Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 13:15

On przecież tylko na chwilę

#2 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 18:54

A ja proponuje  przejsc sie chodnikiem  ul Arcybiskupa Kisiela w Bialymstoku. Idac od ul Pogodnej lewa strona  to parkingi postojowe a prawa str to  cala szerokosc chodnika jest zajeta przez auta.  Miedzy  trawnikiem a  samochodem jest okol o 80 cm  . Ani przejsc ani wozkiem przejechac.. I tak jest codziennie. Dlatego zapraszam tu  internautke oj bedzie co miala. do sfotografowania i podania komentarza

#3 Herbatnik

Herbatnik

ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 479 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 19:43

On przecież tylko na chwilę

A ja przejdę się po masce zastawionego samochodu. Tylko na chwilę. Czy w dalszym ciągu uzasadnia to zastawianie chodnika?

#4 ~dust~

~dust~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 23:41

Trzeba mieć we głowie takie cuda odwalać. W innych sprawach prawdopodobnie nie inaczej !

A ja przejdę się po masce zastawionego samochodu. Tylko na chwilę. Czy w dalszym ciągu uzasadnia to zastawianie chodnika?

Nie raz tak myślałem. Niestety  prawo, ten bicz prawa czuwa :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 07:28

Określenie, że tylko na chwilę, to był sarkazm z mojej strony. Spoko, mnie także wpieniają takie tłuki.

#6 ~piter~

~piter~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 08:54

Określenie, że tylko na chwilę, to był sarkazm z mojej strony. Spoko, mnie także wpieniają takie tłuki.

Nie tylko Ciebie :) a jazda w godzinach szczytu to już w ogóle pomyłka i jedna wielka porażka w Białymstoku. Ludzie nauczcie się że k***a nie wjeżdża się na skrzyżowanie swoim passeratti jak nie masz szans jego opuścić, w tym momencie jesteście jednymi z głównych przyczyn korków w mieście.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 21:03

A ja proponuje  przejsc sie chodnikiem  ul Arcybiskupa Kisiela w Bialymstoku. Idac od ul Pogodnej lewa strona  to parkingi postojowe a prawa str to  cala szerokosc chodnika jest zajeta przez auta.  Miedzy  trawnikiem a  samochodem jest okol o 80 cm  . Ani przejsc ani wozkiem przejechac.. I tak jest codziennie. Dlatego zapraszam tu  internautke oj bedzie co miala. do sfotografowania i podania komentarza

Tylko dopiero po 19-te.Wtedy najwięcej mongołów tam parkuje zastawiając cały chodnik.Policja Zielińskiego nie jest tym zainteresowana.

Nie raz z kopa chciałem przywalić w te gradobicia cieknące olejem.

#8 ~ech~

~ech~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 09:55

Jeżdżę samochodem wiele lat i nie parkuję w niedozwolonych miejscach, ale to polowanie na źle zaparkowane auta to beznadziejny pomysł. Przecież to nastawianie ludzi przeciwko sobie. Nie mamy co robić w życiu?! Od karania kierowców łamiących przepisy są odpowiednie służby. A filmowanie Białorusina, który podjechał pod same drzwi sklepu, aby załadować towar to już zwykła przesada. Wielokrotnie po zakupach starałem się podjechać jak najbliżej punktu odbioru towarów o większych gabarytach. Przecież to zwykłe praktyczne życiowe podejście.  

#9 ~Felicjan~

~Felicjan~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 07:42

Parkowanie na chama ...? raczej chamskie  parkowanie buraczanego chama na chodniku .... 

#10 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2808 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 23:22

Trzeba mieć we głowie takie cuda odwalać. W innych sprawach prawdopodobnie nie inaczej !

Nie raz tak myślałem. Niestety  prawo, ten bicz prawa czuwa :)

Kiedyś czytałem, ktoś przeszedł się po dachu i masce samochodu źle zaparkowanego, tak zaparkowanego że nie było przejścia wogóle.  Właściciel samochodu podał go do sądu, za szkody (były wgniecenia), sprawę wygrał pieszy. Argumentacja sądu - tam był chodnik, to samochodu tam miało nie być.

Użytkownik Fajko edytował ten post 21 listopad 2017 - 23:23

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych