Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dziedzic 1986~

~Dziedzic 1986~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 22:12

Takie rzeczy to standard.jezdziłem dla Biedronki 2lata i w Łodzi zawsze były problemy z kierowcami z osobówek.zakupy to chcą kupić ale kto przywiózł to już nie myślą o nim.

#2 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 22:14

To widać w Białymstoku norma. Ja ostatnio zostałam zastawiona przez samochód dostawczy na białostockich numerach w Suwałkach na parkingu. Też mam zdjęcia

#3 ~aew~

~aew~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 22:30

W większości sklepów sieci Biedronka plac parkingowy jest mały oraz dojazd do rampy zaopatrzeniowej jest również utrudniony. Więc szanowna redakcjo jeśli nie usuniecie tego posta to zastanówcie się. Pretensje można mieć do kogoś kto ma wpływ na zagospodarowanie placu. Oczywiście poszkodowanym w tej sytuacji jest kierowca ciężarówki, ponieważ to on ma problemy z wjazdem i wyjazdem. Nie jestem kierowcą zawodowym ale czasami patrze ile wysiłku musi włożyć w manewry i kombinacje kierowca ciężarówki - to głupota organizacyjna placu 

P.S. proszę szanowna dziennikarzyno, proszę o przyswojenie sobie znaczenia skrótu T.I.R. bo auto ciężarowe to nie jest TIR

#4 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 22:45

Odnoszę wrażenie iż kierowcy mają gdzieś zasady i typowy brak kultury.Wystarczy spróbować zaparkować przy Legionowej na p-ko Savony są 3 miejsca dla niepełnosprawnych i byłam zmuszona przez palanta do przeparkowania sam. bo jak się okazało przez to miejsce kierowcy wyjeżdżają na plac po Markecie ABC. Co na to drogowcy?Juz nie warto wspominac na sposoby parkowania w wyznaczonych miejscach bo i tego nie potrafia.Kto tak uczy w szkołach jazdy. Masakra.

#5 ~Bolek~

~Bolek~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 23:18

To byl protest przeciwko zwolnieniu kasjerki z Pulaw.

#6 ~Bolek~

~Bolek~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 23:18

To byl protest przeciwko zwolnieniu kasjerki z Pulaw.

#7 ~Jerzy Kibic~

~Jerzy Kibic~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 23:20

Tak tak ludzie sa solidarni.

#8 ~Jerzy Kibic~

~Jerzy Kibic~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 23:21

Tak tak ludzie sa solidarni.

#9 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 01:45

Jestem kierowca w biedronce i przyznam że takie sytuacje to codzienność ludzie parkuję na zakazach w sumie parkuję gdzie popadnie

#10 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 03:05

Obecnie jeżdżę pod Carrefourem, i takie sytuacje jak ta przedstawiona, mam na co dzień! Ludzie nie mają jakiej kolwiek wyobraźni co do poruszania się sam. osobowym!!!

#11 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 03:16

Nie jestem zawodowym kierowcą, ale współczuję kierowcom pracującym w dystrybucji. Nie raz widziałem takie akcje pod biedronkami i lidlami. Ciężarówki nie tylko były zastawiane podczas rozładunku. Zdarzało się, że kierowcy osobówek utrudniali nawet podjazd pod rampę, ustawiając się centralnie za naczepą. Raz widziałem jak kierowca ciężarówki cofając niechcący uderzył w osobówkę, która za nim się ustawiła. Kierowca osobówki chyba myślał, że ciężarówka rozłoży śmigła i odleci niczym helikopter.

#12 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 04:28

Polska jak długa i szeroka, chamstwem, prostactwem i zaparzaństwem stoi. To już tradycja narodowa, robić drugiemu na złość, szkodzić, ubliżać, ale po cudze łapy wyciągać. Mam nadzieję , że po zwrocie reparacji, ten zdziczały grajdoł splajtuje, wrócą Żydzi i zaprowadzą porządek. Przykłady celowej blokady ciężarówek , to tylko kropla w morzu raka toczącego ten piękny kraj . Raka o nazwie Polacy.

#13 ~Jaro~

~Jaro~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 05:40

Norma. Ludzie nie mają wyobraźni, jadę na zakupy i obchodzi ich tylko własna dupą. A nie daj Boże zarysować taką osobówkę.

#14 ~Ruda~

~Ruda~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 06:18

Ludzie opamiętajcie i róbcie zakupy w normalnych sklepach nie kupujcie tego syfu w biedronce. Naturalna selekcja tylko że ludzie za to jeszcze płacą i stoją w długich kolejkach żal .pl .

#15 ~Filip~

~Filip~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 06:30

A kierowcy dostawcza ów są inni? Zatrzymują się na prawym pasie blokując go bo oni muszą towar wylądować i mają w . że zrobił się korek w godzinach szczytu że niemozna przejechać. Robią to samo na drogach o jednym pasie i też mają w . że stwarzają niebezpieczeństwo. Za stawiają tymi swoimi złoma mi bramy podjazdy i inne miejsca bo oni muszą wylądować. Wszyscy muszą czekać bo oni muszą wylądować. Bardzo dobrze ze go zastawili może jak jest choć odrobinę inteligentny bo od kierowcy dostawczaka zbyt dużo wymagać nie można, a więc jeżeli jest odrobinę inteligentny może zastanowi się jak czują się inni użytkownicy dróg kiedy on,, musi wyładować,, i blokuje prawy pas np w centrum Warszawy o godzinie 17 lub 7 rano. W . ma że ludzie spoznią się do pracy, że będą mieli kłopoty z tego powodu, bo on musi wyładować

#16 ~Daro~

~Daro~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 06:48

Filip chyba jak byłeś malutki wypadłeś z wózka i tak ci zostało bo takie głupoty piszesz że dramat,heh

#17 ~sztag~

~sztag~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 06:57

BARAN.... dostawczak 40t BARANIE

#18 ~Ja23~

~Ja23~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 07:32

A ty ten "wylądowany" towar w.asz Inteligentny człowieku

#19 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 07:44

Już tłumaczę.... Tir-turystyka i rozrywka

#20 ~No name~

~No name~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 07:50

Filip Ty tepa strzalo..wytłumacz mi w takim razie jak mają się rozładować na wąskiej drodze?Jak Mana to zrobić częściowo.nie blokując? Z powietrza?dzięki nim masz co do garnka włożyć..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych