Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PBR Media Krzysztof Kujawiński

praca praca przez internet dodatkowa praca opinie o pracodawcy

167 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 13:07

Do diabłów i gamratek co się podpisują imieniem i nazwiskiem. Czy już tak nisko upadliście żeby upadlać się konkursem dla tych cwaniaczków? Zwycięzców jest tylko trzech. Nawet jeśli wygracie tą stówkę to i tak wasi znajomi przez długie lata będą mogli przeczytać jakich nicponi polecaliście. Chociaż już widzę, że przestali się wpisywać.

#42 ~Johny~

~Johny~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 13:50

MOŻE JAKIŚ POZEW ZBIOROWY?? Dla wszystkich, którym nie dotrzymali terminu, a co za tym idzie, warunków umowy.

#43 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 14:19

Jestem jak najbatdziej za pozwem :)

#44 ~Johny~

~Johny~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 13:14

Potrzeba min. 10 osób.

#45 ~ehehehe~

~ehehehe~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 12:39

ja czekam ostatnie 3 dni na jałmużnę.. ciekawe czy w ogóle dostanę, bo w umowie jest pkt

"pracodawca ma prawo nie wypłacić wynagrodzenia bez podania przyczyny" beka.

#46 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 13:31

Wtf w ogóle? Pracowałem dla nich w te wakacje i raczej nie mialem problemów. Spoko babki w biurze. Hajs nieduży ale zawsze

#47 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 15:47

a ile czekałeś na wypłatę ?

#48 ~Przemysław~

~Przemysław~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 19:53

Witam jeśli jest ktoś zainteresowany uczciwą pracą zdalną,gdzie można zarobić godziwe pieniądze zapraszam na priv. e-mail: ryszard.mis@interia.pl    Pozdrawiam

#49 ~mike~

~mike~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 14:17

uwaga, właśnie jutro kończy mi się termin dostania wynagrodzenia i proszę

właśnie sprawdziłem pocztę i dostałem informację, że muszę czekać jeszcze 1,5 tygodnia..nie polecam firmy, jakiś żart

#50 ~Julix~

~Julix~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 20:18

półtora tygodnia to jeszcze nie tragedia chociaż ja miałam w terminie :P

#51 ~mike~

~mike~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 20:25

"jeszcze", a czekam już miesiąc :)

#52 ~Niezadowolony~

~Niezadowolony~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 17:19

We wtorek byłam na rozmowie w tej firmie i po powrocie do domu, przeczytałam opinie i zaczęłam się zastanawiać czy skorzystać z propozycji szkolenia. Zaryzykowałam i poszłam, czego teraz nie żałuje. Jest to fajna alternatywa dla takich osób jak ja, które chcą dorobić w krótkim czasie kilka stówek. Jak na razie jestem zadowolona, a co będzie dalej to zobaczymy, na pewno dam Wam znać.

Polecam

I jak, zadowolona? :)

#53 ~Dżems Błąd~

~Dżems Błąd~
  • Goście

Napisano 02 październik 2016 - 14:21

"firemka" zarabia na programach partnerskich z banków. Każą otwierać wnioski z ich linków gdzie całą premię zgarniają oni i dlatego trzeba otworzyć 10 kont na szkoleniu. Tajemniczy klient i zwykłe ankiety to ściema. Dodatkowo w regulaminie dodajaą punkt że mogą ci wstrzymać wypłate bez podania przyczyny. Jedna wielka ściema.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2016 - 14:51

Pracowałam w tej firmie przez miesiąc, atmosfera w porządku, zakładanie kont już na 1 spotkaniu, absolutnie nie pozwolili kończyć tego w domu. Wypłata po 3 miesiącach, a dziś odwiedziny policji z pytaniami o założone konta, jak miło...

#55 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 02 październik 2016 - 14:51

Pracowałam w tej firmie przez miesiąc, atmosfera w porządku, zakładanie kont już na 1 spotkaniu, absolutnie nie pozwolili kończyć tego w domu. Wypłata po 3 miesiącach, a dziś odwiedziny policji z pytaniami o założone konta, jak miło...

#56 ~Weroa~

~Weroa~
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 08:40

A co ma do tego policja, jakaś ściema, może już wcześniej miałaś za uszami ;P u mnie na szkoleniu było powiedziane że możemy wyjść kiedy chcemy i absolutnie nie ma żadnego limitu który musimy zrobić

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2016 - 12:34

Klepią kase na ciemnej masie. Całe ankiety nic nie warte. Każa zakładać konta bankowe i 3 miesiace je utrzymywac. za 10 otwartych kont dostajesz 300 zł. Po 3 miesiącach musisz za.ać po bankach jak . i strugać wariata żeby to kurestwo zamknać. wymawiaja umowe po miesiącu a na jałumużne czekacz 2 miesiące. Syf !!

#58 wera111

wera111

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 11 październik 2016 - 14:45

Jestem w szoku jak czytam te komentarze... Pracowałam tam ponad pol roku, nigdy nie zalegali z wyplata, wszystko na czas, fajni ludzie... Dobrze mi sie tam pracowalo wiec nie wiem skad te obelgi! 

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 17:11

Popieram gościa 2 miesiące czekaj ma wypłate i nic. 

#60 ~Kettle~

~Kettle~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 16:57

"Pracuję" w tej firmie jakiś czas i nie mogę powiedzieć, że w jakikolwiek sposób zostałam oszukana. Za każdą ankietę dostałam wynagrodzenie w wyznaczonym terminie. Problem polega na tym, że w zasadzie od początku mojej pracy spotykam się głównie z ankietami testowymi, dotyczącymi banków i praktycznie niczym innym, dlatego tak naprawdę od kilku miesięcy nie zarobiłam ani złotówki. Poza tym nie dajcie się nabrać na szereg pochlebnych komentarzy pracowników, podpisanych z imienia i nazwiska. Swego czasu mieliśmy konkurs na największą ilość pochlebnych komentarzy w sieci. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, praca przez internet, dodatkowa praca, opinie o pracodawcy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych