Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS niszczy służbę zdrowia!

101 odpowiedzi w tym temacie

#81 gawronka

gawronka

zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 07 październik 2019 - 07:24

Brakuje 500 tys. lekarzy i 2 mln pielęgniarek. Zamyka się 200 szpitali tygodniowo. Tak trzeba jechać a nie jakieś 20 oddziałów.

Wyborcy PO gów9no interesuje poza tym, żeby wygrał Nojman.

http://www.tokfm.pl/...zpitalnych.html

#82 ~stary człowiek a może~

~stary człowiek a może~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 10:46

gawronka była łaskawa posłużyć się "informacjami" z propagandówki PO.

Najlepsza jest liczba brakujących lekarzy, którą stworzył reprezentant rezydentów na potrzeby wojenki o kasiorkę.

Nie widzę różnicy między Neumanem a Jankowskim.

W Polsce jest 117 tys. lekarzy którzy pracują i płacą składki. To oznacza, że pod względem liczby lekarzy na 1000 mieszkańców jesteśmy wśród takich państw jak Słowenia, Irlandia, Luksemburg, Francja i Belgia.

Jesteśmy w trakcie totalnej wojny z rządem i prawda jest mordowana jako pierwsza.

Problemem polskiej służby zdrowia jest powszechne przekonanie lekarzy, że są Bogami, powszechne zwłaszcza wśród adeptów tego zawodu.

#83 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 15:24

Przez ostatnie cztery lata zlikwidowano w Polsce 69 szpitali!!!

#84 ~Wyklęty~

~Wyklęty~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 11:19

Ważne, że kościołów przybywa!
PanBucek uzdrowi ciemnogród!

#85 ~ano~

~ano~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 15:45

Mali forumowicze piszą bzdury ! Tylko głosowanie na PIS rozwinie Polske dla dobra mieszkańców i zamknie gęby łgarzom - hipoktytom , bo korzystającym z przywilejów wprowadzonym przez Rząd PIS.

#86 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 16:06

Wymień przynajmniej 10 tych szpitali...

#87 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 19:51

Szpital Łapy likwidowany za PO-PSL, a dzisiaj przy Rządzie Morawieckiego rozwija się.

#88 fan

fan

VIP

• Użytkownicy
  • 7751 postów

Napisano 08 październik 2019 - 20:07

Milion zł na kampanię edukacyjną promującą zdrowie i profilaktykę nowotworów dla TV Trwam. Tego samego dnia w Chorzowie zamknięto oddział dla dzieci chorych na raka.

#89 ~Jaga_BKS~

~Jaga_BKS~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 06:18

Elektorat PiS nie potrzebuje służby zdrowia.
Oni wolą zdychać pod płotem z PanBuckiem na mordach.
Ważne żeby władza się leczyła.

#90 ~prosty~

~prosty~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 07:37

Ja prosty czlowiek po 60 zapisalem sie do kardiologa Czekalem dlugo na swoja kolejke Przyszedł czas na moja wizytę u pani doktor potrzebne byly dodatkowe badania holter i echo serca znowu odległy termin mocno się zdziwiłem ze z wynikami znowu muszę czekać 4 miesiące na wizytę Wydaje mi sie ze polityka nie ma nic do sluzby zdrowia to prywatne gabinety   psuja wszystko sami lekarze dbaja o pacjenta prywatnie prawie od reki A glosowac nie pojde wszyscy mowia dobrze tylko ze Pis mialby moj glos ale razdaje pieniądze

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 12:31

80% nakładów na "służbę" zdrowia to płace!

Czy ktoś przy zdrowych zmysłach, myśli, że zwiększenie nakładów, z roszczeniowych, słabych lekarzy, zmieni ich w lekarzy na poziomie europejskim?

Złamałem rękę, banalne złamanie ale w zderzeniu ze specjalistami ze szpitala MSW stało się złamaniem skomplikowanym.

Po wizycie na Białówny (kto tam był ten wie co to horror), było jeszcze gorzej ale za to na ZIP-ie dowiedziałem się, że zrobili mi rzeczy, których nie robili.

Liczy się tylko kasa, kasa, kasa i nic więcej.

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 12:35

Ja prosty czlowiek po 60 zapisalem sie do kardiologa Czekalem dlugo na swoja kolejke Przyszedł czas na moja wizytę u pani doktor potrzebne byly dodatkowe badania ....

I to jest bardzo dobry przykład na kompetencje lekarzy. Ktoś kto kieruje do specjalisty, nie wie jakie badania dodatkowe są potrzebne. Ktoś kto rejestruje przyszłą wizytę, nie pyta jakie badania są już zrobione i które trzeba jeszcze zrobić.

Trzeba być idi9otą, żeby myśleć, że lekarz kierujący gdy dostanie dwa razy więcej kasy, zacznie myśleć o pacjencie a nie o stanie konta.

#93 ~J23~

~J23~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 16:52

Wiecie na co suweren dostał 500+? Min. na to, by "współpłacić" za usługi publiczne, w tym służbę zdrowia.
Tak twierdzi doradca Dudy, prof. Marek Rymsza !!!!!!!!!
Czekamy teraz na zlikwidowanie tańszych leków dla emerytów - przecież dostali 13-tkę!

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 16:59

Wiecie na co suweren dostał 500+? Min. na to, by "współpłacić" za usługi publiczne, w tym służbę zdrowia.
Tak twierdzi doradca Dudy, prof. Marek Rymsza !!!!!!!!!
Czekamy teraz na zlikwidowanie tańszych leków dla emerytów - przecież dostali 13-tkę!

Doradca, czyli ktoś kto nie ma wpływu na politykę. Gdy ambicje przerastają kompetencje, to plecie się bzdury jak ten Rymsza.

#95 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 17:08

Duda otacza się ludźmi swojego pokroju.
Igbotantami i pajacami.

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 19:51

Ja prosty czlowiek po 60 zapisalem sie do kardiologa Czekalem dlugo na swoja kolejke Przyszedł czas na moja wizytę u pani doktor potrzebne byly dodatkowe badania holter i echo serca znowu odległy termin mocno się zdziwiłem ze z wynikami znowu muszę czekać 4 miesiące na wizytę Wydaje mi sie ze polityka nie ma nic do sluzby zdrowia to prywatne gabinety   psuja wszystko sami lekarze dbaja o pacjenta prywatnie prawie od reki A glosowac nie pojde wszyscy mowia dobrze tylko ze Pis mialby moj glos ale razdaje pieniądze

A za PO ile czekales? Z dnia na dzien bylo? Ogarnij sie czlowieku.

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 19:53

przeciex mialo byc lepiej! Klamczuchy!!! Chyba dla kaczaka ktoremu dyrektor do chaty kule przynosi

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 19:56

Szpital Łapy likwidowany za PO-PSL, a dzisiaj przy Rządzie Morawieckiego rozwija się.

Zgadza sie. Nawet zlikwidowali ginekologie z porodowka. A p0olozne (wysokiej klasy specjalistki) poszly albo do bialegostoku albo na izbe przyjec albo do zakladu pielegnacyjno-opiekunczego dupu podcierac. Wsrtyd.

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 19:58

przeciex mialo byc lepiej! Klamczuchy!!! Chyba dla kaczaka ktoremu dyrektor do chaty kule przynosi

Durniu! Bylo jeszcze gorzej. Wiem bo korzystalem z uslug kardiologii.

#100 ~prosty~

~prosty~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 20:00

Czekalem ale prywafnie wizyta byla okolo 100zl  dzis 250 zl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych