Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Piontkowski jedynką Podlasia

126 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 07:52

Pękniesz niedługo z tego nadęcia a wyglądasz śmiesznie i żałośnie bo nie wiesz,że polska żywność jest już wszędzie w Europie albowiem mamy swobodny przepływ towarów i usług na obszarze zamieszkałym przez 500 mln ludzi! 

Posłuchaj nadęty europejczyku pewnie masz strasznie ,,malego,, skoro kręcą cię takie jęki jakie wydajesz od wczoraj  jeśli stać cię na to by obrażać polaków bo rolnik to też polak przypomnę ci to opuść ten kraj skoro masz tylu wrogów ,,,rolników,, 

#102 ~sprawiedliwy.~

~sprawiedliwy.~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 08:24

ROBOTNIKA TRZEBA ZRÓWNAĆ Z CHŁOPEM - każdemu robotnikowi trzeba dać 150 tys. zł bezzwrotnej kasy !

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 08:40

Posłuchaj nadęty europejczyku pewnie masz strasznie ,,malego,, skoro kręcą cię takie jęki jakie wydajesz od wczoraj  jeśli stać cię na to by obrażać polaków bo rolnik to też polak przypomnę ci to opuść ten kraj skoro masz tylu wrogów ,,,rolników,, 

W twojej ojczyźnie karki się zgina
Przed każdą władzą,
Dla zwyciężonych - wzgarda i ślina,
Gdy ich na rzeź prowadzą.

W twojej ojczyźnie, gdyś hołdy składał -
Przed obce trony.
W ojczyźnie mojej, jeśli kto padał,
To krwią zbroczony

W twojej ojczyźnie do obcych w wierze
Bóg się nie zniża.
Moja ojczyzna świat cały bierze
W ramiona krzyża.

W twojej ojczyźnie sławnych portrety -
Tom w etażerce.
W mojej ojczyźnie słowa poety
Oprawne w serce.

Chociaż ci sprzyja ten wieczór mglisty
I noc bezgwiezdna,
Jakże mnie wygnasz z ziemi ojczystej,
Jeśli jej nie znasz?

(Antoni Słonimski)

#104 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 10:56

W twojej ojczyźnie karki się zgina
Przed każdą władzą,
Dla zwyciężonych - wzgarda i ślina,
Gdy ich na rzeź prowadzą.

W twojej ojczyźnie, gdyś hołdy składał -
Przed obce trony.
W ojczyźnie mojej, jeśli kto padał,
To krwią zbroczony

W twojej ojczyźnie do obcych w wierze
Bóg się nie zniża.
Moja ojczyzna świat cały bierze
W ramiona krzyża.

W twojej ojczyźnie sławnych portrety -
Tom w etażerce.
W mojej ojczyźnie słowa poety
Oprawne w serce.

Chociaż ci sprzyja ten wieczór mglisty
I noc bezgwiezdna,
Jakże mnie wygnasz z ziemi ojczystej,
Jeśli jej nie znasz?

(Antoni Słonimski)

sam zrezygnuj "gosciu" z naszego kraju , to nie będziesz dupkiem , a uznany za "inteligentnego inaczej ",  Rolnik"potęgą jest i basta" czego dowodem jest bardzo dobra polityka Rządu Pana Premiera Morawieckiego wobec Wsi i Rolników.

#105 ~chłoporobotnik~

~chłoporobotnik~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 05:48

ROBOTNIKA TRZEBA ZRÓWNAĆ Z CHŁOPEM - każdemu robotnikowi trzeba dać 150 tys. zł bezzwrotnej kasy !

myślę, że warto byłoby też zwolnić robotników z płacenia podatku dochodowego od osób fizycznych PIT - bo rolnicy PIT-a niestety nie płacą

#106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:11

i praca 16 godzin na dobe bez urlopu i obciazyc kosztami energi

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 18:16

i praca 16 godzin na dobe bez urlopu i obciazyc kosztami energi

16h/dobę to robił chłop pańszczyźniany. Teraz orka ciągnikiem w cenie mieszkania, a dojeniem zajmuje się automat, bo inaczej nie miałbyś siły postu na forum napisać. Pompują w was kasę jakbyście byli na wymarciu. Żaden inny zawód, może oprócz górnika, nie jest tak dopieszczany finansowo i ustawowo jak bauer. Jedyne co masz robić to pole prać i krowy doić. A jak nic nie urośnie to najwyżej gnojówę wypijesz pod urzędem, żeby szybciej odszkodowanie wypłacili. I tak w kółko. Jak nie susza to niska cena w skupie.

#108 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 18:28

16h/dobę to robił chłop pańszczyźniany. Teraz orka ciągnikiem w cenie mieszkania, a dojeniem zajmuje się automat, bo inaczej nie miałbyś siły postu na forum napisać. Pompują w was kasę jakbyście byli na wymarciu. Żaden inny zawód, może oprócz górnika, nie jest tak dopieszczany finansowo i ustawowo jak bauer. Jedyne co masz robić to pole prać i krowy doić. A jak nic nie urośnie to najwyżej gnojówę wypijesz pod urzędem, żeby szybciej odszkodowanie wypłacili. I tak w kółko. Jak nie susza to niska cena w skupie.

Odszkodowania to obiecują załatwić, ale rząd nie złożył wniosku w Brukseli, skończy się tak jak za czasów Jurgiela czy odszkodowania ASF

Dotacje unijne się kończą, a nikt z rządu nie negocjuje nowych, a za łamanie sądu zabiorą nawet resztki.

Maszyny, budynki  i wyposażenie w większości na kredyt, a Frank osiąga już 4 zł.

Za rok będzie wycie.

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 19:45

jak tak dobrze na wsi to po co trzymasz się miasta Piszesz że automat do i krowy tylko nie wiesz ile kosztuje według mię to nawet pół miliona traktor to 300 tyś przeważnie Ci co mają maszyny to mają ponad milion kredytu Dziś sprytny chłopak że wsi idzie np na kierowcę i ma na czysto 5 tyś o po co doic

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 19:55

Jeden zostaje przy ojcu, reszta wypad do miasta.

#111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 08:55

jak tak dobrze na wsi to po co trzymasz się miasta Piszesz że automat do i krowy tylko nie wiesz ile kosztuje według mię to nawet pół miliona traktor to 300 tyś przeważnie Ci co mają maszyny to mają ponad milion kredytu Dziś sprytny chłopak że wsi idzie np na kierowcę i ma na czysto 5 tyś o po co doic

No widzisz! Kasę liczą, a nie wymiona do dojenia! Obracają taką gotówką, a podatków praktycznie nie płacą. Mają za to takie wsparcie finansowe przy swoim zaangażowaniu, że reszta pracujących w tym kraju może tylko pomarzyć. O fiskalnym aspekcie tego zawodu już nie wspomnę. Rolnik ma generalnie gdzieś skarbówkę, inspektorów, sanepidy itp. instytucje. Nie może tylko hektarów pomylić przy wnioskach o dopłaty.

#112 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 10:18

No widzisz! Kasę liczą, a nie wymiona do dojenia! Obracają taką gotówką, a podatków praktycznie nie płacą. Mają za to takie wsparcie finansowe przy swoim zaangażowaniu, że reszta pracujących w tym kraju może tylko pomarzyć. O fiskalnym aspekcie tego zawodu już nie wspomnę. Rolnik ma generalnie gdzieś skarbówkę, inspektorów, sanepidy itp. instytucje. Nie może tylko hektarów pomylić przy wnioskach o dopłaty.

...a dopłaty bierze nawet za leżenie ziemi odłogiem aż przez pięć lat. Ten fakt wywrócił rozum w chłopskich łepetynach zupełnie bo w chłopskich genach jest zapisane, że ziemia daje zysk tylko wtedy, gdy jest uprawiana. A tu proszę...Pradziadkowie dzisiejszych chłopków-roztropków w grobie się przewracają bo na polach nie ma ludzi, chłopskie rodziny albo są bezdzietne albo mają jedynaków, na polu nie słychać śpiewania przy pracy a żniwa trwają przez jedną godzinę na jednym hektarze łącznie z młocką tzn. chłop siedzi w klimatyzowanym ciągniku z przyczepami i czeka jak zawoła go kombajnista by wysypać ziarno do przyczep. Taka właśnie jest ciężka dola współczesnego chłopa, który nie pozwala nazywać siebie producentem.

#113 ~będzie siła i moc.~

~będzie siła i moc.~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 06:43

16h/dobę to robił chłop pańszczyźniany. Teraz orka ciągnikiem w cenie mieszkania, a dojeniem zajmuje się automat, bo inaczej nie miałbyś siły postu na forum napisać. Pompują w was kasę jakbyście byli na wymarciu. ............

niedawno przejeżdżając przez malutką wioseczkę, widziałem nowiutką, bardzo bogato wyposażoną siłownię na świeżym powietrzu dla dorosłych , połączoną z urządzeniami do zabawy dla dzieci (wszystko na jednym placu) - tak wielu przyrządów nie widziałem nawet wielotysięcznych osiedlach mieszkaniowych w Białymstoku. BĘDZIE SIŁA w walce o dopłaty ?

#114 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 12:31

Głosuję na zjednoczona prawicę na Mieczysława Baszko 

#115 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 12:58

Może być jedynką, dwójka, trójką a nawet czwórką ale ceny kartofli i buraków sprawią, że nie pomoże im nawet piątka.

#116 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 15:03

Jaki pożytek ma osoba pracująca 50+ bez dzieci? Jakie dodatki, dopłaty? Gdzie 500+ dla 50+ ?

#117 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 15:58

sam zrezygnuj "gosciu" z naszego kraju , to nie będziesz dupkiem , a uznany za "inteligentnego inaczej ",  Rolnik"potęgą jest i basta" czego dowodem jest bardzo dobra polityka Rządu Pana Premiera Morawieckiego wobec Wsi i Rolników.

żadne abc ... ty jesteś Psichooj z aberracją używania dużych liter w niewłaściwych słowach...

Pamiętacie plugawego "Sławnego" Pana Rafallusa ??? znacie go dobrze od dawna ... trolla HEJTUJĄCEGO od 2007!!!!roku na tym forum i wiele lat wcześniej na innych (znalazłem jego pierwsze wpisy"Komuch,tusk,joanna,Goj ale Polak,twaja stara") , patologicznego KŁAMCĘ, propagatora politycznego hejtu i celowego antagonizowania Polaków,który określił się jasno -"MyZPisem" . Myślałem,że to tylko psychopata ,ślepo zapatrzony w PARTIĘ,antyunijny ksenofob,homofob i antysemita oraz anty-islamista ( gdzie w Białym są islamiści ja pytam ?) .Oto psychologiczny profil hejtera -ksywka Psichooj alias tusk, twaja stara,suchy, BOLO/RYŻY TUX ,dziewczyna ,Ada, brodaty , hexa, POwtarzam,As ,Polka,socjolog, ponury, to cryo skakał , alex, dzieci,F35,bolek, jazz,jolcz, famas,wiosenny, rozl, Hurricane,Mirek,nauczycielka,ergaomnes,olo,cygaro,Igor,Krzysztof T., minigun, rodzic,gucio, !, Karolina, bola, REDAKTOR POprdolony,wala,Łapa, Człowiek macica, śmiech i bardzo wiele innych:
A/ IGNORUJE podane FAKTY stawiające w złym świetle PiS
B/ niewygodne FAKTY uznaje za pochodzące z GW i deprecjonuje ich wartość,sugeruje światowy spisek WSI,Sorosa i Merkel
C/ wprowadza homofobiczne insynuacje,zarzuca hejtowanym choroby psychiczne
D/ hejtowanych bezpodstawnie nazywa zboczeńcami i grilluje kalumnie komentując własne wpisy , dużo imbecylnych emotek
E/ cytuje prywatne hejterskie pato"dziennikarskie" fora i blogi jako źródło "rzetelnej wiedzy" ... wręcz "uwielbia je".. wychwala pod niebiosa MF Kurkę , wielbiciel Rachonia cyt(Chodząca inteligencja z piekna aparycją i ten wzrost, to też dar od Boga) i propagandy TVPis
F/lubi "rzygać i pluć" na hejtowanych,którzy też mu "śmierdzą" ....
G/mało inteligentny,tępy,ubogi zasób słów,żenujące błędy językowe ,powtarza się - nudny klepiąc te same hejty setki razy , specjalista od stosowania psychopatycznego "hahaha"

#118 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 15:59

H/ kolekcjonuje wpisy (też własne fejki) potrzebne do trollowania
I/ fabrykuje (prymitywnie podszywa się pod hejtowanego) lub powiela ordynarne kłamstwa i "fakty" , po czym komentuje je jako "dowody winy" hejtowanych
J/"donosi" na hejtowanych poprzez apele na forum do POLICJI,MOPR, PROKURATORA , Kuratorium Oświaty , często skamle do Moderatora
K/ uwielbia porównywać hejtowanych do bolszewików ,samemu będąc przejawem typowego zwolennika bolszewickich wartości ...
L/celem hejtu jest poniżenie PO,PSL,KO,EU,KOD oraz WOŚP -hejter GW,Owsiaka,Rzeplińskiego,Tuska,Tuleyi, Biedronia,ONET-u i TVN oraz Cimoszewicza, Mai Ostaszewskiej , Broniarza , Frankowskiego , którzy to "kradną"...
Ł/okazuje swoje moralne dno nieustannie
M/popełnił 4 karalne wykroczenia z KK na forum.Art 212,255,257

#119 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 16:43

cryo      ja już dawno ci pisałem że mając dużo czasu zamiast zająć się swoim zdrowiem to latasz po stronach porannego i wszystkich  pouczasz dawno nic nie pisałeś na wasilkowskiej no widać zainteresowała cię teraz białostocka   pozdrawiam

#120 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 06:45

cryo      ja już dawno ci pisałem że mając dużo czasu zamiast zająć się swoim zdrowiem to latasz po stronach porannego i wszystkich  pouczasz dawno nic nie pisałeś na wasilkowskiej no widać zainteresowała cię teraz białostocka   pozdrawiam

nigdy nie pisałem na wasilkowskiej .....i pilnuj swego zdrowia fujkudobrarada .....

Sposób przygotowania przepisu:
Śledzie po białostocku
1. Śledzie płuczemy w TVPiS i zapluwamy homofobiczną flegmą na ok 30 minut. Cebulę kroimy w piórka "dobrej zmiany". Śledzie ponownie płuczemy,tym razem w niezaleznaodrozumu.pl i kroimy na kawałki. Mieszamy dokładnie z pieprzeniem "przez osiem lat Peło", goryczą Misiewicza i ce"bul"ą . Do słoika wciskamy śledzie tak , jak Pisiorg wciska kit dla Polaków . Całość zalewamy wielokrotnie używanym populistycznym olejem ... i czekamy na następne wybory

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych