Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Piontek ministrze

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 18:19

coś ty nawyprawiał z tymi nowymi przepisami odnośnie legitymacji i swiadectw  byłeś przecież nauczycielem a teraz jesteś ich wrogiem i rodziców również miałem na ciebie zagłosować ale tego nie zrobię nie tylko ja ale też wielu nauczycieli i rodziców , nam trzeba mądrych ludzi w rządzie a nie matołów produkujących papiery  baj baj

#2 ~biały~

~biały~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 06:15

coś ty nawyprawiał z tymi nowymi przepisami odnośnie legitymacji i swiadectw  byłeś przecież nauczycielem a teraz jesteś ich wrogiem i rodziców również miałem na ciebie zagłosować ale tego nie zrobię nie tylko ja ale też wielu nauczycieli i rodziców , nam trzeba mądrych ludzi w rządzie a nie matołów produkujących papiery  baj baj

Mamy madrych ludzi w Rządzie Pana Premiera Morawieckiego .

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 11:12

Mamy madrych ludzi w Rządzie Pana Premiera Morawieckiego .

Nie ci z Podlasia. Andruszkiewicz, Zieliński i Piontek przynoszą wstyd. W całym kraju śmieją się z takich przedstawicieli województwa, a Krynicka też pokazała, jak "umie" czytać

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 15:32

ministr piątek uznał nasze dzieci za półgłówków że nie mogą odebrać legitymacji szkolnej sami , to i nosić też nie powinni skoro tacy nieodpowiedzialni  będziemy te legitymacje i świadectwa sami podpisywać i nosić  , głąb totalny dziecko cały rok pracuje na świadectwo chcąc dać radość rodzicowi wręczając je a ten pacan odbiera dziecku taki przywilej  . Pokarz jeszcze MINISTSZSZE na co jeszcze cię stać, Kaczyński powinien na zbity pysk wywalić takiego typa to wstyd mieć u swego boku tak myśącego

#5 ~zdrowie jest najważniejsze~

~zdrowie jest najważniejsze~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 17:09

Minister powinien też zadbać o bezpieczeństwo zdrowotne uczniów szkół podstawowych i wystąpić o zmianę przepisów uprawniających do darmowych przewozów do szkoły:

gdyż obecnie w/w praw nie posiadają dzieci klas I - III jeżeli droga do szkoły nie przekracza 3 km , a klas V - VIII , jeżeli droga do szkoły nie przekracza 4 km, 

więc np. nie wszystkie dziecięce kręgosłupy dobrze znoszą takie długie obciążenia tornistrami , co ma duże znaczenie dla póżniejszego życia tych osób.

wydaje się , że należałoby obniżyć w/w granice na 2 km dla wszystkich uczniów SP. 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 16:58

to początek co nam pokarze 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 12:56

to początek co nam pokarze 

Pokazał ... polski do poprawki... "na mieście ..." Panie nauczycielu  "W  MIEŚCIE" są szkoły...... ciepła woda z zimnego kranu 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych