Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Parkowanie w Białymstoku - gdzie można zostawić auto?

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 qwerty123

qwerty123

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 15 czerwiec 2019 - 12:01

Witam, gdzie w Białymstoku można zostawić samochód, żeby nie przebijać się przez korki w centrum? Nawet na noc. Polecacie jakieś bezpieczne i darmowe miejsca? Interesują mnie różne lokalizacje.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 13:37

Witam, gdzie w Białymstoku można zostawić samochód, żeby nie przebijać się przez korki w centrum? Nawet na noc. Polecacie jakieś bezpieczne i darmowe miejsca? Interesują mnie różne lokalizacje.

koorwa skąd ty przyjechał???? rozumiem żeby to był Londyn, Berlin czy jeszcze większe miasto no ale kooorwa nie biedastoko, wracaj z powrotem na wioskę.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 14:07

A co tu dziwnego że ktoś pyta o parking bezpieczny i nie płatny Ja po kilku latach sam miałem problemy z parkowanie chodzi o to że bialystok się zmienia i trzeba go poznać na nowo

#4 ~centrum - PIASKI :~

~centrum - PIASKI :~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 16:30

Największy, dziki, nielegalny i bezpłatny parking znajduje się przy ul. Kaczorowskiego - Bułgarska na olbrzymim placu po wyburzonych już ok. 15 lat wstecz pawilonach handlowych ABC.

#5 ~Ryzyk - fizyk.~

~Ryzyk - fizyk.~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 16:37

bezpłatnie i chyba nielegalnie tj. na dziko parkują na terenie u zbiegu ul. Młynowa - Wyszyńskiego - od strony ul. Młynowej.

#6 ~RYZYK.~

~RYZYK.~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 16:43

do południa ciągle widzę stojące auta na łuku ul. Wołodyjowskiego obok hali sportowej Uniwersytetu Medycznego , ale tam obowiązuje zakaz , choć nie widziałem interwencji Straży Miejskiej.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 17:54

Największy, dziki, nielegalny i bezpłatny parking znajduje się przy ul. Kaczorowskiego - Bułgarska na olbrzymim placu po wyburzonych już ok. 15 lat wstecz pawilonach handlowych ABC.

Już niedługo

także skończy się parkowanie za free dla różnej maści czereśniaków ze wsi.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 05:50

Przy kazdym duzym markecie typu auchan,c4,nie dla idiotow.

#9 ~będzie lepiej zmarłym ?~

~będzie lepiej zmarłym ?~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 04:07

kiedyś dobry parking był na Rynku Siennym, ale teraz miasto buduje w tym miejscu cmentarz ewangelicki.

#10 ~bola~

~bola~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 06:43

kiedyś dobry parking był na Rynku Siennym, ale teraz miasto buduje w tym miejscu cmentarz ewangelicki.

gdańska polityka realizowana w Białymstoku ?

#11 ~temu ciasno~

~temu ciasno~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 05:10

Za duza jest liczba aut, gratow za duzo, do miasta naj to za 2 tys bys nie zalowal ze obija czy skradna.

#12 Drogowy

Drogowy

VIP

• Użytkownicy
  • 566 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 05:16

Budują koło opery ciekawe czy bramek nie zrobią.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 15:43

Zrobia

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 17:17

Co za czereśniaki, skąd wy ludziska poprzyjeżdzali? Sokoołka? Hajnołka? jak stać na klekota i paliwo a na parking już nie ? hahahha

a potem z roboty wracasz a tu samochodu nie ma gdzie zostawić bo BSK,BWM,BHA i inne Akalice pozastawaiły miejsca

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych