Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


51 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Sławomir Nazaruk~

~Sławomir Nazaruk~
 • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 21:04

Tomasz Kalinowski jest nienormalny #42 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 21:23

jeszcze trochę i w Polsce w ogóle nie trzeba będzie pracować, wszystko dostaniemy "za darmo"#43 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 21:44

"szacujemy...,że ten program (500+) uda się nam wprowadzić" co to znaczy? To albo jesteście pewni, albo co?

Pewniejsi będą pewnie po wyborach.

Z tego co czytałem to chcą opodatkować nowe technologie z zagranicznym kapitałem, znaczy się FB, Google, Amazon, YT, itp. mają mieć z tego ok miliarda rocznie, tak kalkulują. Ale myślę że to chyba nie koniecznie może się to udać, no i może się okazać że będzie u nas jak w Chinach, że nie możemy nie mieć dostępu do pewnych źródeł w internecie. #44 ~Wpisz swoje imię~

~Wpisz swoje imię~
 • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 22:55

No i elegancko. Czas wracac z rodzina z emigracji. Brawo PiS. #45 ~Prorok~

~Prorok~
 • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 00:53

Oni i tak dostawali na pierwsze dziecko bo nie przekraczali 800 zł dochodu na osobę, tak samo jak dzieci rolników też dostawali, rolnik nie płaci podatku dochodowego i w zaświadczeniu o dochodach będzie zawsze zero.
Nowa propozycja dotyczy pomocy rodzicom obojgu którzy pracują i mają gdzieś pod 3 tys na rękę, te 500 zł zawsze coś pomoże.

Barszczańska i Klepacka już świentujo#46 ~olo~

~olo~
 • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 05:01

dojna pisjowska zmiano i tak nas nie kupisz !

Czemu jesteś głupi ?#47 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 09:24

No i elegancko. Czas wracac z rodzina z emigracji. Brawo PiS. 

 

Jesteś cwaniakiem jak salceson w PRL-u (nie można go było łatwo kupić i nie dał się wywieźć z za granicę  :D ).

Wyjechałeś do lekkiego chleba zamiast orać polską ziemię , przeczekałeś biedę a teraz wracasz bo się polepszyło!!!! Jak szczur!!!!

Jesteś prawdziwym wyklętym i będziesz miał pomnik "Polaka co lubi wyjeżdżać i wracać w zależności od tego jak się koło historii obraca"

 

A Tfu!!!!!!#48 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 09:36

"Mieszka Donald w tej Brukseli lecz stres go nie minie
Bo wyborcy ustalili - Polska jest w ruinie
PiS obiecał wiele - wygrał - teraz sobie gwizda
A Tusk nie wie czy Pis nie da czy to wszystko PiS da"

 #49 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 22:28

Jaka straszna kiełbasa wyborcza...

Kiełbasa z wołowiny Jurgiela. Zapłacili rolnicy spadkiem cen.#50 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 15:54

Mam nieodparte wrażenie ,że tą nową piątką  chcą przykryć sprawę Srebrnej. Co o tym myślicie?

 

Jeszcze bardziej przykryć SKOKI I...Biere#51 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 20:33

Nie muszę oglądać filmu Vegi, bo już jakiś czas temu dotarło do mnie, czym jest ta p(i)siarnia! Że prawdziwy program PiS to nie 500+, to 5H (Hucpa - Hipokryzja - Hieny - Hańba - Hołota)! Trzynastka dla WSZYSTKICH emerytów bez kryterium dochodowego, z marszu dołączona do emerytury, 500 na każde dziecko + 300 na wyprawkę szkolną również bez kryterium dochodowego, więc i dla jedynaków milionerów, zaś dla nieporadnych starców i niepełnosprawnych młodych ludzi głodowe kryterium dochodowe i obowiązek udowodnienia (!), że jest się osobą niezdolną do samodzielnej egzystencji! Moja matka ma 95 lat, ma ciężką demencję, jest w 100% nieporadna, schorowana Niestety, nie może liczyć na ŁASKAWOŚĆ władzy, bo jej emerytura przekracza zaczarowany próg 1600 zł brutto! Złotą strugą płynie kasa na kluby seniora i inne rozrywki dla młodych i sprawnych emerytów, którzy i bez tego świetnie sobie radzą, są pieniądze na horrendalne dopłaty do wszystkiego dla współczesnych obszarników, o, sorry - ROLNIKÓW, a ci naprawdę potrzebujący po raz kolejny zostali olani przez 'dobrą' zmianę! Upokorzyć upokorzonego i najbardziej pokrzywdzonego przez los, wszak żaden z niego wyborca! Nigdy sobie nie wybaczę, że na nich głosowałam! Są gorsi od wszystkich, bo ich słodko - jadowita propaganda sukcesu naprawdę skutecznie usypia czujność tego nieszczęśliwego narodu!

 #52 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 13:23

POLSKA pod krzyżem! Kolejna hucpa przez wielkie H! Modlitwa to nie tylko często bezmyślne klepanie pacierzy i mechaniczne przesuwanie koralików różańca! Modlitwa to czynienie dobra, zadośćuczynienie i wybaczanie! Zamiast wziąć się za uczciwą pracę, zamiast wstąpić do wolontariatu, zamiast czynić bezinteresowne dobro, to najlepiej wlec się dwa tygodnie, o sorry - PIELGRZYMOWAĆ do tzw świętych miejsc lub jechać na drugi koniec Polski na modlitewne happeningi podpięte pod rzekomo wyższe cele, a mianowicie przepraszanie za obrażanie obrazków Maryi i innych uczuć religijnych i prośba o światło Ducha Św, które ma jasno wskazać, na kogo głosować, żeby zagłosować zgodnie z wolą rzekomo apolitycznego KRK! 
A tak oto wygląda religijna świadomość tych NAJGŁĘBIEJ wierzących w KK i RM Prawdziwych Polaków - ostatnio chyba w Liturgii Godzin RM jakaś pańcia całkowicie zmieniła sens słów Proroka Izajasza (Oto Panna pocznie i porodzi syna), z przekonaniem akcentując treść w następujący sposób: - Oto Pan napocznie (!) i poroni syna! Inne kwiatki z łączki RM: błogosławiony OBOK żywota Twojego, Jezus, umęczon pod POLSKIM PIRATEM, nasturcjo nasza (na cud Jonasza!), Pań z tobą, przed SWE ołtarze zanosim błaganie, itp, itd! Ja pytam - czy te z przekonaniem wygadywane i wyśpiewywane bzdury kaleczące uszy świadomych chrześcijan nie są przypadkiem obrazą uczuć religijnych?!

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych