Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2010 - 20:29

Wystapienie posła Tyszkiweicza przed koncertem

propagandowa tuba PO
dlaczego za nasze pieniądze czynisz "wybrańcu Podlasia" wiec wyborczy
ŻENADA

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2010 - 20:48

Nie pasuje to nie słuchaj.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2010 - 21:13

CYTAT(Gość @ 9.05.2010, 21:48:53) <{POST_SNAPBACK}>
Nie pasuje to nie słuchaj.

"szanowny' przypupasie POlskiego POdlaskiego POmiotu folwarcznego
rozumiem jesteś z tamtąd

#4 ~gosc_serwisu~

~gosc_serwisu~
  • Goście

Napisano 09 maj 2010 - 21:24

Cale PO to pospolite cwaniaczki, wlasnie dlatego.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2010 - 21:28

CYTAT(gosc_serwisu @ 9.05.2010, 22:24:40) <{POST_SNAPBACK}>
Cale PO to pospolite cwaniaczki, wlasnie dlatego.

skonczyły się harce z SLD teraz PO da zarobić tym samym cwaniaczkom
potem jak w karuzeli

#6 ~gosc_serwisu~

~gosc_serwisu~
  • Goście

Napisano 09 maj 2010 - 21:52

CYTAT(gość @ 9.05.2010, 22:28:07) <{POST_SNAPBACK}>
skonczyły się harce z SLD teraz PO da zarobić tym samym cwaniaczkom
potem jak w karuzeli

Dokladnie tak. Szkoda tylko ze mamy durny naród, ktory tego nie widzi. Opinie w stylu "ja zaglosuje na Tuska i PO bo Tusk lubi w pilke grac", wcale nie sa rzadkoscia...

#7 ~mmmmmmmmmmmmmm~

~mmmmmmmmmmmmmm~
  • Goście

Napisano 09 maj 2010 - 22:57

CYTAT(gość @ 9.05.2010, 21:29:11) <{POST_SNAPBACK}>
Wystapienie posła Tyszkiweicza przed koncertem

propagandowa tuba PO
dlaczego za nasze pieniądze czynisz "wybrańcu Podlasia" wiec wyborczy
ŻENADA

jak się nie podoba to nie sluchaj mi się też nie podoba jak bez naszej zgody Kaczynskeigo na wawelu pochowalim

#8 ~mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm~

~mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm~
  • Goście

Napisano 09 maj 2010 - 22:59

CYTAT(gość @ 9.05.2010, 22:13:44) <{POST_SNAPBACK}>
"szanowny' przypupasie POlskiego POdlaskiego POmiotu folwarcznego
rozumiem jesteś z tamtąd

PiSzczałka PiSowaska, a ja jestem za Dniem Zwycięstwa, wszystko wcisną dizen kobiet won bo ruskie, 1 maja won bo wejscie do unii a teraz wyswobodzenie polakow zastapa dniem europy ŻENADA

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 07:20

CYTAT(mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm @ 9.05.2010, 23:59:45) <{POST_SNAPBACK}>
PiSzczałka PiSowaska, a ja jestem za Dniem Zwycięstwa, wszystko wcisną dizen kobiet won bo ruskie, 1 maja won bo wejscie do unii a teraz wyswobodzenie polakow zastapa dniem europy ŻENADA

ŻENADA

czy "autor" tych słów nie chce /lub nie potrafi/ zrozumieć wypowiedz ludzi nie uwikłanych w żadne przynależności partyjne?

#10 ~ZEN~

~ZEN~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 07:24

A JA BYŁ I KLASKAŁ HAHAHHA tongue.gif

#11 ~elo~

~elo~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 07:34

a mnie ciekawi komu była ta impreza??? chyba VIPy same sobie zrobiły imprezę za nasze pieniądze, odgrodzili się od społeczeństwa a pospólstwu kazali pod telebimem stać!!!

#12 ~~Pani~~

~~Pani~~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 07:57

CYTAT(gosc_serwisu @ 9.05.2010, 22:52:40) <{POST_SNAPBACK}>
Dokladnie tak. Szkoda tylko ze mamy durny naród, ktory tego nie widzi. Opinie w stylu "ja zaglosuje na Tuska i PO bo Tusk lubi w pilke grac", wcale nie sa rzadkoscia...

szkoda tylko, że ten - jak twierdzisz - "durny naród" pójdzie za lekko ponad miesiąc na wybory i zagłosuje na Kaczyńskego, bo "będzie kończył dzieło tragicznie zmarłego brata i to biedny człowiek, którego spotkała ogromna tragedia".. ciekawe co wtedy będziecie wypisywać jak Polskę opanuje homofobia i skrajny nacjonalizm (czyt. rasizm i faszyzm) :/

#13 ~JerzyK~

~JerzyK~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 08:39

CYTAT(~Pani~ @ 10.05.2010, 08:57:49) <{POST_SNAPBACK}>
szkoda tylko, że ten - jak twierdzisz - "durny naród" pójdzie za lekko ponad miesiąc na wybory i zagłosuje na Kaczyńskego, bo "będzie kończył dzieło tragicznie zmarłego brata i to biedny człowiek, którego spotkała ogromna tragedia".. ciekawe co wtedy będziecie wypisywać jak Polskę opanuje homofobia i skrajny nacjonalizm (czyt. rasizm i faszyzm) :/
Miarkuj słowa, bo poczynania przepełnione nienawiścią na miarę faszystów od pięciu lat reprezentują bojówki PO, zaś Prawo i Sprawiedliwość i tak wykazuję się wręcz naiwną łagodnością i wiarą w to, że nawet ludzie od "zarzynania watah" mogą się nawrócić.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 09:16

Zaryzykuję stwierdzenie że białostoczanie piszący na tym forum to nieco niedouczeni i wiecznie narzekający ludzie
Nie sądzę aby ktoś komuś kazał stać pod telebimem, mnie ta muzyka nie interesuje i nie poszedłem. Nie spotkałem się z żadnymi nacikskami żeby tam być, więc twioerdzenie ze "kazali" jest mocno przesadzoen.
A co imprezy to wcale nie była zorganizaowana z okazji wyzwolenia tylko z okazji Dnia Europy, kto nie wie o czym mowa proponuję zajrzeć do historii. 9 maja oprócz symbolicznego zakończenia II wojny to przy okazji rocznica utworzenia wspólnej Europy.
Aż smutno się robi kiedy czyta sie takjie bzudy...

#15 ~wym~

~wym~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 09:49

Kampania wyborcza platformy była widoczna...nawet Komorowski był tam i fizycznie i duchowo..Dworzański,Truskolaski....i wszystko jasne....

#16 ~4y~

~4y~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 10:08

Przedpołudniem na nie tylko na Rynku były inne klimaty http://bezzmian.redb....pl/2010/05/09/

#17 ~powaguspisz~

~powaguspisz~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 10:56

...Bla bla bla... PIS czy nie PIS. Skończcie z tym co i kto i jak, Było super, bardzo fajnie śpiewali, śmiesznie i najważniejsze ze Białystok widac jest, i w końcu coś się dzieje. SUPER SUPER SUPER !!!!!!!!

#18 ~~Ewelina~~

~~Ewelina~~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 11:13

CYTAT(powaguspisz @ 10.05.2010, 11:56:40) <{POST_SNAPBACK}>
...Bla bla bla... PIS czy nie PIS. Skończcie z tym co i kto i jak, Było super, bardzo fajnie śpiewali, śmiesznie i najważniejsze ze Białystok widac jest, i w końcu coś się dzieje. SUPER SUPER SUPER !!!!!!!!

Jestem tego samego zdania! własnie wczoraj było super. Koncert Rubika bardzo mi się spodobal, z tego co wiem to nie tylko mnie. Pierwszy raz w Białymstoku przeżyłam cudowną ucztę duchową - życzę sobie i wszystkim podobnych doznań częściej.Władze miasta robia od dluższego czasu bardzo dużo dla Białegostoku! Nie rozumiem tych ciągle niezadowolonych, sfrustrowanych. Może zamiast zabierać tu głos w sprawie o ktorej nie ma sie zielonego pojęcia - to lepiej pouczyć się historii i wybrać się do dobrego specjalisty psychiatry.To będzie z pożytkiem dla wszystkich!

Organizatorom pomysłu wczorajszego wieczoru na Rynku Kościuszki wielkie dzięki i gratulacje!!

#19 ~~Ewelina~~

~~Ewelina~~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 11:27

CYTAT(elo @ 10.05.2010, 08:34:10) <{POST_SNAPBACK}>
a mnie ciekawi komu była ta impreza??? chyba VIPy same sobie zrobiły imprezę za nasze pieniądze, odgrodzili się od społeczeństwa a pospólstwu kazali pod telebimem stać!!!

Myślę jednak, że na taką imprezę ciebie ( z małej litery) nie stać. Dlatego nie pisz że za nasze pieniądze!! Co sie tyczy odgrodzenia sie VIP, to kłamiesz!! Ja o 19,20 znalazłam siedzace miejsca w trzecim rzędzie i cały czas kilka było wolnych. Nie było biletow, wstęp wolny. Tylko trzeba tyłkiem ruszyć i poszukać. Nikt nikomu niczego nie kazał.Proponuję jednak więcej wrażliwości i szacunku dla innych. Może i wtedy ty zostaniesz doceniony i uszanowany. Mam nadzieję, że twoją ciekawość chociaż w części zaspokoiłam!!

#20 ~gosc_serwisu~

~gosc_serwisu~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 11:34

CYTAT(~Pani~ @ 10.05.2010, 08:57:49) <{POST_SNAPBACK}>

Czy to sie komus podoba czy nie, Polska jest krajem KATOLICKIM, ktory potepia zwiazki homoseksualne. Jesli komus sie to nie podoba, nikt tutaj go nie trzyma, Izrael czeka, Holandia tez. Jest era globalizacji, mozna mieszkac gdzie sie chce, jesli chce sie mieszkac w Polsce, trzeba uszanowac tradycje, zwyczaje, obyczaje tego kraju. Czy jak ja, jade do Izraela, Holandii, krzycze na ulicach ze Synagogi powinny zostac zburzone, burdele zamkniete, a otwarte koscioly ? Nie, bo te kraje maja wlasna kulture, wlasna idee, po co to zmieniac na sile ? Po co przekonywac ludzi do falszywie rozumianej tolerancji ? Jak adopcja dziecka przez 2 pedałów moze byc dobra ? SICK ! Skrajny nacjonalizm ? pokaz mi kraj, w ktorym narod nie wielbi wlasnej ojczyzny ? To pan Tusk i jego cholota wpaja Polakom, ze duma z wlasnego kraju jest obciachem. W czym niby jestesmy gorsi od innych narodow ? ze jestesmy biednym krajem to mamy wszystkim robic loda, niczym premier Tusk ktoremu trzesa sie kolana jak podaje reke Putinowi ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych