Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2018 - 21:23

BMN drogowe cwaniaki - chcieli by jak warszawiaki ale niestety nie wychodzi... podobnie zresztą jak BSK i BHA jak ktoś wcześniej napisał, parkowanie w wejściu i jazda na zasadzie "50 jest dla frajerów". BSU, BIA w większości bez zarzutów. 

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2018 - 22:33

Przy PGR-ach też były bloki.

2 pietrowe budynki nazywasz blokami? A po drugie od kiedy budynki przy pgr'ach sa budynkami wielorodzinnymi?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 00:04

Przy PGR-ach też były bloki.

Moze jeszcze powiesz ze wielorodzinne? :D

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 05:34

Moze jeszcze powiesz ze wielorodzinne? :D

Wyobraź sobie, że tak. Były wielorodzinne. Nie takie blokowiska, jak obecnie, ale bloki na np. 8 rodzin były.

#25 ~Cezary~

~Cezary~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 10:30

Kiedyś byłem w podobnej sytuacji: facet nas zastawił i wpadł do sklepu na szybkie zakupy, ale w samochodzie została żona. Odmówiła przestawienia samochodu, więc przez okienko spuściliśmy jej ręczny i przepchnęliśmy malucha na trawnik. Wisk był, jakby wrzeszcza mordowali. Przybiegł zakupowicz, rozkrzyczał się jeszcze bardziej, awantura pierwsza klasa. Sam go namawiałem, żeby wezwał policję :)

#26 ~ojoj~

~ojoj~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 11:06

spoko ważne żeby zakupy zrobił - bo wolna niedziela od handlu będzie - czego chcecie !!!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 15:54

Kiedyś byłem w podobnej sytuacji: facet nas zastawił i wpadł do sklepu na szybkie zakupy, ale w samochodzie została żona. Odmówiła przestawienia samochodu, więc przez okienko spuściliśmy jej ręczny i przepchnęliśmy malucha na trawnik. Wisk był, jakby wrzeszcza mordowali. Przybiegł zakupowicz, rozkrzyczał się jeszcze bardziej, awantura pierwsza klasa. Sam go namawiałem, żeby wezwał policję :)

Tak trzymać.Szkoda ,że nie bylo obok bagna.Popływałaby hołota razem ze świniami.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:16

Wyobraź sobie, że tak. Były wielorodzinne. Nie takie blokowiska, jak obecnie, ale bloki na np. 8 rodzin były.

No dobra ale to bylo ze 30 lat temu ale nie w dzisiejszych czasach

#29 irwina19

irwina19

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 25 sierpień 2018 - 16:27

Witam. Uważam, że niektórzy kierowcy naprawdę nie mają wyobraźni. Za trudno im przejść kilka kroków więcej, lepiej kogoś zastawić. Przecież to nie ich problem.

wiesiołek cena

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych