Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PILNA SPRAWA GRYFSKAND

173 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 15:52

To teraz się zacznie... powiat dał zgodę na kolejne 3 lata trucia nas.

Też to słyszałem 3 lata na tyle starosta wydał zgodę. Mimo zastrzeżeń z WIOŚ. Dalej mogą nas truć i śmiać się w twarz mieszkańcom. Jak widać burmistrz i starosta stoją po stronie truciciela, nie słuchają tego czego domaga się społeczeństwo.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 16:33

Czyli starosta i burmistrz mają nas mieszkańców w d.... Ich dzieci i wnuki tu nie mieszkają. To niech nas trują to nie ich miasto. Musimy jako mieszańcy zrobić z tym porządek.

#43 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 22:41

Też to słyszałem 3 lata na tyle starosta wydał zgodę. Mimo zastrzeżeń z WIOŚ. Dalej mogą nas truć i śmiać się w twarz mieszkańcom. Jak widać burmistrz i starosta stoją po stronie truciciela, nie słuchają tego czego domaga się społeczeństwo.

Jeśli to prawda to niech od razu starosta zakupi mieszkancom maski, bo oddychać nie będzie czym.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 07:41

Czyli starosta i burmistrz mają nas mieszkańców w d.... Ich dzieci i wnuki tu nie mieszkają. To niech nas trują to nie ich miasto. Musimy jako mieszańcy zrobić z tym porządek.

A może ci panowie mają akcję tej firmy i temu tak ochoczo wydają zezwolenia na to aby Gryfskand funkcjonował.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 07:51

Bo ten starosta jest z Lewkowa czy z Narewki i mieszkańców Hajnówki ma w ....ale że burmistrz tak postępuje to mnie dziwi.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 08:13

Bo ten starosta jest z Lewkowa czy z Narewki i mieszkańców Hajnówki ma w ....ale że burmistrz tak postępuje to mnie dziwi.

Nie możemy pozwolić na kolejne lata trucia, bo jakiś starosta uważa że tak powinno być. W Ustrzykach Dolnych firma Gryfskand chciała otworzyć zakład ale protesty na masową skalę mieszkańców nie pozwoliły na to. My też możemy zrobić z tym porządek, ze starostą i burmistrzem również, bo nie słucha mieszkańców.

#47 ~Hd~

~Hd~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 09:57

Mam nadzieję że telewizja ogólnopolska też podejmie ten temat. Że starosta bez żadnych uzgodnień podpisuje z trucicielem umowę na 3 lata. SKANDAL

#48 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 10:12

Nie tylko telewizja ale też CBA powinna się tym zainteresować. Jeżeli były jakieś wątpliwości srodowoskowe to czemu starosta nie poprosi o ekspertyzy. Tylko od razu dał zgodę na 3 lata. To musi być jakiś przekręt

Mam nadzieję że telewizja ogólnopolska też podejmie ten temat. Że starosta bez żadnych uzgodnień podpisuje z trucicielem umowę na 3 lata. SKANDAL

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 10:24

Nie tylko telewizja ale też CBA powinna się tym zainteresować. Jeżeli były jakieś wątpliwości srodowoskowe to czemu starosta nie poprosi o ekspertyzy. Tylko od razu dał zgodę na 3 lata. To musi być jakiś przekręt

Właśnie,oglądałem kiedyś radę powiatu gdzie byli ci cyrkowcy z Gryfskandu i oni śmiali się z radnych i prawie szydzili ,pokazywali jakieś głupie wykresy na poziomie podstawówki i wtedy pomyślałem czemu oni rżną takich kozaków i tak pewnie tu się czują czy tu nie ma jakiegoś drugiego dnia,wiecie co nam na myśli ;-)

#50 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 14:33

Serio na Białostokiej Wam śmierdzi?? Trują?? Zapraszam wieczorem na spacer z psem po mieście. Powąchajcie jak ludzie "gazem" domy ogrzewają...

#51 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 16:10

Serio na Białostokiej Wam śmierdzi?? Trują?? Zapraszam wieczorem na spacer z psem po mieście. Powąchajcie jak ludzie "gazem" domy ogrzewają...

Serio podaj adres

#52 ~Szczepan~

~Szczepan~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 22:37

W końcu radni się wzieli za tą firmę. Dość już trucia. Dziękuje radnym za taką postawę. Mam nadzieję że się w końcu przestaną Nas truć i będziemy zdrowi.

Może już czas żeby się wzięli za faktycznych trucicieli  (domy jednorodzinne), które w większości zanieczyszczają atmosferę piecami węglowymi lub innym syfem - to też dotyczy krzykaczy z Rady.

#53 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 22:52

Też oglądałem. I wygląda na to że jesteśmy truci, i wygląda na to że kontrole na jakie się powołuje Gryfskandzie to lipa. Co do burmistrza to skandal że tak na sesji bronił tej firmy.
Ciekaw jestem gdzie byli radni PO. Czyżby ich temat nie interesował. A może ważniejsza jest kampania wyborcza??

Wygląda na to, że burmistrz był jednym z niewielu, którzy myślą obiektywnie i nie ulega krzykaczom. Większość jak cielę ulega bezmyślnym nieaktualnym hasłom: Gryfskand - be, pozostali wszyscy cacy.

#54 ~Ryś~

~Ryś~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 23:02

Serio podaj adres

Przejdź się po Lipowej. Swąd, aż zatyka i to nie z chemicznej.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 00:39

Przejdź się po Lipowej. Swąd, aż zatyka i to nie z chemicznej.

Tylko jakie były emituje Gryfskand a jakie mieszkaniec palący śmieciami. Zapewne nie znasz dokumentów które wskazują o nieprawidłowościach że strony Gryfskandu. Gdybyś je znał inaczej byś pisał. Ale myślę że w niedługim czasie ty i tobie podobni się dowiecie i przestaniecie ignorować fakty.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 18:05

Piece trują w sezonie(przeważnie) a Chemiczna cały rok,kiedy w końcu zainstalują te czujniki zanieczyszczenia ktoś wie?

#57 ~Eko~

~Eko~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 14:41

To teraz będzie trzęsienie ziemi na najwyższych stanowiskach w powiecie. Wielki przekręt.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 14:58

To teraz będzie trzęsienie ziemi na najwyższych stanowiskach w powiecie. Wielki przekręt.

Coś mi się zdaje że masz rację

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 15:06

Ale o co chodzi???????????

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 23:10

Ale o co chodzi???????????

Nie oglądałeś w kablówce reportażu jak starosta mówił że wydał zgodę na dalsze funkcjonowanie Gryfskandu w oparciu o wyniki z WIOSiu że były pozytywne. A po chwili wypowiedź naczelnika z WIOSiu który mówi o wielu nieprawidłowościach wykrytych w Gryfskandzie podczas ich kontroli.
Takiego starosty nie chcemy w naszym powiecie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych