Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Park Alkocholików w Bielsku Podlaskim

110 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 17:13

Na Ogrodowej od Kazimierzowskiej do Widowskiej włącznie, jest duże zagęszczenie meneli, nierobów, brudasów oraz innej patologii społecznej.

pijących jest tam dużo kilka razy widziałem duże grupy na ławkach , bielsk to miasto perspektyw, według niektórych się rozwija i słynie z niskiego bezrobocia od lat to pewnie dlatego ludzie wiecznie na czilaucie

#102 ~Halina~

~Halina~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 18:34

A do parku też chodzi Jolka Przerzycka z tym Jankiem pijakiem z 3go maja3m28.Ona mieszka u jego.
23 sierpnia podeszła do kobiety w parku zaczęła ją wyzywać od roznych potem ją uderzyła kopała i wyrwała jej 20zl z ręki ,Janek z nią za te 20zl kupili 2 butelki male wódki i pili.W obronie stanął tej kobiety Sebastian Rzepa ale ta Jolka go pobiła z Jankiem Urbanem zabrali papierosy i zagrodzili mu drogę bo chciał iść na policję.Policja trzyma wspólke z tym Jankiem i ta Jolka.bo oni sprzedają im narkotyki a Jolka jest dylerka.U tego Janka w domu sprzedają narkotykiPolicja im dostarcza.
O

Ta Jolka Przyrzycka przetrzymuje narkotyki u tego Janka Urbana w piwnicy,lub u Sebastiana Rzepy na mickiewicza35m9,albo w bloku rotacyjnym35m9 wejście od tyłu do bloku u takiego Szczepana Jolki chłopak.

#103 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 21:11

Ty konfidetko pijesz z nimi i sprzrdajesz koleżanki.

#104 ~Hahahaha~

~Hahahaha~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 14:25

Ale wy jesteście chorzy , macie problem zgloscie wszystko do odpowiednich instytucji a nie na forum takie rzeczy piszecie. Pijaku cpuny narkomany jak wy to nazywacie były są i będą. Więc pisanie takich wypocin na forum świadczy o tym że jestescie kozakami w necie,.ami w świecie. ;)

#105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 11:52

Na Ogrodowej od Kazimierzowskiej do Widowskiej włącznie, jest duże zagęszczenie meneli, nierobów, brudasów oraz innej patologii społecznej.

ilość meneli w tym miescie wzrasta w zastraszajacym tempie ,sadzac po ich fizjonomii to jakiś napływowy element , bielskie zule sa te same od lat

#106 ~Koza~

~Koza~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 06:33

Ty sam ćpunem jesteś.Porabany jesteś.

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 18:46

,, :lol: :lol: :lol: :lol: PIJAK PIJE PIJAK MA PIJAKOWI PAN BÓG DA,,

#108 ~Nawiedzony przez Ducha ŚW.~

~Nawiedzony przez Ducha ŚW.~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 11:16

To jasne Bóg ich kocha,to chorzy ludzie ,Bóg chce aby się nawrócili,ale oni są pozbawieni Ducha Świetego,Duch Święty opuszcza ciało człowieka a wchodzi demon ,który potrafi sprowadzić cały legion demonów i tacy pijacy są pod działanie złych duchów,warjują,wieszają się.To samo z narkomanami i zboczencami,pedofilami,lizbijkami.To nie oni są sobą a demon w nich siedzi i mówi za nich bo ich dusze są uwiezione przez demona,który szuka okazji by taki opęntany powiesił się,zabił kogoś . Demon ich niszczy ich rodziny mają konflikty. Trzeba ich wyłapać i do egzortysty zaprowadzić nic nie zrobi z nimi policja.Do zboru zielonoświątkowców ich zaprowadzić oni demony wyganiają z  opentanych bo w kościele KP ,czy cerkwi to kasy żądaja i duch świety nie działa.Z bór zielono świątkowców jest na ul.3GO MAJA1 za Urzędem skarbowym mały budunek.

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 15:36

A siedziałem na ławce na plantach,koło mnie jakiś płacz dziecka usłyszaleł w krzakach,zaglądam a tam nie ma nikogo,było to po 24gofz.Usiadłem spowrotem na ławce i podeszła do mnie Halinka miała wino Generała wypiliśmy,zapaliliśmy szluga,spojrzałem na Halinka a miała ona czerwone oczy.Zdjeła spodnie i ją przeleciałem na raka.Zalozyłem spodenki ,a Halinka znikła.Pomyslałem że poszła na Bruklin,więc poszłem tam i mnie skopali małolaty wstałem patrzę siedzi na huśtawce Halinka z czerwonmi oczami daje mi sznurek bym się powiesił.Sppjtzalem na nią obróciłem się i dałem z buta.Jak wyrwałem to wpadłem na dąb ,obaczyl tylko gwiazdki w oczach,zasnąłem
.Obudziłem sie rano o 5rano.Kac mnie męczył.W domu wypiłem 1 litr wody.Przyszla z pokoju żona pyta kto mi pobił.Powiedzislem że Halinka.Opowiedzialem jej o tym.Powiedziała że to był demon z bloku 29b,że jakaś kobieta powiesiła się kiedyś i pociągnęła już kilku za sobą na stryczek.

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 18:17

To jasne Bóg ich kocha,to chorzy ludzie ,Bóg chce aby się nawrócili,ale oni są pozbawieni Ducha Świetego,Duch Święty opuszcza ciało człowieka a wchodzi demon ,który potrafi sprowadzić cały legion demonów i tacy pijacy są pod działanie złych duchów,warjują,wieszają się.To samo z narkomanami i zboczencami,pedofilami,lizbijkami.To nie oni są sobą a demon w nich siedzi i mówi za nich bo ich dusze są uwiezione przez demona,który szuka okazji by taki opęntany powiesił się,zabił kogoś . Demon ich niszczy ich rodziny mają konflikty. Trzeba ich wyłapać i do egzortysty zaprowadzić nic nie zrobi z nimi policja.Do zboru zielonoświątkowców ich zaprowadzić oni demony wyganiają z  opentanych bo w kościele KP ,czy cerkwi to kasy żądaja i duch świety nie działa.Z bór zielono świątkowców jest na ul.3GO MAJA1 za Urzędem skarbowym mały budunek.

Prawda odeszli od Jezusą opentani,wystarczy na nich pop[patrzeć żal ich,to chodzące trupy.Zaprowadzcie ich do Zboru Zielonoświątkowców.Dużo tam takich uleczyli,narkomanów,alkocholików zboczeńców.Po co wydawać na leczenie ich.Uzdrowi icxh Jezus zadarmo.

#111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 19:35

Prawdziwi chrześcijąńcy nie jacyś podrabiani

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych