Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Pęcherz

47 odpowiedzi w tym temacie

#1 axn

axn

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 18 maj 2009 - 07:39

Drogie dziewczyny czy miewacie jakieś poważniejsze dolegliwości z pęcherzem niż tylko zapalenie??

#2 ~sugar~

~sugar~
  • Goście

Napisano 25 maj 2009 - 07:07

Pęcherz to głównie zapalenie pęcherza i tylko z tym problemem się spotkałem, może też problemy z oddawaniem moczu.

#3 ~Frydery~

~Frydery~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2009 - 08:20

Ja opiekowałem się matką, która miała zespół pęcherza nadreaktywnego, powiem szczerze nie było jeszcze wtedy takich leków jak teraz są a z tego co wiem i w końcowej fazie moja mama go używała polecam Vesicare.I rozumiem kobiety borykające się z tym problemem ale im szybciej wykryte tym lepiej!

#4 axn

axn

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 08 czerwiec 2009 - 07:16

A Frydery jakich leków używaliście i jak długo?

#5 ~Frydery~

~Frydery~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2009 - 07:26

Vesicare-znasz ten lek? bardzo dobry!

#6 axn

axn

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 22 czerwiec 2009 - 08:22

Vesicare - to jakiś nowy lek?
Z tego co wyczytałam to lek z najwyższej półki leczący dolegliwości związane np. z pęcherzem nadreaktywnym.
Ile on kosztuje?

#7 axn

axn

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 29 czerwiec 2009 - 07:14

hmmm z tego co się dowiedziałam to 30 tabletek 200zł, ale ponoć jest to lek niezawodny

#8 ~aceras~

~aceras~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2009 - 01:09

Vesicare moja matka brała ten lek!!!
musze ją zapytać jakie miał skutki bo ja nie pamiętam.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2009 - 05:17

Vesicare to dobry silny lek , który jest bardzo skuteczny,ponieważ Vesicare (solifenacyna) działa o wiele lepiej niż oksybutynina (Driptane, Ditropan). Praktycznie nie ma skutków ubocznych (ja miałam po nim zaparcia, ale przez kilka lat brałam leki, które zmniejszają persytaltykę jelit, więc nie jest powiedziane, że każdy będzie tak miał). Suchości w ustach prawie nie odczuwałam - a w stosunku do Driptane różnica była kolosalna. Zaporowa jest, niestety, cena. Według producenta pierwsze efekty pojawiają się po 7 dniach zażywania leku, więc możecie spróbować najpierw z najmniejszym opakowaniem (10 sztuk). Ten czas wystarcza, by zorientować się, jak organizm toleruje lek. Dla pewności można go brać przez miesiąc, wtedy już na pewno dowiecie się, czy pomaga Wam w odczuwalny sposób. Jeżeli lekarz daje Wam do wyboru Detrusitol, raczej zdecydujcie się na Vesicare - jeśli wydawać tyle pieniędzy, to lepiej na lek, który silniej działa.

#10 ~Michał Sz.~

~Michał Sz.~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2009 - 05:36

ok dzięki za treściwą wiadomość a ile ten lek kosztuje, jak długo już jest na rynku to jakaś nowość?

#11 ~judyta~

~judyta~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2009 - 19:09

CYTAT(Michał Sz. @ 21.09.2009, 06:36:36) <{POST_SNAPBACK}>
ok dzięki za treściwą wiadomość a ile ten lek kosztuje, jak długo już jest na rynku to jakaś nowość?

ohmy.gif z wypowiedzi wnioskuje ,ze to TY..ale moze sie myle . wszystkiego najlepszego w dniu imienin ....auguri!!!! smile.gif

#12 ~aceras~

~aceras~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2009 - 05:36

Cena wyżej jest podana

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2009 - 22:21

Jak długa jest taka skuteczna kuracja?

#14 ~Szeremcha~

~Szeremcha~
  • Goście

Napisano 12 październik 2009 - 06:33

Ja biorę Vesicare już 2 miesiące i szczerze rewelacyjny postęp widzę w swoim zdrowiu i jego komforcie.

#15 ~Zmi~

~Zmi~
  • Goście

Napisano 19 październik 2009 - 06:01

A jakie widzicie różnice w lekach dostępnych na tą przypadłość ?? czy braliście tylko 1 lek?

#16 ~Vesiecare~

~Vesiecare~
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 01:00

ja uważam że Vesicare naprawdę jest lekiem , który pomoże każdemu przy okazji nie obciążając zbyt mocno chorego organizm!!!

#17 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 07:55

Zgadzam się z tym.

#18 hipopotam

hipopotam

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 27 luty 2011 - 08:59

Brak higieny partnera przed kontaktami seksualnymi. Seks na dyskotece tym się kończy.

#19 ~niezły gość~

~niezły gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 23:46

My ostatnio porzebowaliśmy Vesicare i kupiliśmy najtaniej w aptece na spółdzielczej, w takiej żółtej kamienicy obok Castela. Mają tam cały czas w promocyjnej cenie - tak przynajmniej mówiła farmaceutka.

#20 Carmell

Carmell

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 25 marzec 2011 - 12:47

FURAGINUM !!! TYLKO I WYŁĄCZNIE!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych