Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

63 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 08:30

wszystko wszystkim za darmo, niech nikt nie pracuje, bo przecież Polska jest miodem i mlekiem płynąca, mamy eldorado i już nikt nie musi pracować !

#22 ~słusznąlinięmanaszawładza~

~słusznąlinięmanaszawładza~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 08:30

Jak bezrobotni będą mieli darmowe bilety MPK to może z własnych starych i dymiących tdi golfów i passatów zrezygnują i zmniejszy się smog w mieście.

#23 ~kazik~

~kazik~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 08:31

a który bezrobotny chce teraz pracować? Nie opłaca mu się. Niech pracodawcy jak chcą jadą do bezrobotnych, co paniska będą się wysilać

#24 ~andrej~

~andrej~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 08:32

Ja bym wprowadził bezpłatne parkowanie dla krwiodawców.

#25 ~Genek~

~Genek~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 08:52

Heniek, mocny z ciebie kolo. Po Białymstoku będą jeździć autobusy pelne kloszardów. Bo bez biletów nikt z cieplego albo klimatyzowanego autobusu ich nie wyczuci. Brawo Heniek za stymulowanie.

#26 ~Nat~

~Nat~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 09:21

A gdzie w tym wszystkim wszyscy niepełnosprawni ? Może to dla nich powinny być bezpłatne przejazdy a nie bezrobotnym którzy dostają zasiłki i mają wszystkich gdzieś bo nie opłaca się im iść do pracy a niepełnosprawny za 184zl zasiłku musi bilet kupować

#27 ~RYŻY TUX~

~RYŻY TUX~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 09:42

CZY TO PEWNE. DLA SZCZUJNI SZWABSKIEJ NIE MA WIARY.  WY TYLKO POtraficie MANIPULOWAC I KŁAMAC.NASTĘPNE GWno i TVN- SZAMBO.

#28 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 09:46

CZY TO PEWNE. DLA SZCZUJNI SZWABSKIEJ NIE MA WIARY.  WY TYLKO POtraficie MANIPULOWAC I KŁAMAC.NASTĘPNE GWno i TVN- SZAMBO.

Pamiętacie ruskiego trolla,PATOLOGICZNEGO KŁAMCĘ,propagatora politycznego hejtu i celowego antagonizowania Polaków,który określił się jasno -"MyZPisem" . Najpierw myślałem,że to tylko psychopata.Ślepo zapatrzony w PARTIĘ , antyunijny ksenofob ,  homofob i antysemita oraz anty-islamista  . Lecz psychozy nie są tak uporczywe , więc oto psychologiczny profil hejtera -ksywka Psichooj alias BOLO/RYŻY TUX, dziewczyna , Ada, brodaty, hexa, POwtarzam , As , socjolog , ponury (nowe) itp :
A/ IGNORUJE podane FAKTY stawiające w złym świetle PiS
B/ niewygodne FAKTY uznaje za pochodzące z GW i deprecjonuje ich wartość , sugeruje światowy spisek WSI , Sorosa i Merkel
C/ wprowadza homofobiczne insynuacje i trolluje teksty o rozmiarach członka cryo - od 7!!! miesięcy bredzi to samo
D/ hejtowanych bezpodstawnie nazywa zboczeńcami i grilluje kalumnie komentując własne wpisy , dużo emotek
E/ cytuje prywatne hejterskie pato"dziennikarskie" fora i blogi jako źródło "rzetelnej wiedzy" ... wręcz "uwielbia je".. wychwala pod niebiosa MF Kurkę
F/zarzuca hejtowanym choroby psychiczne
G/mało inteligentny,tępy,ociężały umysłowo - ubogi zasób słów , żenujące błędy językowe ,powtarza się - nudny ....
H/ kolekcjonuje wpisy (też własne fejki) potrzebne do trollowania później
I/ fabrykuje (prymitywnie podszywa się pod hejtowanego) lub powiela ordynarne kłamstwa i "fakty" , po czym komentuje je jako "dowody winy" hejtowanych
J/"donosi" na hejtowanych poprzez apele na forum do POLICJI,MOPR, PROKURATORA
K/ uwielbia porównywać hejtowanych do bolszewików ,samemu będąc przejawem typowego zwolennika bolszewickich wartości ...
L/celem hejtu jest poniżenie PO ,PSL, KO , EU , KOD oraz WOŚP -hejter GW  , Owsiaka , Rzeplińskiego , Tuska , Tuleyi , Biedronia , ONET-u i TVN
Ł/wszyscy kradną (PO , PSL ,KO ,
KOD oraz WOŚP ) , tylko członkowie PiS i ich elektorat nie kradnie ...
M/ lubi "rzygać i pluć" na hejtowanych forumowiczów , którzy też mu "śmierdzą" ....
N/okazuje swoje moralne dno nieustannie ... zwykle poprzez imbecylne "hahaha",

#29 ~Juhu~

~Juhu~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 09:58

A może zrobić tak, kto kieruje autobusem spośród pasażerów, ten jedzie bez biletu. Komunikacja miejska powinna tak działać, aby zmniejszyć ilość samochodów osobowych na ulicach. Nie szukać mi tu grup do darmowych przejazdów. Tumany jedne.

#30 ~Gocha.~

~Gocha.~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 10:10

Rzucam pracę, rozwodzę się, robię jeszcze 2 dzieci idę po wszystkie dodatki i zasiłki bo przecież mi się należy i żyje lepiej niż uczciwie pracując i płacąc podatki, brawo wy brawo wy, niech żyje PiSlandia. Pomyślcie trochę o ludziach którzy pracują za marne grosze, ale pracują......bo mają zobowiązania, kredyty i całą resztę....

#31 ~GOŚka~

~GOŚka~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 10:15

Dokładnie to samo chciałam napisać.. A wszystko po to by przed wyborami się pokazać...

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 11:00

Dokładnie to samo chciałam napisać.. A wszystko po to by przed wyborami się pokazać...

Kupowanie wyborców trwa . Co jeszcze?

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 11:09

jestem bezrobotnym z wyboru nie będę pracował na Pana za grosze !

dosyć wyzysku  wiejskich panów a po za tym stać mnie na bułkę z mlekiem .

pozdrawiam wyzyskiwanych za głodowe pensje.

#34 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 11:19

Darmowe bilety dla pracujących, ja też do pracy muszę dojechać

#35 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 11:26

epać pis

#36 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 11:37

Henryku Edwardowiczu z Pieczurek czy was .ało ?.A może wprowadzić im bezpłatną tacę w kościele

#37 ~lucky~

~lucky~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 11:37

W państwie Pis najlepiej być nierobem. To ich elektorat. Grupa ludzi, która nie wnosi NIC do kasy państwa. NIC do dorobku narodu w każdym wymiarze. TYLKO brać. W tej filozofii wychowywać swoje, liczne dzieci. Dramat myślenia o przyszłości Polaków.

#38 ~jolanta w.~

~jolanta w.~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 11:45

...rozumiem , że te koszty PIS poniesie z zysków ze  Srebrnej  !

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 12:30

W państwie Pis najlepiej być nierobem. To ich elektorat. Grupa ludzi, która nie wnosi NIC do kasy państwa. NIC do dorobku narodu w każdym wymiarze. TYLKO brać. W tej filozofii wychowywać swoje, liczne dzieci. Dramat myślenia o przyszłości Polaków.

to prawda.

PiS "wychowa" społeczeństwo roszczeniowe, które nie będzie umiało pracować, bo będzie wiedziało, że kasę ma się "za darmo" od państwa. Nauczone będzie tylko wyciągać rękę po państwową kasę, a nie uczciwie pracować. Dlatego podziękujmy już PiS'owi, bo funduje nam drugą Wenezuelę, tylko nastanie już ona nie za czasów PiSu

#40 ~RYŻY TUX~

~RYŻY TUX~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 12:34

cryo- IDŻ LECZYĆ SIĘ NA NOGI, bo na DURNY ŁEB NIE CZAS JUŻ.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych