Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PBR Media Krzysztof Kujawiński

praca praca przez internet dodatkowa praca opinie o pracodawcy

167 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 20:55

Jeśli ktoś szuka dodatkowej, dobrze płatnej pracy to polecam firmę PBR Media Krzysztof Kujawiński. Firma ma swoje siedziby w całej Polsce. Aktualnie poszukuje osób na stanowisko ankietera. Co do pracy to jest to bardzo przyjemna praca. Wypełniamy ankiety za które dostajemy bardzo dobre wynagrodzenie. Co do wynagrodzenia to warto dodać, że niema problemu z jego wypłacaniem. Nad nami czuwa opiekun, który pomoże w każdej skomplikowanej sytuacji. Serdecznie polecam tę firmę i pracodawcę. 

#2 Mateusz Ramski

Mateusz Ramski

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 maj 2016 - 11:39

świetna firma super kontakt miła atmosfera polecam wszystkim kto chce dorobić 

#3 ~Małgorzata Kopras~

~Małgorzata Kopras~
  • Goście

Napisano 06 maj 2016 - 10:38

Polecam firmę PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI, łatwe pieniążki i nie trzeba się zbytnio natrudzić, by je zdobyć ;)

#4 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 18:48

Nie polecam firmy p. Kujawińskiego, nie wypłacają już trzeci miesiąc jałmużny w postaci 245zł tłumacząc się że mają czas na to, chociaż ankiety zostały wykonane (testowanie banków i kont online)

#5 ~kinik~

~kinik~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 12:33

Ja już drugi miesiąc czekam na moje 369 zł.... Paranoja.... I jak dzwonię to nie odbierają.... Nie polecam

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 15:25

Też nie polecam! ABSOLUTNIE. na szkoleniu pięknie wszystko wygląda, a w praktyce - DNO!! zero kontaktu, przez to, że firma zawsze "ma czas" dopiero po 3 miesiącach udało mi się ukończyć jedną kampanię (na której wykonanie niby przewidzieli kilka godzin) - a wszystko przez to, że nie dało się wyegzekwować od nich prostych czynności! kpina jedna wielka! Aż się boję pomyśleć ile będę czekać na moje pieniądze i to dosłownie jałmużnę jak to określił poprzednik w kwocie ok 200 zł. śmiech na sali. jedno wielkie g*wno!

#7 ~Janusz z Lublina~

~Janusz z Lublina~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 17:53

Zacząłem tam pracę niedawno i mogę jasno stwierdzić że nie opłaca się w to pakować. Oczywiście miałem pewne obawy przed podpisaniem umowy, przyciągnęła mnie stawka- 12,50 za godzinę, która jest astronomiczna, hipnotyzuje i przyciąga stada naiwnych .ów. Mnie również przyciągnęła... Ale do rzeczy. Poszedłem na rozmowę, później na szkolenie na którym robiliśmy to co będziemy robić w domu. Tematem przewodnim były ANKIETY. Konsumenckie i profilowe to właściwie nic, 10 min i z głowy, ogólnie o produktach użytku codziennego. Ale były jeszcze ankiety testowe. No i tu się zaczyna. Przy każdej ankiecie trzeba było założyć konto w banku (Czyli łącznie 14 kont), wnioski, telefony, kurierzy, umowy, karty itd. Później trzeba było niby je testować. Ale przecież to tylko przykrywka do tego jak działo się naprawdę. A mianowicie, PBR Media było naszym przyjacielem który polecał nam konto z linku i zgarniał za to prowizję w wysokości od 50 do 130 zł (w zależności od banku), co daje nam łącznie od 700 do 1800 zł za osobę. My jedynie podawaliśmy swoje dane za które otrzymywaliśmy jedynie małą cząstkę tego co powinniśmy dostać. A firma się bogaci bo z tego co się orientuję to działa w pięciu miastach wojewódzkich i zatrudnia tysiące ludzi, nie dając zupełnie nic od siebie. .i podają swoje dane bankom i zakładają konta które później trzeba zamykać w oddziałach do tego dostają na maila n wiadomości o nowych i jakże korzystnych ofertach. Podsumowując, jeśli ktoś chce niewiele zarobić bo jakieś 300- 400 zł i się nie narobić ujawniając przy tym bankom swoje dane osobowe to ta praca jest dla niego. Ogólnie ludzie i atmosfera w porządku, lecz gdyby dawali chociaż 3/4 prowizji... 

#8 ~Żenada~

~Żenada~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 12:12

PBR MEDIA/ AK consulting i inne to firma, która wykorzystuje was do zakładania kont bankowych zarabiając na kontach z polecenia. Ludzie, nie bądźcie naiwni! Oni mają po np.100zł od każdego założonego konta, a wy macie jakiś drobny procent z tego. Juz pomijając fakt, że równie dobrze mozecie sami to robic na własną rękę i miec 100%. Dlatego też trzeba konto trzymać 3 miesiące i dlatego zwlekaja z wypłatą, bo na te 100zł się własnie tyle czeka. 

#9 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 11:25

Hej zaczynam prace w tej firmie w Krakowie. Chciałabym się dowiedziec jak to wygląda z kontami bankowymi, które się zakłada. Mam pewne obawy czy faktycznie po 3miesiacach da się je zamknąć i czy sa z tym problemy.

#10 ~Alek~

~Alek~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 13:48

Omijajcie tych oszustów szerokim łukiem :) całe to użeranie to gra nie warta świeczki. Potrafią zamknąć dostęp do ankiet mimo że się ich nie ukończyło a konto w banku jest. Zarobek nie. 

#11 ~Travis~

~Travis~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 21:16

Ludzie nie dajcie sobie zrobić prania mózgu! Teraz będą pisać że to rzetelna firma, nie boją się konfrontacji, służą pomocą itp Bzdury, kłamstwa i chęć manipulacji. Swoją drogą, ten kto założył tą firmę miał genialny pomysł. Bo jak było w przypadku Amber Gold to wszyscy wiemy, śmierdziało od początku, jednym słowem piramida finansowa. W pewnej chwili CBŚ i koniec Amberka. A tutaj jest inaczej. Firma owszem jest dziwna ale nie groźna. Bo nie popełniają żadnego przestępstwa lecz żerują na naiwnych i ufnych osobach chcących zarobić. Bo przecież zgarnianie premii za polecenie konta to nie przestępstwo. I co z tego że na osobie zarabiają ok 1000 zł skoro dają mu jedynie 300, a osoba jest szczęśliwa że zarobiła a się nie narobiła :D A później trzeba latać z rok aby pozamykać te naście kont. Oj PBR w Stanach długo byście nie pożyli. Pozdro dla naiwnych!!!

#12 ~Filip~

~Filip~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 21:44

Właśnie miałem iść na spotkanie w tej firmie, ale po przeczytaniu tego co tutaj jest napisane to sobie podaruję...

Co to jest za kraj...

Skąd w ogóle ten pomysł z 12.5/h skoro dostaje się jednorazowo parę stówek i to tyle?

#13 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 12:11

Niekompetentna firma, patrzą jak tylko cie wykorzystać. Omijać szerokim łukiem ( moja skromna porada). 

PS.: i nie dajcie się zwieść blondyneczce o rybim nazwisku :)

#14 agata.21

agata.21

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 10:53

We wtorek byłam na rozmowie w tej firmie i po powrocie do domu, przeczytałam opinie i zaczęłam się zastanawiać czy skorzystać z propozycji szkolenia. Zaryzykowałam i poszłam, czego teraz nie żałuje. Jest to fajna alternatywa dla takich osób jak ja, które chcą dorobić w krótkim czasie kilka stówek. Jak na razie jestem zadowolona, a co będzie dalej to zobaczymy, na pewno dam Wam znać.

Polecam

#15 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 12:04

Sumińska?

#16 Justyna Jastrząb

Justyna Jastrząb

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 11:08

Ja mogę wszystkim polecić pracę w PBR Media. Praca całkowicie zdalna, poprzedzona krótkim szkoleniem. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają dodatkowej pracy :) Sama praca jest bardzo łatwa, a nawet przyjemna! I co najważniejsze, nikt nie pluje jadem, a w razie wątpliwości lub problemów - pracownicy są bardzo pomocni.

#17 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 08:44

jeżeli komuś śmierdzą 3 stówki za kilka godzin roboty to po co szukają pracy dodatkowej ? Lepsze to niż ulotki 

#18 ~Marta Kędryna~

~Marta Kędryna~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2016 - 12:17

Bardzo dobra firma, nikt nie sprawia problemów, pracownicy zawsze służą pomocą i od razu odpowiadają na wszystkie pytania. Moge ich polecić :)

#19 ~Paulina Łapińska~

~Paulina Łapińska~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2016 - 13:00

Z całą pewnością mogę polecić firmę  PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI. Praca jest idealna dla osób szukających dodatkowego zajęcia, przy którym można się rozwijać. Zlecenia wykonywanie są zdalnie, można więc przeznaczyć wolną chwilę na podreperowanie domowego budżetu. Ponadto w każdym momencie można liczyć na pomoc i wsparcie. Serdecznie zachęcam.

#20 Agnieszka Gral

Agnieszka Gral

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 19:28

Polecam współpracę z firmą PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI. Firma rzetelna, zadowalające wynagrodzenie, dobry kontakt, w razie pytań czy problemów zawsze można liczyć na pomoc i wskazówki. Firma oferuje elastyczny czas pracy, sam decydujesz kiedy i ile czasu poświęcasz na wykonanie zadań. Dobry sposób na zarobienie dodatkowej gotówki.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, praca przez internet, dodatkowa praca, opinie o pracodawcy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych