Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Yermak

Yermak

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 22:06

Należałoby podnieść normy do 0,5, a za przekroczenie karać tak dotkliwie jak Urząd Skarbowy przedsiębiorców.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 22:11

Dlaczego ? koleś dobrze gada! co by było gdyby ten kretyn wjechał w Was , albo w kogoś z Waszych bliskich?

Znając te przeklęte życie, ta gnida przeżyła by.. 

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 22:12

Wiele słyszeliśmy o wypadkach z udziałem pijanych, na miejscu zdarzeń powinno się ich linczować, a nie chronić.

wystarczy publikować ich dane osobowe  ( zdjęcia imię nazwisko itp ) w takiego typu artykułach 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 06:46

01icon_lol2.gif

Ależ zapewniam cię, że można!

Zwłaszcza tym, którzy usiłują mnie zabić, choć mnie nie znają i nawet mnie nie widzieli - to wszystkie pijane kreatury za kółkiem jeżdżące po tych samych drogach co ja!

Nie mam  - jak ty - natury ofiary, nie bardzo więc mogę polubić tych wszystkich jaskiniowców czyhających na moje życie; wobec alternatywy: "moje życie" vs "życie pijanego śmiecia za kierownicą" zawsze wybieram to pierwsze...

Dlatego w całej rozciągłości popieram życzenia zawarte w poście @Muki!

oby twój synalek kiedyś nie posłuchał tatusia i kupił taki dezel e 36 i chciał popisać się przed jakąś wieśniarą z sąsiedniego powiatu

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 08:23

BMW -  i wszystko jasne :lol:

#26 ~Uij~

~Uij~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 09:35

BMW - i wszystko jasne :lol:

A jakie to BMW? To jakiś stary grat sprzed 2000 roku. Zauważycie ze te wszystkie wypadki to z udziałem BMW które powinny być na zlomie... Tak z 15 a moze i 20 lat mają.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 10:03

A jakie to BMW? To jakiś stary grat sprzed 2000 roku. Zauważycie ze te wszystkie wypadki to z udziałem BMW które powinny być na zlomie... Tak z 15 a moze i 20 lat mają.

Nie zauważyliśmy!!! Był ford ka i scania między innymi. Czepiasz się trollu. Skoro to wina samochodu to niech producenta z bawarii oskarżą o zwrot kosztów akcji w tym remont opla.

#28 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 12:14

a te zdjęcia to w ogóle z Hajnówki? bo jakoś budynki jakby nie tutejsze... :blink:

#29 ~Kędzieżawy~

~Kędzieżawy~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 12:44

a te zdjęcia to w ogóle z Hajnówki? bo jakoś budynki jakby nie tutejsze... :blink:

A sam z kąt jesteś? To z Warszawy. Wisła prawobrzeżna. Na drugim zdjęciu TAGMAHAL w trzecim planie za ciężarówką Straży Pożarnej obok Tesco i  byłego Amber Goldu.

#30 ~w/w~

~w/w~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 14:02

A sam z kąt jesteś? To z Warszawy. Wisła prawobrzeżna. Na drugim zdjęciu TAGMAHAL w trzecim planie za ciężarówką Straży Pożarnej obok Tesco i  byłego Amber Goldu.

A Ty z kątowni w Taj Mahal czy skąd ?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 14:42

Sorry, taki mamy klimat.

#32 ~oil~

~oil~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 15:29

Mięsię zdawa,że walka z pijaństwem Narodu jest z przymrużeniem oka.Czyli na niby.Dobrze ktoś tu zauważył,że po pijaku jeżdżą ludzie wszystkich profesji,w tym bezrobotni i bez dochodów.Już pijaków-rowerzystów uniewinniono od przestępstwa bo to mało szkodliwe jeździć rowerykiem po całej jezdni,w nocy i bez oświetlenia.Rok zakazu jazdy nie powoduje zdawania egzaminu! Gdzie tu logika. Podobno jesteśmy genetycznie uzależnieni od alkiholu.No to znaczy że nic się nie da zrobić.Zostaje tylko konfiskata samochodu a kwotę oddać kierowcy żeby przepił.

#33 ~prawie już trup.~

~prawie już trup.~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 17:44

BMW -  i wszystko jasne :lol:

Gonić przez trzy powiaty a gdzie  Kalasznikow był na  posterunku. Dać na wyposażenia  Kałaszników.

#34 ~mimi~

~mimi~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 20:57

nie każdego stac na seicento z 2002r... ha ha

jak takie słabe to BMW to dlaczego vectra nie mogła dogonic?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 08:55

nie każdego stac na seicento z 2002r... ha ha

jak takie słabe to BMW to dlaczego vectra nie mogła dogonic?

Vectra nie mogła dogonić gdyż ten w Bolidzie jechał na 2 gazach :D

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 11:44

No to vectra z głowy. Tylko syn byłego prominenta z Orli się martwi. Skąd on teraz weźmie tyle kasy z łapówek?

Widziałeś? Zawiadom stosowne służby KWP Białystok a jeśli nie widziałeś to gościa nie pomawiaj bo może założyć Tobie sprawę karną.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bielsk podlski, wypadek, bielsk podlaski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych