprezentuje i jaki ma program wyborczy

Ja uwazam ze powinna odbyc sie debata ,.Społeczenstwo łapskie przekonało by sie który kandydat co soba reprezentuje i jaki ma program wyborczy

Programy wyborcze są powszechnie dostępne. Żeby poznać kandydatów osobiście, wystarczy chodzić na spotkania z nimi. Było dużo. Jak wyglądają, też wiemy. Miasto tak oblepione, że trudno nie zauważyć. Do tego niepotrzebna jest debata.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 21:09

Myślę, że większość już wie.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 21:12

Ja uwazam ze powinna odbyc sie debata ,.Społeczenstwo łapskie   przekonało by sie który kandydat co soba reprezentuje i jaki ma program wyborczy

nie społeczeństwo tylko garstka osób, przewiduję że dopiszą kandydaci na radnych ze wszystkich ugrupowań i to oni będą zadawać " trudne " pytania. popatrzcie na zdjęcia ze spotkan wyborczych wszystkich ugrupowań kto na nich dominuje KANDYDACI NA RADNYCH w większości. na płotach też radni. 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 22:17

Szukanie mocnych......w... gębie !!!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 22:21

nie społeczeństwo tylko garstka osób, przewiduję że dopiszą kandydaci na radnych ze wszystkich ugrupowań i to oni będą zadawać " trudne " pytania. popatrzcie na zdjęcia ze spotkan wyborczych wszystkich ugrupowań kto na nich dominuje KANDYDACI NA RADNYCH w większości. na płotach też radni. 

Pytanie- ilu rolników z województwa otrzymało odszkodowanie za tegoroczną suszę ?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 23:08

Pewnie ze debata to dobry pomysl. Chce zobaczyc Obecna Pania Burmistrz w konfrontacji z Żòłtodziobem Piotrem i kilkoma innymi amatorami. To bedzie szczegolne samozaoranie tych ktorzy sami sie tej debaty domagaja .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych