Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PC Papier

PCpapier pc papier

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~alka~

~alka~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 19:31

witam, czy moze mi ktoś napisać jak się pracuje w administarcji ww. firmie, czy dobra płaca, jak atmosfera itd. Proszę o jakie kolwiek opinie. Nie chcę zamienić siekierki na kijek.........

#2 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 08:08

Witam

witam, czy moze mi ktoś napisać jak się pracuje w administarcji ww. firmie, czy dobra płaca, jak atmosfera itd. Proszę o jakie kolwiek opinie. Nie chcę zamienić siekierki na kijek.........

Pracowałem   w  firmie  -   ale   uwaga   zadnych   opinii   nie  przekazuję.   Jeżeli   szukasz    pracy  -  to  idż   na  rozmowę  ( to  nic  nie  kosztuje ). Pamiętaj  -  że  opinie   negatywne  -  na   forach  -  to  są  wpisy  ludzi  którym  w  danej  firmie  się  nie  udało.   Co  nie  znaczy  że tobie  się  nie  uda :-).   A  je żeli    masz   siekierkę  -  to  jej  nie  zmieniaj  -  a  przynajmniej  nie  na  kijek :-)  -  tylko  na  lepszą  siekierkę.  Chcesz  poznać  prawdziwą  opinię  na  temat   firmy   ??   -   to  są  dwie możliwości  -  porozmawiać  z kilkoma osobami  które  tam  pracują  -  lub  popracować  samej  i wyrobić  opinię.   Inaczej  się  nie  da.             

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 13:19

negatywne opinie, to nie tylko ludzi ktorym NIEUDALO se, lecz czasem poczesci prawda jest

#4 ~Julek~

~Julek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2015 - 17:47

Witam

Pracowałem   w  firmie  -   ale   uwaga   zadnych   opinii   nie  przekazuję.   Jeżeli   szukasz    pracy  -  to  idż   na  rozmowę  ( to  nic  nie  kosztuje ). Pamiętaj  -  że  opinie   negatywne  -  na   forach  -  to  są  wpisy  ludzi  którym  w  danej  firmie  się  nie  udało.             

co nie znaczy, że obecni pracownicy są zadowoleni ;) skoro pracowałeś, jak i ja, zapewne wiesz jaka jest atmosfera w firmie i że dobra ona nie jest ;) a rotacja jest niesamowita

#5 ~tentyp~

~tentyp~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 13:47

już był na forum ten wątek, sprawdź na 5 stronie temat: Podlaskie Centrum Papieru.

opinie zdecydowanie negatywne

#6 ~Admin~

~Admin~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 16:08

Co pokasowane juz opinie. Komuś przeszkadzaly....

#7 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 18:21

teraz firma nazywa się ecco plus (ecco+)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych