Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

63 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Oll~

~Oll~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 20:03

Te PISuary zglupialy do konca

Panie Boze wygon z Rady Miejskiej te ciemne istoty , niech nie brudza stolkow

#2 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 20:06

Śmieszne. Chyba powinno być odwrotnie. Ktoś kto nie pracuje ma być nagrodzony...? Za co?

#3 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 20:16

Bilet 60 min jest potrzebny. Dawać ulgę tym co pracują, a nie patologii.

#4 ~Spartakus~

~Spartakus~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 20:51

to może jeszcze dla Ukraińców, skoro PiSowcy sprowadziliście ich tylu do Polski, ze nie rosną pensje dla Polaków! 

#5 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:10

Rzucam pracę, rozwodzę się, robię jeszcze 2 dzieci idę po wszystkie dodatki i zasiłki bo przecież mi się należy i żyje lepiej niż uczciwie pracując i płacąc podatki, brawo wy brawo wy, niech żyje PiSlandia. Pomyślcie trochę o ludziach którzy pracują za marne grosze, ale pracują......bo mają zobowiązania, kredyty i całą resztę....

#6 ~jasasfd~

~jasasfd~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:12

zdurnieliście do reszty, państwo rozdawnictwa 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:22

Chyba lekka przesada może darmowe przejazdy ludziom pracującym a nie bezrobotnym.I ten tekst,że będą jeździć na rozmowy kwalifikacyjne do pracy przecież PIS ich uczy ,że nie warto pracować. Wszystko za darmo a człowiek uczciwy pracuje za bilet musi zapłacić za obiady w szkole musi zapłacić mieszkanie na kredyt musi brać dodatki żadne mu się nie należą bo przecież uczciwie pracuje podatki musi płacić i na życie zostają marne grosze za które musi wyżywić rodzine a bezrobotny hulaj dusza piekła nie ma.

#8 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:25

Heniutek, czy z tobą wszystko ok?

#9 ~pracujący nie bezrobotny~

~pracujący nie bezrobotny~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:45

Chyba lekka przesada może darmowe przejazdy ludziom pracującym a nie bezrobotnym.I ten tekst,że będą jeździć na rozmowy kwalifikacyjne do pracy przecież PIS ich uczy ,że nie warto pracować. Wszystko za darmo a człowiek uczciwy pracuje za bilet musi zapłacić za obiady w szkole musi zapłacić mieszkanie na kredyt musi brać dodatki żadne mu się nie należą bo przecież uczciwie pracuje podatki musi płacić i na życie zostają marne grosze za które musi wyżywić rodzine a bezrobotny hulaj dusza piekła nie ma.

zgadzam się w 100%

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:49

Przeczytałem tytuł i już dalej nie dałem rady, ze śmiechu. No ale logicznie myśląc to podobny nie ma już u nas bezrobocia, więc można obiecywać bo i tak nikt z tego nie skorzysta. 

Ja proponuję wprowadzić darmowe bilety na linię 4, na Klepacką, żeby osoby pobierające tam zasiłki mogły pojechać tam za darmo.

#11 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 22:18

Jeszcze co, to już na pewno do pracy nie pójdą tylko po zasiłki MPK a będą jeździć

#12 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 22:19

Jeszcze co, to już na pewno do pracy nie pójdą tylko po zasiłki MPK a będą jeździć

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 03:21

Jak w Białymstoku jest tak dobrze to ilu jest tych bezrobotnych???
Oczywiście ze wprowadzić ta ulgę która ma większy sens niż w postaci uczniów szk średnich.

#14 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 06:06

Żenada!!!! Jeszcze 1000+ dla bezrobotnych proponuję!!!!!!!!!

#15 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 06:07

Te PISuary zglupialy do konca

Panie Boze wygon z Rady Miejskiej te ciemne istoty , niech nie brudza stolkow

popieram

#16 ~Abc~

~Abc~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 06:16

Rozdawać tylko potrafią. A normalni ludzie na to wszystko muszą pracować. Żenada

#17 ~Pjoter~

~Pjoter~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 07:26

Dzisiaj tylko ten kto nie chce to nie pracuje. Zatem byłoby to w mojej ocenie nagradzanie nierobów. Ale co tam, podatnik zapłaci. Również ten który zarabia 1800 na rękę, a nieroby mają po 2000PLN zasiłku i jeszcze komunikację daj im za darmo.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 07:35

Jakby ten facet z pisu miał fundować bezrobotnym darmowe przejazdy z własnych pieniędzy, to nigdy by tego głośno nie powiedział. Ale jako że to są publiczne pieniądze, to znaczy, że niczyje. Niby facet młody wiekiem, ale mentalnie tkwi w prl, tak jak jego "wuc".

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 07:54

Dla każdego bezrobotnego po pomniku gratis !! Wspieranie patologii

#20 ~Rambo~

~Rambo~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 08:17

Nie obrażajcie bezrobotnych. To te warianty co pracują jak glonojady w autobusach niech jeżdżą do pracy. Bezrobotni co najwyżej taxi mogą jeździć po kolejny zasiłek.
W dupach się poprzewracalo. A tak poza tym to jak mi dacie stały zasiłek dla bezrobotnych - może być 1100 PLN aż do wieku emerytalnego, to popier...il ja ta robotę co mam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych