Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

40 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 15:14

Właśnie śmierć dla takich

#22 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 17:09

Widzicie jakie są te k*rwy świętoj*bliwe. Nie szkoda im żywej istoty, a chcą iść do nieba... Zasadnicza różnica między aborcją, a bestialskim zabiciem zwierzęcia jest taka, że płód - nie człowiek tylko komórki połączone ze sobą NIE mają świadomości.
Pies ma świadomość i jest bezgranicznie oddany właścicielowi, a taki sk*** dla zabawy/bo mu się pies znudził okrutnie go zabija.

#23 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 21:25

Znajde gnoja osobiście i zrobie z nim to samo, tylko że ja bede trzeźwy!! przygotuj sie na najgorsze!

Gdybym nie była kobietą to bym gnoja połamała NAPEWNO

#24 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 22:47

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami - Kara śmierci!!!
Jak oglądałam film to aż mi się słabo zrobiło, jak on mógł coś takiego zrobić! I do tego może nie dostać kary, bo by7ł pijany. kupa mnie to obchodzi pozwolił, żeby pies zginął pod kołami pociągu!
Czy można napisać jakąś petycję do prokuratury, żeby wszczęli postępowanie?

#25 ~KMWTW~

~KMWTW~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 09:04

Gdybym dostał tego .a na długość ręki, dokładnie wiedziałbym co z nim zrobić!

#26 ~gigi~

~gigi~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 11:23

Jestem przerażony tą skalą okrucieństwa i nienawiści w śród społeczeństwa. To straszne ile jest znieczulicy, egoizmu, agresji, chamstwa w ludziach.
Już w krajach islamskich ludzie są bardziej wyrozumiali w stosunku do osób popełniających drobne przewinienia, a u nas--ukamienować go, dożywocie, kara śmierci.. Oszołomstwo niewykształcone które uważa się za miłośników zwierząt jest najbardziej fanatyczne i fundamentalne. Ludzie jesteście bardziej zacofani umysłowo i niewykształceni od tych ze średniowiecza chcecie ukamienować człowieka za drobne przewinienie bo....ja tak uważam że to sprawiedliwe. Ok a jak sąsiad zabije ci dziecko bo rzuciło papierek od cukierka na ziemię ..bo on uważa że to sprawiedliwa kara to będzie ok?. Ktoś inny uważa że sprawiedliwa kara to pocięcie maczetą kibica, czy jest gorszy od was-według mnie nie..tak samo rozumuje tylko jest odważniejszy bo sam wykonuje karę.

#27 ~KMWTW~

~KMWTW~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 13:34

gigi gdy porównujesz rzucenie papierka po cukierku na ziemie do tego czynu, którego dopuścił się ten koleś i jeszcze nie widzisz w tym bestialstwie nic złego to śmiem twierdzić, że nie różnisz się niczym od tego "człowieka" lub jesteś skończonym idiotą. Potępiam jego zachowanie i bez problemu pierwszy rzuciłbym kamieniem.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 16:09

gigi gdy porównujesz rzucenie papierka po cukierku na ziemie do tego czynu, którego dopuścił się ten koleś i jeszcze nie widzisz w tym bestialstwie nic złego to śmiem twierdzić, że nie różnisz się niczym od tego "człowieka" lub jesteś skończonym idiotą. Potępiam jego zachowanie i bez problemu pierwszy rzuciłbym kamieniem.

Popieram wypowiedź. To co pisze gigi świadczy dobitnie o jego braku uczuć wyższych, a takimi charakteryzują się normalni ludzie. gigi ty nie jesteś człowiekiem, a tylko chodzisz na dwóch nogach, podobnych bredni dawno nie czytałam, lecz się istoto.

#29 ~Nancy~

~Nancy~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 18:45

Jezuu jak mozna byc takim bezczelnym i glupim zeby zostawic w niczym niewinnego i wiernego tobie pieska:((Najwyzsza kara dla takiego skur.....:(((Niech on tez zginie az mam ochote zabic go taka sama smiercia jak zginal jego pies:))

#30 ~KMWTW~

~KMWTW~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 16:34

Tak jak już pisałem pierwszy rzuciłbym kamieniem bez żadnych skrupułów. Co jak co, ale los zwierząt w szczególności psów nie jest dla mnie obojętny. Sam mam psa, szczerze to oddałbym za niego życie (sądzę, że w drugą stronę tak samo) i bardzo mnie boli serce gdy widzę takie akcje jak ta na przejeździe kolejowym.

#31 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 22:41

BYDLAKU!!!!!!!!!!!!Jeżeli czytasz te odpowiedzi to życzę Tobie aby spotkała cie taka sama krzywda jaka ty zadałeś temu psu!!!!!!!!!!!!!

#32 Puchacz

Puchacz

Marek Kulesza

• Użytkownicy
  • 1110 postów

Napisano 21 styczeń 2011 - 22:51

#33 ~gigi~

~gigi~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 10:20

Przecież ten człowiek mógł zginać wraz z psem, była by straszna tragedia. Ale na szczęście nic nikomu się nidc nie stało, no tylko pies zdechł pod kołami.
Nie wiem skąd te oburzenie na tego człowieka, to jest chore. Jak matka zabije małe dziecko to zaraz sieja usprawiedliwia, bo to jakiś szok itd, i nie otrzymuje żadnej kary. Tutaj za psa żąda się kary śmierci. Dla mnie to jest chore, a poziom inteligencji ludzi którzy tego żądają jest maleńki. Brak w ludziach współczucia litości, zrozumienia, uczuć wyższych- chodzi o tzw. miłośników zwierząt, nikt z kochających "inaczej" zwierzęta nie wyraził współczucia dla osoby która była o krok od śmierci. ;)

#34 ~WskazanyPalcem~

~WskazanyPalcem~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 20:31

gigi, zacznij sie leczyć na móżdżyce.

#35 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 23:09

Tragedia , wolał bym , żeby właściciel tego psa zginął ! Przynajmniej bym nie płakał, za tym !!!

#36 ~SprawiedliwośćPonadWszystk~

~SprawiedliwośćPonadWszystk~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 14:56

Co za cham... Zabić go.! Przecież ten pies nikomu nic nie zrobił, a ten sadysta tak go potraktował... Zabił go w najgorszy możliwy sposób. Nie trawię takich typów. Zwierzę tak samo jak człowiek odczuwa ból, głód, samotność... A ten kat zlekceważył to... Teraz boi się odpowiedzialności i udaje psychicznego.! Nigdy nie pojmę dlaczego tacy ludzie W ŚWIETLE PRAWA nie odpowiedzą za swoje czyny, ale głęboko wierzę w to że już wkrótce sprawiedliwy osąd wyda najwyższy z najwyższych sam Bóg i nie będzie okoliczności łagodzących dla tego typu oprawców.
Teraz istnieją jedynie 2 sposoby sprawiedliwego osądu; Niech jego tak ktoś potraktuje lub niech zostanie skazany przynajmniej na 5 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata + wysoka grzywna, bo w końcu nie ma pewności czy to był jego pierwszy raz czy też robił to samo z innymi psami. Nie ma pewności również czy będąc na wolności nie planuje zrobić czegoś podobnie okrutnego z innym zwierzęciem.

#37 ~Judytaa~

~Judytaa~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 14:59

Mam propozycje... Ciebie wsadzimy pod rozpędzony pociąg... Zobaczymy jak będziesz się czuła

#38 ~MAGDA~

~MAGDA~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 09:27

kres świata zbliża się wielkimi krokami.. ludzie stają się coraz bardziej okrutni.. wsadzić gnoja do więzienia bo niestety u nas opcja wrzucenia go pod pociąg nie przejdzie :]

#39 ~wkurzony~

~wkurzony~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 19:43

Przecież ten człowiek mógł zginać wraz z psem, była by straszna tragedia. Ale na szczęście nic nikomu się nidc nie stało, no tylko pies zdechł pod kołami.
Nie wiem skąd te oburzenie na tego człowieka, to jest chore. Jak matka zabije małe dziecko to zaraz sieja usprawiedliwia, bo to jakiś szok itd, i nie otrzymuje żadnej kary. Tutaj za psa żąda się kary śmierci. Dla mnie to jest chore, a poziom inteligencji ludzi którzy tego żądają jest maleńki. Brak w ludziach współczucia litości, zrozumienia, uczuć wyższych- chodzi o tzw. miłośników zwierząt, nikt z kochających "inaczej" zwierzęta nie wyraził współczucia dla osoby która była o krok od śmierci. ;)

Jesteś największym przygłupem jakiego kiedykolwiek czytałem. Nie wypowiadaj się na forach bo się strasznie kompromitujesz imbecylu:) "deb*** nie wie, ze jest deb***, a mądry to wie"
Podobny poziom prezentuje ten rozmodlony kretyn bóg honor ojczyzna. Niedobrze mi się robi na samą myśl, że takie kanalie świat nosi.
A tego sadystę-pijaczka z przyjemnością bym odstrzelił. Marnuje jedynie tlen.

#40 ~gigi~

~gigi~
  • Goście

Napisano 01 luty 2011 - 14:31

Jesteś największym przygłupem jakiego kiedykolwiek czytałem. Nie wypowiadaj się na forach bo się strasznie kompromitujesz imbecylu:) "deb*** nie wie, ze jest deb***, a mądry to wie"
Podobny poziom prezentuje ten rozmodlony kretyn bóg honor ojczyzna. Niedobrze mi się robi na samą myśl, że takie kanalie świat nosi.
A tego sadystę-pijaczka z przyjemnością bym odstrzelił. Marnuje jedynie tlen.

To jest klasyczny przykład typowego miłośnika psów, chamstwo, agresja, nienawiść do ludzi normalnie myślących, chorobliwa żądza zemsty, odwetu, fanatyzm. O wyszukanym artystycznym słownictwie i wrażliwej duszy takich "kochających inaczej psy" nie ma co się rozpisywać bo to strata czasu.
I tak runął mit o szlachetnych-miłych istotach miłośnikach zwierząt-psów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych