Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~griszka~

~griszka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 10:47

"Pijany 22-letni sadysta czekał na pociąg. Potrącił go intercity, pies zginął na torach. Bestialstwo zapisał monitoring." Coś pięknego po prostu rewelacja przyznaje wam nagrodę złotej czcionki pomijając teleexpress. Można było napisać tak - Pijany 22 letni pies na oczach kamer PKP rzucił się pod pociąg!!! - to dopiero byłby news.

#2 ~Inez~

~Inez~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 13:48

Rozpłakałam się z bezsilności. Jak można wyrządzić taką krzywdę zwierzęciu? Jakim człowiekiem trzeba być, do jasnej cholery?! Coraz częściej słyszy się o bestialskim traktowaniu zwierząt, a sprawcy i tak pozostają bezkarni, kara odsiadki tylko w teorii...

#3 ~Opcja Społeczna~

~Opcja Społeczna~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 14:08

Sytuacja na Dolistowskiej.
Psie ogony są wyrywane albo golone.
Wyrwany ogon

– I jeszcze pies z wyrwanym ogonem. To była suczka, która za żadne skarby nie chciała wracać do boksu. Trzeba było ją zanosić. Nie każdemu to się podobało. Pies był duży i ciężki. Pewnego dnia zastałam sukę bez ogona, z krwawą raną. Kierownik utrzymywał, że to szczury. Ale słyszałam opinię jednego z weterynarzy. Ogon był wyrwany, nie wygryziony. Nikt nie poniósł konsekwencji. A suczka nie żyje – wspomina Iwona.

#4 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 15:08

osobiscie to bym tego pedala rowniez pod pociag wrzucil. Kary za takie cos powinny byc jak za czlowieka.

#5 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 15:26

Znajde gnoja osobiście i zrobie z nim to samo, tylko że ja bede trzeźwy!! przygotuj sie na najgorsze!

#6 ~enter~

~enter~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 15:30

Sytuacja na Dolistowskiej.
Psie ogony są wyrywane albo golone.
Wyrwany ogon

– I jeszcze pies z wyrwanym ogonem. To była suczka, która za żadne skarby nie chciała wracać do boksu. Trzeba było ją zanosić. Nie każdemu to się podobało. Pies był duży i ciężki. Pewnego dnia zastałam sukę bez ogona, z krwawą raną. Kierownik utrzymywał, że to szczury. Ale słyszałam opinię jednego z weterynarzy. Ogon był wyrwany, nie wygryziony. Nikt nie poniósł konsekwencji. A suczka nie żyje – wspomina Iwona.

dlatego takie eunuchy jak pseudo kierownik i tym podobni .ańcypowinni ponieść taką karę jaką wyrządzili zwierzęciu lub słabszej istocie

#7 ~jorg~

~jorg~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 15:52

"Pijany 22-letni sadysta czekał na pociąg. Potrącił go intercity, pies zginął na torach. Bestialstwo zapisał monitoring." Coś pięknego po prostu rewelacja przyznaje wam nagrodę złotej czcionki pomijając teleexpress. Można było napisać tak - Pijany 22 letni pies na oczach kamer PKP rzucił się pod pociąg!!! - to dopiero byłby news.

Popieram Cię Griszka! Bełkot tzw. dziennikarzy sięgnął bruku. Czy oni w tych zdychających redakcjach przekroczyli już próg negatywnego doboru naturalnego? Wiele na to wskazuje.

#8 Kjear

Kjear

VIP

• Użytkownicy
  • 753 postów

Napisano 12 styczeń 2011 - 16:55

Możliwe, że sam chciał się zabić, ale zmienił pod koniec zdanie.

#9 Bóg Honor Ojczyzna

Bóg Honor Ojczyzna

STOP aborcji - wybierz życie

• Użytkownicy
  • 1204 postów

Napisano 12 styczeń 2011 - 17:57

Znajde gnoja osobiście i zrobie z nim to samo, tylko że ja bede trzeźwy!! przygotuj sie na najgorsze!

Zacznij ode mnie, ja zabiłem własnoręcznie już 4 zwierzęta ucinając im głowy siekierą, kilkanaście innych zabiły moje pułapki, które własnoręcznie na nie zastawiłem, a tak w ogóle to pośrednio jestem winny śmierci wielu zwierząt.

zebym go dorwał to bym go zabil gołymi rekoma z takimi to tak samo jak oni ze zwierzetami kut.as je.bany

A świnki, krówki, króliczki można zabijać?
Tylko pieski są pod ochroną?
Nie twierdzę, że dobrze zrobił, bo źle, ale żeby karać śmiercią?!
Trzeba by rzeźników też pozabijać, i mięsożerców
Ja bym skazał go na rok prac społecznych w schronisku, do tego 5 tys zł kary na rzecz tegoż schroniska, + opublikowanie twarzy w mediach lokalnych

Aż się popłakałam ;o jak tak można robić ... Żebym wiedziała kto to zrobił to bym mu jaja o p i e r d o l i l a albo gorzej ! wrzuciła bym go sama pod pociąg.;]

No właśnie, takich mamy teraz ludzi.
Za psa zabiją, za aborcję już nie!

Użytkownik Bóg Honor Ojczyzna edytował ten post 12 styczeń 2011 - 17:58

#10 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 19:58

Hmm... a czy tytuł porannego nie jest trochę na wyrost? Ja tu widzę nawalonego kolesia (który może i jest sadystą, ale na tym video akurat tego nie widać), który zostawia psa przy torach i staje naprzeciw nadjeżdżającego pociągu. Prawdopodobnie jest tak nawalony że nawet nie zauważył że pies podreptał za nim. Nie bije go, wręcz przeciwnie, wygłaskał. Nie bronię go, bo zachował się idiotycznie, ale był całkiem nieźle narąbany i nie do końca świadomy co robi... Szkoda psa, ale raczej był to przykry, idiotyczny wypadek spowodowany przez pijanego 22-latka, niż wpuszczenie psa pod pociąg. Sam o mało co też nie zginął.

#11 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 20:53

coza ludzie na tym świecie. Biedne zwierzęta ... biedny pies!

#12 Bóg Honor Ojczyzna

Bóg Honor Ojczyzna

• Użytkownicy
  • 1204 postów

Napisano 12 styczeń 2011 - 21:27

coza ludzie na tym świecie. Biedne zwierzęta ... biedny pies!

Jak już pisałem powyżej, jestem odpowiedzialny za śmierć kilku zwierząt.
Hoduję kury Zielononóżki Kuropatwiane, i 4 z nich własnoręcznie uciąłem głowy.
Co z tego, że 2 były chore, 1 to był kogut który mnie wkurzał, bo próbował mnie atakować, i 1 kolejny kogut, który nie był mi potrzebny?
Każdy mięsożerca jest odpowiedzialny za śmierć stworzeń które zjada, i wprawdzie te stworzenia smakują nam, to jednak jaka jest różnica w zabiciu psa i świni?
Ano żadna, bo to i to żyje, a że jedno chcemy zjeść i dlatego je zabijamy, a drugie zabija ktoś z głupoty czy sadyzmu, to zabijanego zwierzaka nie obchodzi.
Śmierć to śmierć, bez względu na cel w którym zabijamy zwierzę.
Jeżeli zabijamy mysz, to przecież też stworzenie, które gdy złapie się w pułapkę szamocze się w agonii, próbując wyrwać swoje ciało z objęć śmierci.
Dlaczego jedno zwierzę wywyższamy, a inne poniżamy?
To samo jest z ludźmi, dla mnie sperma to tylko sperma, jajeczko to tylko jajeczko, ale połączone wspólnie to nie embrion, a już żywy człowiek, którego należy chronić.
Tak samo świnia, dla mnie jest na tym samym poziomie co pies, a to, że lubię jeść świnię to sprawa pokoleń jak i mojego własnego wyboru, który świadomie dokonałem.
Jeżeli więc ktoś zabija psa z nienawiści do niego należy mu się kara, ale nie śmierć, bo śmiercią należałoby karać również rzeźników.
Czy gdyby ktoś zabił psa w celu jego spożycia, nie wywołałoby to w was złości?
Ale w czym pies jest tak wybitny, że ustawiacie go ponad świnią czy ponad sarną?
NIE MOŻNA ZNĘCAĆ SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI, NIE MOŻNA ZABIJAĆ ZWIERZĄT DLA ZABAWY
Nie zmienia to jednak faktu, że to nadal zwierzę, a my jesteśmy ludźmi mordującymi je z zimną krwią, czy to przyczyniając się do ich śmierci poprzez ich spożywanie, czy to własnoręcznie uśmiercając.

Czy ja wiem?
Ja też tu widzę jedynie gościa nawalonego jak stodoła, który nawet nie wie, że psiak stoi za nim, i tenże gość jak to po alkoholu bywa, struga odważnego, uskakując w ostatniej chwili przed nadjeżdżającym pociągiem.
Gdyby chciał tego psa pozbawić życia, posadziłby go na torach plecami do nadjeżdżającego pociągu, skąd pomysł, że pies będzie stał aż go pociąg przejedzie?

#13 ~lukas12125~

~lukas12125~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 22:00

Dla tego KATA śmierć byłaby za lekką karą, powinien sam kilkakrotnie spotkać się twarzą w twarz ze śmiercią, by poczuć to na co skazał biedne stworzenie.
Sam mam psa który jest wiernym przyjacielem.
Bóg Honor Ojczyzna jeśli masz taki nick to powinieneś wiedzieć co to jest życie pozagrobowe czyli jak człowiek umiera może urodzić się psem ale był człowiekiem to czemu niby ich też nie chrońić!!??
Twój nick powinien reprezentować tolerancje dla ludzi jak i dla zwierząt. W religi zwierzęta też są święte.

#14 ~=G=~

~=G=~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 23:09

Szoooook !!!!!! czy nie powinno być odwrotnie? == nie biedna psina pod pociągiem, tylko ten gamoń !!! KARA- JAK TY KOMUŚ, TAK I TOBIE !!!

#15 ~koleszka 88~

~koleszka 88~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 23:57

Sam wskocz!!!!

#16 Bóg Honor Ojczyzna

Bóg Honor Ojczyzna

• Użytkownicy
  • 1204 postów

Napisano 13 styczeń 2011 - 02:58

Dla tego KATA śmierć byłaby za lekką karą, powinien sam kilkakrotnie spotkać się twarzą w twarz ze śmiercią, by poczuć to na co skazał biedne stworzenie.
Sam mam psa który jest wiernym przyjacielem.
Bóg Honor Ojczyzna jeśli masz taki nick to powinieneś wiedzieć co to jest życie pozagrobowe czyli jak człowiek umiera może urodzić się psem ale był człowiekiem to czemu niby ich też nie chrońić!!??
Twój nick powinien reprezentować tolerancje dla ludzi jak i dla zwierząt. W religi zwierzęta też są święte.

Życie pozagrobowe nie dotyczy zwierząt, one nie mają duszy, gdybyś był wierzący to byś o tym wiedział.
W reinkarnację wierzą Buddyści i Hinduiści, oraz inne mniej znane odłamy wierzeń w Boga.
My wierzymy, że zwierzęta dał Bóg, ale po to aby właśnie nam one służyły, czy to pracując, czy jako nasz posiłek xD
W religii zwierzęta są święte, ale nie w naszej, my nie wierzymy w święte krowy itp. nie składamy ofiar ze zwierząt, my po prostu je zjadamy, czym samo to wskazuje już, jak mało dla nas one znaczą.
A czy ty jesteś wegetarianinem, czy mięsożercą?
Jeżeli jesz mięso tak jak i ja, to powinieneś zrozumieć, że czy to zabijasz psa, czy jesz szynkę ze świni, tak samo odpowiadasz za śmierć zwierząt, jak rzeźnik który je morduje.
Nad zwierzętami nie można się pastwić, zwierzęta bywają cudowne, ale nadal są to tylko zwierzęta, i nie można za zabicie psa skazywać człowieka na śmierć, zwłaszcza jak się samemu żre mięso!!
ROZUMIESZ?!!
Osobiście rozumiem wegetarian, bronią oni swoich przekonań, i mają swoje racje, jednak jak pisałem wyżej nie rozumiem kogoś, kto sam skazuje zwierzęta na śmierć, a wydziera się, gdy ktoś inny je zabija z zimną krwią!
Jem mięso, noszę buty i kurtkę z prawdziwej skóry, ale ja świadomie wybrałem takie życie, świadomie jem mięso, wiem jak się zabija zwierzęta bo sam to robię, i szanuję je za to czym są.
Psy są dobrymi przyjaciółmi piszesz, ale nie zaznacza, że psy potrafią też zabić, zagryźć z zimną krwią, rozszarpać czyjeś owce, czy nawet dziecko, o tym już się nie wspomina, a ja nie lubię takiego jednostronnego osądzania, dopóki więc nie wiemy na pewno co się stało na tych torach, do tej pory warto zastanowić się, czy pies aby nie zginął przypadkiem, tak jak ja to podejrzewam.

#17 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 08:10

Każdy nawet zwierze zasługuje na szacunek jestem miłośniczką zwierząt i nie wiem jaki to idiota wystawia psa na pewną śmierć niech sam tak zginie może wytedy się przekona jak zwierzę cierpiło w jakich strasznych warunkach zginęłodla mnie to za takie coś powinna być najwyższa kara

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 15:18

Życie pozagrobowe nie dotyczy zwierząt, one nie mają duszy, gdybyś był wierzący to byś o tym wiedział.....

I tu się mylisz, kto ci powiedział że zwierzęta nie mają duszy ? Masz się za wierzącego, a guzik wiesz w co wierzysz.
" Los człowieka podobny jest do losu zwierząt.
Rzekłem w swym sercu w sprawie synów ludzkich:
"Chce Bóg doświadczać ich oraz pokazać,
że sami przez się są zwierzętami".
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt;
Los ich jest jeden:
Jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego,
I oddech życia ten sam.
W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
Bo wszystko jest marnością.
Wszystko idzie na jedno miejsce:
Powstało wszystko z prochu
I wszystko do prochu znów wraca.
Któż pozna, czy siła życiowa synów ludzkich
Idzie w górę,
A siła życiowa zwierząt zstępuje w dół, do ziemi?"

2 Księga Eklezjastesa (Kaznodziei Salomona) 3:18
Biblia Tysiąclecia, w przekł. z jęz. oryginalnych,
Wyd. Pallottium, Poznań 1965

Gdyby zwierzęta nie miały duszy to skąd by się wzięły w niebie ! Jest napisane, że w niebie nawet zwierzęta będą żyły w zgodzie i pokoju. Biblia mówi: „Wilk z jagnięciem będą się paść razem, a lew jak bydło będzie jadł sieczkę, wąż zaś będzie się żywił prochem. Nie będą źle postępować ani zgubnie działać na całej świętej górze — mówi Pan.” IZAJ. 65,25 (BW)

#19 ~pipi~

~pipi~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 12:34

Życie pozagrobowe nie dotyczy zwierząt, one nie mają duszy, gdybyś był wierzący to byś o tym wiedział.....

Ateiści-lewacy twierdzą że i człowiek nie ma duszy. Zgodnie z teorią ewolucji to jesteśmy zmutowaną małpa, czyli też zwierzęciem, ale lepiej rozwiniętym. Więc jako zwierzęta możemy zgodnie z prawem przyrody robić wszystko co nam się podoba. To w przyrodzie silniejszy organizm wykorzystuje zabija, zjada słabszego. Szczupak lubi płotkę, pies dziki antylopę rozerwać i zjeść na śniadanie, gąsienica liście...

#20 ~Terminator~

~Terminator~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 08:10

Kara śmierci dla takich śmieci jak on. Skoro pies to i on powinien skończyć tak samo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych