Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

petardy

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 20:19

przestańcie do cholery strzelać te petary psy sie bardzo boja

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 20:20

Nie strzelać, bo psy się boją, nie kupować żywego karpia, bo się męczy, ludzie, czy wiecie ile dzieci codziennie umiera z głodu, czy naprawdę jesteście tak naiwni, nie macie większych problemów? Nadawanie zwierzętom cech ludzkich... Niedługo trawy nie będzie można kosić, bo stwierdzicie, że cierpi... Jak tak dalej pójdzie, kalifat zrobi z nami porządek, bo w swojej tolerancji i poprawności politycznej i lewackim sposobie myślenia zgubimy instynkt samozachowawczy!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 20:40

A mój Syn , boi się psów bo go pogryzły !

#4 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2019 - 11:24

Nie strzelać, bo psy się boją, nie kupować żywego karpia, bo się męczy, ludzie, czy wiecie ile dzieci codziennie umiera z głodu, czy naprawdę jesteście tak naiwni, nie macie większych problemów? Nadawanie zwierzętom cech ludzkich... Niedługo trawy nie będzie można kosić, bo stwierdzicie, że cierpi... Jak tak dalej pójdzie, kalifat zrobi z nami porządek, bo w swojej tolerancji i poprawności politycznej i lewackim sposobie myślenia zgubimy instynkt samozachowawczy!

Od połowy grudnia strzelać petardy, coś chyba nie jest halo. Zamiast kupować głupie petardy, to pomóż może tym biednym dzieciom.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2019 - 11:30

Od połowy grudnia strzelać petardy, coś chyba nie jest halo. Zamiast kupować głupie petardy, to pomóż może tym biednym dzieciom.

toż według pis nie ma w Polsce biednych dzieci , taki cud a non stop trzeba komuś pomagać

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2019 - 12:25

Skąd wiesz, że kupuje petardy? Skąd wiesz, że nie pomagam dzieciom?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2019 - 14:36

Jedno jest pewne - że ty nie masz żadnych cech ludzkich...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2019 - 14:41

A ty pewnie płaczesz, jak szyneczke jesz, z żalu po śwince? A pieska na zimę w sweterki ubierasz? To jest wyznacznikiem twojego człowieczeństwa

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2019 - 23:03

Petardy!!!!!!! A . mnie obchodza twoje psy. Atmosfera swiateczna to i petardy. A po swoich psach to gowna sprzatasz? Jełopie. Jak ja mam nie strxzelac petardami to ty, gnoju, sprzataj gowna po swoich wystraszonych psach. Wsio jasne?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2019 - 23:09

Przedmowca ma cechzy ludzkie ale ty nie masz. Jestes zwyklym tlumokiem. Zryj trawe (mozna?, cchyba tez nie, bo przeciez zyje). Nie nakladaj na siebie ubran, bo wytworzenie materialu pochlania za duzo energii, Chodz goly i absolutnie glodny, bo kazde zarcie "przeciez zyje". I nos buty z plastiku (nie ekologiczne), wiec chodz boso. Przejrzyj na oczy, tlumoku.

#11 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 08:03

Petardy!!!!!!! A . mnie obchodza twoje psy. Atmosfera swiateczna to i petardy. A po swoich psach to gowna sprzatasz? Jełopie. Jak ja mam nie strxzelac petardami to ty, gnoju, sprzataj gowna po swoich wystraszonych psach. Wsio jasne?

Nie wyzywaj mnie od jełopów i gnojów smarkaczu. Tak sprzątam po swoim psie gdyż jest na podwórku. A ty czego się naćpałeś.Coś z tobą jest nie w porządku. Może szpitalik czas odwiedzić.I nie bądź taki chamski przecież są święta nastrój świateczny, a ty co?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 08:18

Nie wyzywaj mnie od jełopów i gnojów smarkaczu. Tak sprzątam po swoim psie gdyż jest na podwórku. A ty czego się naćpałeś.Coś z tobą jest nie w porządku. Może szpitalik czas odwiedzić.I nie bądź taki chamski przecież są święta nastrój świateczny, a ty co?

Nie pochwalam obrażania, ale kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Czemu zarzucasz komuś, że nie ma cech ludzkich, jeżeli ma inne zdanie, niż Twoje? Masz monopol na bycie nieomylna? Albo dyskusja na argumenty, albo wycieczki osobiste. Tak na marginesie, czy ktoś w krajach objętych konfliktem zbrojnym przejmuje się, czy wolno strzelać, bo zwierzęta się boją? Podtrzymuje - są większe problemy niż strach psa przed wystrzałem. Podaj mu tabletkę na uspokojenie, zdaje się że są takie?

#13 ~Jogajla~

~Jogajla~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 12:47

Psy to niewiem. Wiem że dziki na polu to nichu.... Ja się nieboja wystrzalow także niewiem czy afera.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2019 - 19:39

Nie rozumiem co to za przyjemność jak coś koło człowieka huknie. Czy hałasu ludziom mało ? Po cholerę w mieście te petardy. Proponuję wyznaczyć kawałek pola poza Hajnówką i niech tam sobie miłośnicy petard strzelają do woli przez cały rok dzień i noc. Obok można jeszcze postawić stragan z petardami. Nie wszystkim ludziom pomijając już zwierzęta łomot jest do szczęścia potrzebny

#15 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2019 - 20:51

Nie rozumiem co to za przyjemność jak coś koło człowieka huknie. Czy hałasu ludziom mało ? Po cholerę w mieście te petardy. Proponuję wyznaczyć kawałek pola poza Hajnówką i niech tam sobie miłośnicy petard strzelają do woli przez cały rok dzień i noc. Obok można jeszcze postawić stragan z petardami. Nie wszystkim ludziom pomijając już zwierzęta łomot jest do szczęścia potrzebny

A co w tej zapyziałej Hajnówce można robić ?Tule szczęscia i radosci ze mlodzież może postrzelać

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2019 - 21:08

A co w tej zapyziałej Hajnówce można robić ?Tule szczęscia i radosci ze mlodzież może postrzelać

To niech sobie strzela do woli na polu poza miastem. Nie każdy chce tego strzelania słuchać.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 21:09

Pomijając już nawet psy, to trzeba mieć nie równo pod sufitem żeby napier.dalać z petard tydzień przed sylwestrem, i tydzień po tak jak to się dzieje rok w rok. A już argument, że '' a co w tej Hajnówce robić'', to już całkiem patologia... zajefajna radość z petard napier.dalać po nocach hehe... Nikt normalny nie będzie tego robił, bo normalne to to nie jest..

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 21:22

Aaaa i jeszcze jedno. A zdarzało się widywać patusów którzy przy okazji sylwestra chodzą gromadą i wrzucają petardy ludziom na podwórka, i jak jeszcze jakiś piesek biega po podwórku, to mają niezła radochę...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 22:04

To niech sobie strzela do woli na polu poza miastem. Nie każdy chce tego strzelania słuchać.

Lepiej.festyny ciubaryków sluchać latem w parku , mi petrady nie przeszkadzają a jak komuś tak to musi jakoś to przezyc , Jak kopcą auta i nas trują to jest super ,Patologia to chodzi z e petem dmucha i udaje dorosłego a tu serio , nastolatkowie nie mają co robić a łobuzy owszem biją , klną i rozbijają butelki .

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 23:27

strzelac z petard można w sylwestra tak w ciągu roku to nie , także nie czepiajcie się taka tradycja a jak pies się boi to co ludzie maja zamierać zamrzeć czy nie oddychać , chyba jeszcze człowiek od psa ma większe prawa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych