Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Paszkowski do dymisji !

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 09:23

Na pierwszej linii koronawirusowego frontu w Podlaskiem wojewoda Paszkowski znalazł się z automatu – jako przedstawiciel rządu w terenie. Stał się tu głównodowodzącym tej wojny przy pełnej akceptacji prowadzonych przez niego walk i potyczek politycznego sztabu generalnego (PiS) na czele z premierem.

Jako dowódca na podlaskim froncie Paszkowski jednak wprowadza chaos i dezinformację. Co gorsza, inspiruje swoimi działaniami nastroje, które w stanie obecnej wojny wyłącznie wzmacniają „czarną” atmosferę w szeregach przerażonych pandemią koronawirusa wielu mieszkańców Podlaskiego.

Tak było w przypadku ignorowania przez niego niepokojów mieszkańców, samorządowców Łomży oraz pracowników tutejszego przekształconego przez niego w jednoimienny szpitala wojewódzkiego. Tak było z brakiem wyczerpujących wyjaśnień przyczyn wydania przez niego polecenia przekształcenia szpitala MSWiA w Białymstoku w drugi w Podlaskiem szpital jednoimienny. Tak było, kiedy obwieścił drugi przypadek osoby zarażonej koronawirusem, choć wynikami tymi nie dysponował białostocki szpital zakaźny, gdzie potencjalna zarażona miała leżeć. Tak było z urządzaniem briefingów online, ale bez możliwości zadawania mu pytań przez dziennikarzy, a potem z możliwością, ale tylko tych pytań jakie były przesłane wcześniej i przez niego wyselekcjonowane. Tak było...

Tak jest, kiedy Paszkowski zatyka uszy na argumenty niewątpliwego autorytetu w dziedzinie chorób zakaźnych prof. Roberta Flisiaka co do strategii obronnej w wojnie z koronawirusem. Tak jest z brakiem odpowiedzi na pytanie, na ile Paszkowski podejmuje decyzje zgodnie z obowiązującą ustawą o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń u ludzi oraz wojewódzkim planem działania na wypadek wystąpienia epidemii na lata 2018-2020, który sam zatwierdził.

100% RACJI  !!

#2 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 14:33

Pani Basiu, kogo proponuje Pani na jego miejsce?

#3 ~Mhmmmm~

~Mhmmmm~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 14:51

Ciekawe czy to będzie dotyczyć wszystkich województw:
"Decyzją wojewody warmińsko-mazurskiego wprowadzono zakaz podawania informacji o stanie epidemiologicznym dotyczącym koronawirusa na terenach powiatów"
Polska PiSowska jak putinowska.....

#4 ~rodak~

~rodak~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 17:48

Hipokryci , czerpiecie wy i wasze rodziny z dobrodziejstw aktualnego polskiego rządu, a wdzięczności zadnej czyli gryziecie ręke, która wam pomaga.

#5 ~Jezus~

~Jezus~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 09:47

Trafione w punkt!!!
Problem tylko taki, że dùpsko do stołka przyspawane.

#6 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 11:07

Nie tylko ten wojewoda jest do niczego. Generalnie znakomita większość tych nominatów z bożej łaski nie wie o co chodzi. Ale co się dziwić, wyznaczono ich do torpedowania opozycyjnych samorządów, do celebrowania katonarodowopaństwowych imprez,przecinania wstęg i wcinania się we wszystkie sprawy, które nie pasowały Nowogrodzkiej. Jak doszło do konkretów to duda blada.

#7 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 13:21

Trafione w punkt!!!
Problem tylko taki, że dùpsko do stołka przyspawane.

Pani Basia milczy jak zaklęta, na kogo chce wymienić obecnego wojewodę, to może Pan zaproponuje swojego kandydata?

#8 ~Hektor~

~Hektor~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 13:41

Pani Basia milczy jak zaklęta, na kogo chce wymienić obecnego wojewodę, to może Pan zaproponuje swojego kandydata?

Dlaczego ma proponować?
Skoro ktoś nie zdaje egzaminu z postawionych mu zadań to się go wymienia.
A wybór nowego pionka należy do rządzących i świadczy o ich kadrach.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 13:50

Hipokryci , czerpiecie wy i wasze rodziny z dobrodziejstw aktualnego polskiego rządu, a wdzięczności zadnej czyli gryziecie ręke, która wam pomaga.

#10 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 13:54

Dlaczego ma proponować?
Skoro ktoś nie zdaje egzaminu z postawionych mu zadań to się go wymienia.
A wybór nowego pionka należy do rządzących i świadczy o ich kadrach.

Myślałam, że zna kogoś, kto lepiej to wykona.

Czeka, że wymienią go rządzący?

A dlaczego mają go wymieniać?

Bo Pani Basia tak chce?
A jakie zadania, Pana zdaniem, postawił przed wojewodą rząd i wojewoda ich nie wykonał?

#11 ~333~

~333~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 10:05

Przerosło to chłoptasia, nominanta pisowskiego. Nie on jeden znalazł się na stanowisku z polecenia partii. Mierny ale wierny.

#12 ~Mafia Obywatelska~

~Mafia Obywatelska~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 12:53

Przerosło to chłoptasia, nominanta pisowskiego. Nie on jeden znalazł się na stanowisku z polecenia partii. Mierny ale wierny.

Partia stanie murem za wszystkimi, którzy mają problem z prawem. Warunkiem jest członkostwo w Platformie Obywatelskiej. - Pamiętaj: jedna zasada jest dla mnie święta, k... Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k..., jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem.

#13 ~Pani Basia~

~Pani Basia~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 18:56

Nie ma szans.

Przyspawany.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 19:31

Pani Basia jest z tych co to chętnie krytykują i narzekają, ale zapytana o propozycje konkretnych rozwiązań milczy jak zaklęta. 

Luzie mają już dość tych anty, cokolwiek by się zadziało - "źle" , nic się nie zadziało też "źle" - to kutwa kiedy dobrze. 

#15 ~Kacper~

~Kacper~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 11:47

Poczytajcie sobie w dzisiejszym Porannym jak to wspaniale pracuje nasz Sanepid i pisowski nominant Paszkowski:

"(...)Z komunikatu wojewody, który cytowały media, dowiedzieli się, że „osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną”. - Jak to? - zastanawiała się pani Bożena. Przecież nikt im niczego nie mówił, nie dzwonił, nie pytał. Sama zaczęła więc dzwonić do sanepidu w Białymstoku.

Odsyłano ją od działu do działu. Nie pomagały groźby i prośby. - Kiedy już się zdenerwowałam i przestałam być miła, przestali odbierać ode mnie telefony - twierdzi pani Bożena. - A ja chciałam tylko, by zrobili nam te testy...(.....) "

#16 ~nie czytam POrannego~

~nie czytam POrannego~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 11:48

Urzędasy miejskie poszły na wolne, siedzą w domach i wylewają swą nienawiść do PiS na forach internetowych. Strasznie przybyło nienawistnych troli na forach - to nie ruskie trole to urzędasy miejskie

#17 ~wer~

~wer~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 11:50

Urzędasy miejskie poszły na wolne, siedzą w domach i wylewają swą nienawiść do PiS na forach internetowych. Strasznie przybyło nienawistnych troli na forach - to nie ruskie trole to urzędasy miejskie

Co tu robisz?

Wynocha na Nowogrodzką podcierać szczerbatego karła...

#18 ~q~

~q~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 11:55

Poczytajcie sobie w dzisiejszym Porannym jak to wspaniale pracuje nasz Sanepid i pisowski nominant Paszkowski:

"(...)Z komunikatu wojewody, który cytowały media, dowiedzieli się, że „osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną”. - Jak to? - zastanawiała się pani Bożena. Przecież nikt im niczego nie mówił, nie dzwonił, nie pytał. Sama zaczęła więc dzwonić do sanepidu w Białymstoku.

Odsyłano ją od działu do działu. Nie pomagały groźby i prośby. - Kiedy już się zdenerwowałam i przestałam być miła, przestali odbierać ode mnie telefony - twierdzi pani Bożena. - A ja chciałam tylko, by zrobili nam te testy...(.....) "

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#19 ~biały~

~biały~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 12:55

Co tu robisz?

Wynocha na Nowogrodzką podcierać szczerbatego karła...

Załóż stronę pozwalającą ograniczać zakażenia, albo pomocne dzieciom i mlodzieży w samokształceniu zamiast załozenia nogi na nogę.

#20 ~Białystok~

~Białystok~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 20:51

Poczytajcie sobie w dzisiejszym Porannym jak to wspaniale pracuje nasz Sanepid i pisowski nominant Paszkowski:

Szacun!
Paszkowski i Kosicki to jednak elita PiSowskich dzbanów!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych