Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Pęcherz

50 odpowiedzi w tym temacie

#21 kyllia

kyllia

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 10 październik 2011 - 12:58

Ja próbuję zawsze najpierw od naturalnych sposobów. Czyli nasiadówki, herbatki , żurawina. Dopiero potem sięgam po tabletki.

#22 axn

axn

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 21 listopad 2011 - 10:02

tak z całą pewnością wiele kobieta ma czas robić nasiadówki lub na łykanie ziół kiedy codziennośc goni???rac\ej każda z nas sięga po leki i tyle

#23 axn

axn

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 19 grudzień 2011 - 07:47

kobiecy organizm jest na tyle złożony że indywidualnie trzeba do tego podejść aczkolwiek w kwestii chemoprewencyjnego działania schemat jest ten sam

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2011 - 01:49

A jaki jest skuteczny dla mezczyzn? Moj pecherz jest bardzo czuly na zimno.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 08:18

FURAGINUM !!! TYLKO I WYŁĄCZNIE!!!!

to akurat nic nei daje.  stosowałam wszystkei leki na pęcherz z żurawiną czy tez nie i nic, dostałąm recepte na Vesicare i sie zastanawiam czy wgl kupic za takei peiniadze, ale ostatnei dni to masakra... co 20 min do łazienki.... czasami juz nei wytrzymuje i płacze bo to masakra z tym chodzeniem do łazienki 4 razy na godzine i wiecej

#26 ~dj~

~dj~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 21:39

jak ktos tu pisze ze tylko urofuragina , furaginum i tym podobne to nie wie o co chodzi w pecherzu nadreaktywnym;/ to nie jest krotkotrwale zapalenie pecherza tylko przewlekle wieloletnie problemy. ja np od 4 lat mam tak ze musze ciagle isc do toalety.. pogarsza sie kiedy wychodze z domu i wiem ze nie bede jej miala pod reka...

#27 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 21:47

mam też pęcherz nadreaktywny polecam vetiscare

#28 ~Mieszka~

~Mieszka~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2016 - 21:32

Cieszcie się, że nie macie jak moja mama, cierpi na ciężkie nietrzymanie moczu i nie wychodzi z domu bez majtek chłonnych Tena Pants. Na szczęście są tak dobrze wykonane, że nie widać ich pod ubraniem i pochłaniają nie tylko mocz, ale też jego zapach. 

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 10:00

Urofuraginum najlepiej mi pomaga przy zapaleniu pęcherza, nie czuje takiego pieczenia po jego zażyciu. wiadomo ze to nic przyjemnego wiec trzeba dzialac szybko.

#30 ~Viki~

~Viki~
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 16:40

To postaraj się jeszcze spożywać od czasu do czasu żurawinę i dużo pić, to zapalenia pęcherza nie będą się często powtarzały.

#31 ~GREY AREA~

~GREY AREA~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 17:02

Moja mam mówi, ze żurawinę mozna brać ze względu na wit C, ale wody tez trzeba pić dużo żeby wypłukiwać bakterie, ale fajnie że jest urofuragina bez recepty, tabletki sa naprawdę skuteczne, przynajmniej dla mnie szybko pomogły.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 11:05

Powiem szczerze ze jak mam zapalenie pęcherza to piję 2 litry wody niegazowanej i często robię nasiadówki, ale głównym lekiem który szybko pomaga tez jest urofuragina

#33 ~madzia~

~madzia~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2016 - 20:06

Kurację urofuraginum możesz wspomóc nie tylko wodą, ale wszystkim co zawiera witaminę C. Może być choćby popijanie wody z cytryną. Patent mojej babci. Działa szybko i skutecznie.

#34 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 15:10

Mam okropne skutki uboczne. Senność, splątanie, kłopoty z widzeniem, potworna suchość w ustach i nosie. Lekarz mi nic nie powiedział i zapisał mi 3 opakowania, a ja się wykańczam i szkoda mi wydanych pieniędzy. Na pęcherz lek mi pomaga, ale nie daję rady funkcjonować. Może ktoś chce odkupić? hannaz@autograf.pl

#35 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 15:25

Sprzedam Vesicare 10mg.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 09:29

Zapalenie pęcherza miałam dosyć często, ale moja mam przyniosła mi urofuragine max, zaczęłam brać ja przez siedem dni tak jak na ulotce jest napisane i pomogło, w sumie to juz po kilku tabletkach poczułam ulgę, na razie mam spokój , choróbsko nie wraca, odpukać

#37 bojowniczka

bojowniczka

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 08:12

No ja na to stosuje domowe sposoby.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 19:12

Ja tez stosowałam ale niestety z marnym skutkiem bo zapalenie powracało, dopiero jak dostałam od mamy urofuragine max to wyleczyłam się, mam nadzieję na dobre bo zapalenie nie wraca, odpukać :)

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 11:31

Ja oprócz urofuraginum max piłam dużo wody z cytryną, robiłam nasiadówki z naparu szałwi i wygrzewałam pęcherz termoforem. Siedem dni i przeszło jak ręką odjął, na razie odpukać nawrotów nie miałam

#40 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 08:11

Przy zapaleniu pęcherza domowe sposoby plus urofuraginum max, u mnie to naprawde zadziałało. Piłam duzo wody, rumianku i bakterie szybciej się wypłukają dzięki temu. Kolezanka poradziła mi, żeby jeść też zurawinę i szybko pczulam ulgę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych