Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

54 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 08:37

idiota ...

Co słychać w Łosicach  cryo  promujesz i co oni na to?

Siedzi Psichooj nawiedzony
obryzguje forum strony
Ktoś dawno musiał na nim
czynić eksperymenty
Ciska łajnem jak najęty
bolszewickie chwyty umie
mógłby zasiąść w ruskiej dumie
marzy mu się marmurowy piedestał
z wyrytym "Psichooj nie przestał"
Hejcik z rana jak śmietana
tu emotka , tam hahanie
trollowanie do wieczora
kto wychował tego bachora ?
Człowiek w kolebce łeb urwie Hydrze
gdy młody zdusi centaury
a Psichooj co ? przychodzi nocka
a un ugniata swego klocka
na kolejne hejtowania
taki to typ , godny pożałowania

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 09:36

idiota ...

obryzguje forum strony
Ktoś dawno musiał na nim
czynić eksperymenty
Ciska łajnem jak najęty
bolszewickie chwyty umie
tu emotka , tam hahanie
trollowanie do wieczora
gdy młody zdusi centaury
na kolejne hejtowania

psycholochoooj już zaśmieca swoimi wynurzeniami, a może jeszcze tak ogłoszonko tu puść swoje: ''''mam małego, ale chłopcy nie narzekali''' , no jak tam pederasto obrzydliwy i tu zasmradzasz stronę? a won kanalio, to jest na darmo, pederasta jest nachalny

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 09:41

Przestępcza Organizacja SAMA NIECH POwie GDZIE 362 mld z VATu. TA PARTIA POWINNA BYĆ ZDELEGALIZOWANA.

Ci sami z tej POstkomuny zniszczyli pierwszy polski rząd Jana

Olszewskiego.... Jan Olszewski był sola w oku dla badziewia

POstsowieckiego, dla tych wszystkich bolków, olków, oscarów,

litwinów i innych sowieckich i POstsowieckich smieci...

Dziś mamy ruinę komoruskich i POtuskich. Rozkradali i niszczyli - sprzedawali Polskę. Dziś POkłosie w Polsce ruchu przestępczego wyłazi na wierzch....

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 09:43

idiota ...

obryzguje forum strony
Ktoś dawno musiał na nim
czynić eksperymenty
Ciska łajnem jak najęty
bolszewickie chwyty umie
tu emotka , tam hahanie
trollowanie do wieczora
gdy młody zdusi centaury
na kolejne hejtowania

Nikt tego nie czyta-czerwony kapiszonie....

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 09:46

Przestępcza Organizacja SAMA NIECH POwie GDZIE 362 mld z VATu. TA PARTIA POWINNA BYĆ ZDELEGALIZOWANA.

...a gdzie nasze składki 250 mld zł z OFE? ponad 50 mld przepadło w ich kieszeniach, na kontach, bogacili się sku..le a Polakom mówili ; ''piniendzy nie ma i nie bendzie". A teraz są pieniądze dla Polaków, bo rządzi uczciwa partia i najuczciwszy polityk J. Kaczynski, i dlatego są pieniądze. A złodzieje dziś za to atakuja p. Kaczynskiego, 'jak to, wszystko dla Polaków a co nam zostanie krzyczy polska Żydówka Kidawa"

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:20

...a gdzie nasze składki 250 mld zł z OFE? ponad 50 mld przepadło w ich kieszeniach, na kontach, bogacili się sku..le a Polakom mówili ; ''piniendzy nie ma i nie bendzie". A teraz są pieniądze dla Polaków, bo rządzi uczciwa partia i najuczciwszy polityk J. Kaczynski, i dlatego są pieniądze. A złodzieje dziś za to atakuja p. Kaczynskiego, 'jak to, wszystko dla Polaków a co nam zostanie krzyczy polska Żydówka Kidawa"

O psichooj juz tutaj :)

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:24

... ale skund te piniondze? zostały une, jak kraj Po rozkradlo? :) :)

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:24

kutafon z Łosic nadaje

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:25

sprawa Andruszkiewicza z r. 2014 i jakoś pełowski prokurator nic nie znalzał na Andruszkiewicza, ale jak Andruszkieiwcz zaczął krytykowac polityków z PO, to nagle znalezli jakiś uschły kotlet i podrzucają idiotom, by się POdniecali i głupki sie podniecają a jakże :P :D

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:27

niech dureń nie pyta, jak dureń nie ma czym myśleć....Co za kaleka umysłowa brrrr

#31 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:29

kutafon z Łosic nadaje

Pasożyty produkują dużą ilość hejtów , gdyż to jest dla nich najkorzystniejsza strategia rozrodcza, która zwiększa możliwość na znalezienie i zarażenie ewentualnego społeczeństwa, a tym samym powielenia gatunku i utrzymania jego ciągłości. Pasożyty to organizmy w większości obojnacze (Psichooj alias Hexa , dziewczyna , Ponury), trudno im znaleźć partnera w środowisku ( no pewnie , chyba by na rozum upadł), w którym żyją. Wytworzenie dużej ilości hejtów , to najprościej- większa szansa na przetrwanie, a jednocześnie przystosowanie do warunków w jakich żyją (sami pederaści wokół ... z Łosic ) .

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:31

czy pederaści są uczuleni na dym?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:32

kutafon z Łosic nadaje

bo pederasta jest namolny, i jego podopieczny też, ten co tu w

Polsce żyje, ale '''mam w dopie polaka papieża, katolików,

kościół, AK żołnierzy wyklętych, mam w doop[ie Polskę i

Polaków''. Taki szczur i wykolejeniec, i takich jest sporo szczególnie na Podlasiu

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:34

Polaków''. Taki szczur i wykolejeniec, i takich jest sporo szczególnie na Podlasiu

to ten zbok MIsiejukow , 'prawnucek' stalinowski

#35 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:34

wiesz Psichooju , że dzisiaj też nie pohejtujesz ... nieeee pohejtujesz ....

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:50

Ja już też wiem , że jesteś tylko nienormalnym tłukiem, i cieszysz sie z tego. :angry: :blink:

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:53

A weż znajdz wreszcie tego ch...ja, bo przez jego brak już całkiem zwariowałeś psychochu...ju B). Zamiast tu siedzieć to idz do sesksuologa jeb  y pedale

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 11:14

'Oglądałem zawsze tvn i polsat, słuchałem posła z PO Budki i dlatego podpaliłem biuro posłanki

Kempy.... 'Sąd wypuszcił dzis Sebastiana K. ze szpitala psychiatrycznego, mimo, że biegli

psychiatrzy zaznaczyli, że jest wysokie ryzyko ponownego popełnienia przestępstwa. Może znów

podpalić dom, napaśc na kogoś, bo tvn i POwcy chcą obalic PiS i on też. Siedział na forach internetowych i pisał o tym, ale policja jakoś to zlekceważyła. A takich odchyłków od normy jest dużo, sa również na tej stronie i innych. Sa to wykolejeńcy, którzy wczesniej czy pózniej skrzywdzą innych ludzi.

#39 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 11:19

bełkoczesz , Psichooju ..bełkoczesz...

A weż znajdz wreszcie tego ch...ja, bo przez jego brak już całkiem zwariowałeś psychochu...ju B). Zamiast tu siedzieć to idz do sesksuologa jeb  y pedale

Pasożyty produkują dużą ilość hejtów , gdyż to jest dla nich najkorzystniejsza strategia rozrodcza, która zwiększa możliwość na znalezienie i zarażenie ewentualnego społeczeństwa, a tym samym powielenia gatunku i utrzymania jego ciągłości. Pasożyty to organizmy w większości obojnacze (Psichooj alias Hexa , dziewczyna , Ponury), trudno im znaleźć partnera w środowisku ( no pewnie , chyba by na rozum upadł), w którym żyją. Wytworzenie dużej ilości hejtów , to najprościej- większa szansa na przetrwanie, a jednocześnie przystosowanie do warunków w jakich żyją (sami pederaści wokół) .

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 12:18

bełkoczesz , Psichooju ..bełkoczesz...

Pasożyty produkują dużą ilość hejtów , gdyż to jest dla nich najkorzystniejsza strategia rozrodcza, która zwiększa możliwość na znalezienie i zarażenie ewentualnego społeczeństwa, a tym samym powielenia gatunku i utrzymania jego ciągłości. Pasożyty to organizmy w większości obojnacze (Psichooj alias Hexa , dziewczyna , Ponury), trudno im znaleźć partnera w środowisku ( no pewnie , chyba by na rozum upadł), w którym żyją. Wytworzenie dużej ilości hejtów , to najprościej- większa szansa na przetrwanie, a jednocześnie przystosowanie do warunków w jakich żyją (sami pederaści wokół) .

ty nie możesz się rozpładzać bo i jak, pederasta może mieć dzieci? Najwięcej hejtów pochodzi od ciebie czubie, ale twoje resztki rozumu tego nie ogarniają hahahaha. Co za de.?!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych