Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Piontkowski jedynką Podlasia

126 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gorz~

~gorz~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 19:38

Jest fałszywy i zakłamany jak całe środowisko z którego się wywodzi: uczniowie podwójnego rocznika nie dostali się do szkół, leki zdrożały o 50 procent, drastycznie drożeje żywność, S-19 (obietnica pionkowskiego) do Kuźnicy oddana w finansowanie unii, Polska bez znaczenia w nowym parlamencie UE, wzrost długu publicznego do wartości największej w dziejach

Zakłamańców szukaj gdzie indziej, ale nie w PIS-ie który dotrzymuje obietnic wyborczych i realizuje dla dobra Polaków.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 21:09

Jest fałszywy i zakłamany jak całe środowisko z którego się wywodzi: uczniowie podwójnego rocznika nie dostali się do szkół, leki zdrożały o 50 procent, drastycznie drożeje żywność, S-19 (obietnica pionkowskiego) do Kuźnicy oddana w finansowanie unii, Polska bez znaczenia w nowym parlamencie UE, wzrost długu publicznego do wartości największej w dziejach.

Jak dostajesz  500plus itd to 2razy tyle trzeba oddać na tym polega A CO z finansowaniem partii pis i innych z kieszeni Podatników można rządzić 

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 05:11

Jak dostajesz  500plus itd to 2razy tyle trzeba oddać na tym polega A CO z finansowaniem partii pis i innych z kieszeni Podatników można rządzić 

Marudzisz.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 13:33

Zaczyna się kariera Białostockiego Zera.

20 lipca  smutnym dniem Białegostoku.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 13:53

Dobrze w Białymstoku Parada gejów i lisbijek  niech władze zezwalają Będzie się  Działo

#46 ~tylko fakty :~

~tylko fakty :~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 15:55

ja zagłosuję na Pana ministra Dariusza Piontkowskiego, bo o ile wiem, jako jedyny poseł z Podlasia wystąpił z interpelacją poselską do ministra infrastruktury w sprawie pozamiejskiego publicznego transportu zbiorowego w naszym kraju. 

W/w działanie świadczy o Jego wysokiej skuteczności, gdyż ten problem stał się jednym z elementów PIĄTKI KACZYŃSKIEGO , a Sejm przyjął Ustawę o Funduszu rozwoju połączeń autobusowych.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 16:26

Tego, który dzieci z Warszawy wysyła na naukę do Łap?

Który niszczy budżety samorządów każąc im finansować zachcianki Zalewskiej

#48 ~sio~

~sio~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 20:00

Tego, który dzieci z Warszawy wysyła na naukę do Łap?

Który niszczy budżety samorządów każąc im finansować zachcianki Zalewskiej

Niedoinformowany ? To sie doinformuj i bzdur nie pisz !

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 20:04

ja zagłosuję na Pana ministra Dariusza Piontkowskiego, bo o ile wiem, jako jedyny poseł z Podlasia wystąpił z interpelacją poselską do ministra infrastruktury w sprawie pozamiejskiego publicznego transportu zbiorowego w naszym kraju. 

W/w działanie świadczy o Jego wysokiej skuteczności, gdyż ten problem stał się jednym z elementów PIĄTKI KACZYŃSKIEGO , a Sejm przyjął Ustawę o Funduszu rozwoju połączeń autobusowych.

Wystąpił z interpelacją czyli zapytaniem i to ma być skuteczność? Ja też mogę zapytać każdego ministra o cokolwiek bo mam takie prawo. Widać, żeś ty od Białegostoka i nie odróżniasz głowy od ogona.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 04:26

Wystąpił z interpelacją czyli zapytaniem i to ma być skuteczność? Ja też mogę zapytać każdego ministra o cokolwiek bo mam takie prawo. Widać, żeś ty od Białegostoka i nie odróżniasz głowy od ogona.

Ubliżyłeś Białemustokowi !

#51 ~ważny gość ?~

~ważny gość ?~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 07:47

napisałeś głupoty , proponuję zapoznać się z przedmiotową interpelacją poselską.

Obawiam się, że twoje zapytania kierowane do ministra mogłyby nie być tym samym - Czy zapytałeś ? 

#52 ~to się liczy !~

~to się liczy !~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 08:00

m. in. dzięki Panu Ministrowi PIONTKOWSKIEMU , wielu Polaków , wykluczonych komunikacyjnie z przyczyn fatalnej, tragicznie kiepskiej , a przyjętej za czasów rządów PO+PSL ustawy o publicznym transporcie zbiorowym, ma szansę odzyskania łączności ze światem , do Nich też będziemy mogli dojechać publicznym transportem zbiorowym, będzie mniej trującego smogu samochodowego i hałasu, zmniejszy się zatłoczenie miast i dróg, mniej ludzi będzie chorować i przedwcześnie umierać z tego powodu.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 08:09

m. in. dzięki Panu Ministrowi PIONTKOWSKIEMU , wielu Polaków , wykluczonych komunikacyjnie z przyczyn fatalnej, tragicznie kiepskiej , a przyjętej za czasów rządów PO+PSL ustawy o publicznym transporcie zbiorowym, ma szansę odzyskania łączności ze światem , do Nich też będziemy mogli dojechać publicznym transportem zbiorowym, będzie mniej trującego smogu samochodowego i hałasu, zmniejszy się zatłoczenie miast i dróg, mniej ludzi będzie chorować i przedwcześnie umierać z tego powodu.

A czy ten Pionkowski wie, że w białostockiem i na wschodzie na wsiach już prawie nikt nie mieszka bo większość wyjechała do dużych miast albo za granicę! Ci co zostali mają własne samochody!!! "Publiczny transport zbiorowy" to takie "500+" żeby wygrać wybory.

Zapytaj lepiej Pionkowskiego co tam słychać z S-19 po starym śladzie!!! Obiecywał,że wybuduje. A S-19 została włączona do finasowania przez UE całej Via Carpatia co oznacza, że będzie budowana zgodnie z prawem unijnych (Natura 2000) czyli przez Korycin a nie przez Czarną B. O jaki jest ten Pionkowski - pełna gęba frazesów.

#54 ~taka logika !~

~taka logika !~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 08:45

A czy ten Pionkowski wie, że w białostockiem i na wschodzie na wsiach już prawie nikt nie mieszka bo większość wyjechała do dużych miast albo za granicę! Ci co zostali mają własne samochody!!! "Publiczny transport zbiorowy" to takie "500+" żeby wygrać wybory.

Zapytaj lepiej Pionkowskiego co tam słychać z S-19 po starym śladzie!!! Obiecywał,że wybuduje. A S-19 została włączona do finasowania przez UE całej Via Carpatia co oznacza, że będzie budowana zgodnie z prawem unijnych (Natura 2000) czyli przez Korycin a nie przez Czarną B. O jaki jest ten Pionkowski - pełna gęba frazesów.

Budowanie S19 po starym śladzie byłoby ze szkodą dla mieszkańców Podlasia (dotychczasowych użytkowników drogi Sokółka - Białystok i ze szkodą dla mieszkających przy tej trasie osób - po prostu obecny ślad po remoncie powinien pozostać dla dobra ruchu lokalnego, bez tirów, a "nowy ślad" służyłby całemu ruchowi tranzytowemu i ciężarowemu. :wub:

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 08:50

Budowanie S19 po starym śladzie byłoby ze szkodą dla mieszkańców Podlasia (dotychczasowych użytkowników drogi Sokółka - Białystok i ze szkodą dla mieszkających przy tej trasie osób - po prostu obecny ślad po remoncie powinien pozostać dla dobra ruchu lokalnego, bez tirów, a "nowy ślad" służyłby całemu ruchowi tranzytowemu i ciężarowemu. :wub:

To prawda. Jednak Pionkowski twierdził ODWROTNIE!!! To on rozkazał wydać 5 milionów na dokumentację drogi po starym śladzie i przysięgał, że taką drogę wybuduje. Tak więc zapewne 5 milionów zostanie wyrzucone w błoto. Tanie państwo i dobra zmiana Pionkowskiego. :D

#56 ~tirem po uszach !~

~tirem po uszach !~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 08:52

POPIERAM - wystarczy popatrzeć na odcinek ŚWIĘTA WODA - WASILKÓW - BIAŁYSTOK ,  nie ma tirów , inne życie (dzięki obwodnicy).

#57 ~błąd w sztuce ?~

~błąd w sztuce ?~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 08:56

To prawda. Jednak Pionkowski twierdził ODWROTNIE!!! To on rozkazał wydać 5 milionów na dokumentację drogi po starym śladzie i przysięgał, że taką drogę wybuduje. Tak więc zapewne 5 milionów zostanie wyrzucone w błoto. Tanie państwo i dobra zmiana Pionkowskiego. :D

nie znam takiego "rozkazu" - nie popieram takiego rozwiązania. <_<

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 09:06

A  . . 

A S-19 została włączona do finasowania przez UE całej Via Carpatia co oznacza, że będzie budowana zgodnie z prawem unijnych (Natura 2000) czyli przez Korycin a nie przez Czarną B. O jaki jest ten Pionkowski - pełna gęba frazesów.

to dobrze, że w ogóle będzie budowana i b. dobrze że zgodnie z prawem unijnym - wystarczy przypomnieć fakty : rozbiórka wybudowanej drogi, Rospuda - opóżnienie i zmiany obwodnicy Wasilkowa.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 09:08

nie znam takiego "rozkazu" - nie popieram takiego rozwiązania. <_<

To przejrzyj sobie wiadomości sprzed pół roku a dowiesz się jak Pionkowski rozkazywał wykonać nowy projekt a jeszcze cztery  miesiące temu obiecywał na koniec maja wydania decyzji środowiskowej na budowę S-19 przez Cz-B. Teraz gdy finansowanie przejęła unia ani słowem nie zająknął się, że wydał 5 mln na próżno. Taki z niego prawy i sprawiedliwy.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 09:10

to dobrze, że w ogóle będzie budowana i b. dobrze że zgodnie z prawem unijnym - wystarczy przypomnieć fakty : rozbiórka wybudowanej drogi, Rospuda - opóżnienie i zmiany obwodnicy Wasilkowa.

Coooo?!?!?!?!

Zmiana melodii? Przecież jeszcze miesiąc temu huczał tutaj Pionkowski, że przez Korycin to dwa razy dalej i dziesięć razy drożej. Prawdziwy człowiek-guma z tego Pionkowskiego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych