Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


40 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~CoZaSwiat~

~CoZaSwiat~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 22:14

To jest klasyczny przykład typowego miłośnika psów, chamstwo, agresja, nienawiść do ludzi normalnie myślących, chorobliwa żądza zemsty, odwetu, fanatyzm. O wyszukanym artystycznym słownictwie i wrażliwej duszy takich "kochających inaczej psy" nie ma co się rozpisywać bo to strata czasu.
I tak runął mit o szlachetnych-miłych istotach miłośnikach zwierząt-psów.


Za to Ty wraz z kolegą/koleżanką "Bóg Honor Ojczyzna" prezentujesz typowo polską, wiejską hipokryzję. Zapewne za dnia rozmodleni obrońcy wszelkiego życia, a wieczorami na forach siedzą i tego typu wypowiedzi wypisują. A później się dziwic, że mamy prawo broniące BARBARZYŃCÓW, a nie pokrzywdzonych, również tych "niemych" - zwierząt. Nie znoszę "ludzi" wypranych z uczuc, jak wyżej wymienieni osobnicy. Tępic, tępic i jeszcze raz tępic. Ciemnota. Nie zdziw się tylko, gdy w przyszłości podobna sytuacja z video spotka Twojego bachora, gdy jakiś typek o Twym poziomie moralnym stwierdzi, że "co tam, to tylko dzieciak. Jeden więcej, czy mniej".

Dodam jeszcze, że jestem wegetarianką, więc cenię WSZYSTKIE istoty żywe. Więc kolega "Bóg Honor Ojczyzna" niech sobie daruje teksty typu "jedne kochacie,a inne na rzez".

Życzę więcej empatii i wrażliwości - przyda Wam się. Pa.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych