Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 13:19

*

#2 ~WYROCZNIA~

~WYROCZNIA~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 13:40

"Kamil" I Ty taki sam.

#3 ~Paw33~

~Paw33~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 14:20

Na miejscu ojca tej dziewczyny, czekal bym dlugo na moment, w ktorym ten sk bedzie mial niewystarczajaca
ochrone i MLOTKIEM rozwalil mu leb, tak by zdechl na moich oczach w cierpieniach, tak jak moja corka.

Przysiegam, zatluklbym gnoja mlotkiem bez najmniejszych emocji - za moje skatowane dziecko.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 16:11

Na miejscu ojca tej dziewczyny, czekal bym dlugo na moment, w ktorym ten sk bedzie mial niewystarczajaca
ochrone i MLOTKIEM rozwalil mu leb, tak by zdechl na moich oczach w cierpieniach, tak jak moja corka.

Przysiegam, zatluklbym gnoja mlotkiem bez najmniejszych emocji - za moje skatowane dziecko.

Całkowicie podzielam twoja wypowiedź. Z tym, że ja takiego gnoja zatłukłbym nie młotkiem, ale siekierą.

P.S. Musimy jednak uważać, bo zaraz na forum pojawi sie na pewno osobnik podpisujący sie Michał, który nasz obsztorcuje za tego typu wypowiedzi, gdyż temu Michałowi, zawsze żal wszystkich morderców (patrz jego wypowiedzi na temat mordercy, który zabił na przejściu dla pieszych w Białymstoku śp. Marlenę).
Chć oczywiście, że ja i ty tego michała mamy w d....

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2011 - 09:42

Co wy piszecie gnojki, jak rok czasu nie dawa la mu spokoju, latała za nim jak dziwka, rozpieprzyc chciała pozadna rodzine, to gdzie byl ojciec i matka, gdzie...puszczala sie na lewo i prawo, mnie tez nie dawała spokoju, powiedziała ze jak sie z nia nie przespie to popełni samobojstwo, gdziewtedy byliscie jak szlajala sie po wszystkich nocach, piła do nieprzytomnosci...gdzie...on zrobil to w amoku, nie wiem co ja bym zrobił na jego miejscu i tak samo wy nie wiecie.

#6 ~trend~

~trend~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2011 - 09:45

to ona miała ojca, to gdzie był jak 3 lata sie puszczała i czemu ojczulek i matka sie nie zajmowali nieletnoia

#7 ~Xxxxxx~

~Xxxxxx~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2011 - 19:34

Dajcie spokój. Co was obchodzi jaka była co robiła??? Gdyby nie to zdarzenie to było tej całej afery!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych