Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 13:16

To jest za mało aby mnie przekonać, co jeszcze dacie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 13:42

To jest za mało aby mnie przekonać, co jeszcze dacie?

Skierowanie do specjalisty ....

#3 ~jolanta wardach~

~jolanta wardach~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 13:59

dojna pisjowska zmiano i tak nas nie kupisz !

#4 ~don~

~don~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 14:06

Za dojnej zamiany do secjalisty to DWA LATA ----i nie ............tylko budujcie !!!!!!!!!!!!!!

#5 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 14:13

Ale ten Piątkowski jest po.ony.....

#6 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 14:14

Ale ten Piątkowski jest .nięty.....

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 14:22

Mam nieodparte wrażenie ,że tą nową piątką  chcą przykryć sprawę Srebrnej. Co o tym myślicie?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 14:26

Dlaczego? Dzieci dorosłe, do emerytury kilkanaście lat i co ja mam zapierdzielać na czyjeś obietnice? Powiedz, do którego specjalisty mam pójść? Konkretnie a nie frazesy.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 14:33

Ale ten Piątkowski jest .nięty.....

Wygląda jak zakochany a tu ktoś inaczej go ocenia ale chyba mamy to samo na myśli :)

#10 ~chore~

~chore~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 14:40

Dlaczego? Dzieci dorosłe, do emerytury kilkanaście lat i co ja mam zapierdzielać na czyjeś obietnice? Powiedz, do którego specjalisty mam pójść? Konkretnie a nie frazesy.

Na razie myślisz tylko o sobie antyspołeczniku. Do specjalisty ... już chodzisz, który Tobą manipuluje.

Srebrna Ciebie nie dotyczy , to po co się troszczysz ?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 14:43

"szacujemy...,że ten program (500+) uda się nam wprowadzić" co to znaczy? To albo jesteście pewni, albo co?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 14:48

Na razie myślisz tylko o sobie antyspołeczniku. Do specjalisty ... już chodzisz, który Tobą manipuluje.

A Ty o kim myślisz? I argumenty poproszę a nie FARMAZONY.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 14:56

FARMAZON DAJ GŁOS, CO TAM ARGUMENTÓW ZABRAKŁO?

#14 ~RYŻY TUX~

~RYŻY TUX~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 14:58

SŁYCHAĆ BYDŁA WYCIE? ZNAKOMICIE. PO.EŃCOM WSZYSTKO NIE PASUJE.. JAK WASI KRADLI przez 8 lat to było wszystko w POrządku? SZCZUJNIA LEWACKA MA TERAZ TEMAT,MANIPULUJĄC.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 15:00

Anty (poprawnie) społecznik to chyba w dzisiejszych czasach paradoksalnie zaszczyt.

#16 ~oho~

~oho~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 15:00

A Ty o kim myślisz? I argumenty poproszę a nie FARMAZONY.

Farmazony to Ty nalogowo wypisujesz. Argument - zmień lekturę na propolską.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 15:04

SŁYCHAĆ BYDŁA WYCIE? ZNAKOMICIE. PO.EŃCOM WSZYSTKO NIE PASUJE.. JAK WASI KRADLI przez 8 lat to było wszystko w POrządku? SZCZUJNIA LEWACKA MA TERAZ TEMAT,MANIPULUJĄC.

Masz na tyle odwagi, żeby pisać normalnie? Ty się kolego bronisz. Nic nowego nie wnosisz do dyskusji, tylko swoje FARMAZONY!!!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 15:07

Masz na tyle odwagi, żeby pisać normalnie? Ty się kolego bronisz. Nic nowego nie wnosisz do dyskusji, tylko swoje FARMAZONY!!!!

Typowy CHWAST.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 15:15

Do dowolnego ale głupota jest nieuleczalna.

Który podatek został zwiększony?

Skąd pieniądze?

Wystarczą dwa przykłady.

Pierwszy to prywatyzacja PZU. Potężną firmę "kupiła" firma golas i musieliśmy jej za to zapłacić ponad 4,5 mld zł.

Ten sam model biznesowy zastosowano przy interesie z Funduszem Abris. Gwiazdy KNF tak zamieszały, że teraz ten fundusz golas wygrał z państwem polskim ponad 700 mln zł, z państwem czyli z nami.

Kto prywatyzował PZU? Buzek z Balcerowiczem, gwiazdy PO.

Kto z KNF naraził nas na stratę 700 mln zł? Jakubiak i jego kolesie występujący teraz w tefałenie jako ofiary reżimu.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 15:21

Do dowolnego ale głupota jest nieuleczalna.

Który podatek został zwiększony?

Skąd pieniądze?

Wystarczą dwa przykłady.

Pierwszy to prywatyzacja PZU. Potężną firmę "kupiła" firma golas i musieliśmy jej za to zapłacić ponad 4,5 mld zł.

Ten sam model biznesowy zastosowano przy interesie z Funduszem Abris. Gwiazdy KNF tak zamieszały, że teraz ten fundusz golas wygrał z państwem polskim ponad 700 mln zł, z państwem czyli z nami.

Kto prywatyzował PZU? Buzek z Balcerowiczem, gwiazdy PO.

Kto z KNF naraził nas na stratę 700 mln zł? Jakubiak i jego kolesie występujący teraz w tefałenie jako ofiary reżimu.

Z tego co widać zakładasz, że co miesiąc będą łapać aferzystów, a jak wyłapią już wszystkich? Co wtedy? Dodrukują banknotów?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych