Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pizzeria w stylu amerykańskim

49 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Łukasz Stanisławowski~

~Łukasz Stanisławowski~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 23:49

Hey. Jako, że mam tutaj rodzinę to ostatnio wpadłem z wizytą do Łap ze Stanów. Idąc centrum miasta nie napotkałem żadnej pizzerii, a nie ukrywam, że miałem ochotę. O co chodzi?! Nie ma gdzie zjeść pizzy w Łapach? Zarobiłem trochę baksów i pomyślałem, że może warto byłoby coś takiego otworzyć w tej mieścinie. Tylko taką prawdziwą stricte amerykańską. Duża pizza, grube ciasto i dużo dodatków, mała to byłaby tylko cena. A na ścianach wszystko co przypomina ten wspaniały kraj. Plakaty, muzyka itp itd. Dajcie znać co o tym myślicie, bo muszę wybadać rynek. Bylibyście chętni na coś takiego?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 07:18

Dobry pomysł ale żeby to był taki lokal w formie klubu gdzie można również potańczyć albo pograć w bilard. Brakuje tu takich rozrywek, młodzi szukają takiego czegoś w odległych miejscowościach.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 07:38

Kolejna pizzeria w Łapach? Na litość boska dajcie już spokój .... same fastfoody. Zaraz Da Grasso ma być jeszcze.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 09:26

Nie warto, nie utrzyma się.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 23:28

Pizzerii ci u nas dostatek. W nieodpowiednim miejscu szukałeś. Ogólnie miał by to sens gdyby nie b.wysokie ceny najmu w centrum jak na Łapy. Musiał byś tych "baksów" naprawdę sporo mieć. Miejsce z klimatem. Świeży lokal w niezłą aranżacją. Dobra muzyka. Bo sama pizza nie przyciągniesz wielu. W Łapach musisz celować raczej w rodziny i młodzież jako klientele. Widziałem pizzerie w Nowym Yorku, jak byś postawił coś podobnego to mogło by chwycić. 

#6 ~prawdziwy amerykaniec~

~prawdziwy amerykaniec~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 21:58

zapewne pracowales u zyda na budowie za marne dolary a przyjezdza do Polski taki typowy polaczek i udaje takiego zasranego biznesmena

#7 ~Łukasz Stanisławowski~

~Łukasz Stanisławowski~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 09:38

zapewne pracowales u zyda na budowie za marne dolary a przyjezdza do Polski taki typowy polaczek i udaje takiego zasranego biznesmena

Nie powinno Cię obchodzić jak zarobiłem te pieniądze, zarobiłem je legalnie. Ale jak już tak to Cię obchodzi to tak mój boss jest Niemcem, żydowskiego pochodzenia no i co? Temat się tyczy pizzerii, a nie pochodzenia gościa u którego pracuję. Biznesmenem nie jestem, mam tylko kasę, na którą ciężko pracowałem latami, a nie pobierając zasiłek w Polsce. Teraz chciałbym coś otworzyć i czerpać satysfakcję z czegoś, czego nie ma jeszcze w tym mieście.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 10:18

Zapracuj, a nie zazdrość innym.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 10:32

Nie powinno Cię obchodzić jak zarobiłem te pieniądze, zarobiłem je legalnie. Ale jak już tak to Cię obchodzi to tak mój boss jest Niemcem, żydowskiego pochodzenia no i co? Temat się tyczy pizzerii, a nie pochodzenia gościa u którego pracuję. Biznesmenem nie jestem, mam tylko kasę, na którą ciężko pracowałem latami, a nie pobierając zasiłek w Polsce. Teraz chciałbym coś otworzyć i czerpać satysfakcję z czegoś, czego nie ma jeszcze w tym mieście.

Ludzie z głową na karku i zdrowym zapałem w Łapach potrzebni. Ale czy z zazdrości nie wygryzą?

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 10:52

Niemiec i żyd. I nie zjadł polaczka goja na śniadanie. Ani go nie oszukał  <sarkazm>

Co na to prawdziwi Polacy :)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 11:09

pracowałeś dla szwaba, to raus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 11:47

A ty weź się do pracy.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 09:36

A ty weź się do pracy.

po co jak mam zasiłek amerykański goju!

#14 ~Wujcio Dobra Rada~

~Wujcio Dobra Rada~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 09:50

Polecam odkupić pizzerię Gusto Italiano. Widziałem ogłoszenie, że chce się pozbyć 

#15 ~maryjan~

~maryjan~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 10:14

lepszy żyd niż zaflukany polaczek

#16 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 10:31

Jakiś kumpel Stefana W.? Na przepustkę?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 10:33

po co jak mam zasiłek amerykański goju!

Juz niedlugo

#18 ~Bulii~

~Bulii~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 11:00

Jak widzisz Łukaszu wyszła wiejsko-chrześcijańsko-zaściankowa mentalność łapska dla której każde wybicie się ponad średnią jest polem do obrażania, wyzywania i etc a jak jeszcze nie chodzisz do kościółka to jesteś żyd,pedał, szatanista i lewak.

Jeżeli zarobiłeś pieniądze to raczej wyjedź z łap, może Białystok?

W tym grajdole zajeźdzą cię rodacy.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 11:43

Chciałeś wyjść na inteligenta, ale trochę Ci nie wyszło. Od kiedy i w którym kościele wyzywają od zydów, pedałów, szatanistow itp.Jak nie wiesz o co chodzi w chrześcijaństwie, to daruj sobie te wycieczki.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 13:25

Dobry pomysł ale żeby to był taki lokal w formie klubu gdzie można również potańczyć albo pograć w bilard. Brakuje tu takich rozrywek, młodzi szukają takiego czegoś w odległych miejscowościach.

No właśnie. Gdzie młodzi ludzie, którym powinno zależeć, żeby coś fajnego się w mieście działo? 2 szkoły średnie, młodzież z Łap i okolic i cisza?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych