Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Park Alkocholików w Bielsku Podlaskim

• Zamknięty Temat jest zamknięty
114 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 18:01

Wyrzuc z policji polcjantow i dzielnicowych z Hajnówki bo jak komendant ten nastał to pozatrudnial policjantów z Hajnówki i w Bielsku powstało więcej pijaków,narkomanów,melin pijackich.

#102 ~Lol~

~Lol~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 19:41

A kiedy policja zlikwiduje tych pijaków w parku kółko podlasianki.Dzieci chcą tu popatrzyć ,pobiegać a nie mogą bo na ławkach siedzą menele,szczą po kwiatach,krzakach.Podchodzą i proszą na wino 5zł

Proponuje w miedzy czasie zanim twoj gowniak sie wybiega posikac i wypic setke z tymi zulami. Moze tak bys im pomogla zamiat ich ocenić? Pomyślałaś ze tacy ludzie potrzebuja pomocy? Ale nie maja odpowiedniej osoby do kogo sie zwrocic. A ty placzesz na forum zamiast zglosic to do instytucji.

#103 ~cha,cha,cha~

~cha,cha,cha~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 09:39

Pijak pije piak ma ,a ćpun ćpa, dla nich Pan Bóg na to da :wub: :lol: :P :ph34r:.A ty do roboty nawalaj,Bóg Ci nie da ,bałwanie zarób na siebie. :o :lol: B)

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 14:31

Proponuje w miedzy czasie zanim twoj gowniak sie wybiega posikac i wypic setke z tymi zulami. Moze tak bys im pomogla zamiat ich ocenić? Pomyślałaś ze tacy ludzie potrzebuja pomocy? Ale nie maja odpowiedniej osoby do kogo sie zwrocic. A ty placzesz na forum zamiast zglosic to do instytucji.

Jezęli człowiek chce wyjść z nałogu to przedewszystkim musi chcieć ,wtedy można mu pomóc a dawanie pieniędzy czy innych form wsparcia z Mops czy skad tam oni ja dostają niczego nie rozwiazuje

Wybrali takie życie to niech radza sobie sami

#105 ~Jezus woła do Was~

~Jezus woła do Was~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 14:50

Zaprowadzcie ich na ul 3go maja1a, do Zboru zielonoświątkowcow, tam z nich wygonią demonów.To opentani ludzie.

#106 ~Sprawiedliwa~

~Sprawiedliwa~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 08:39

Pałą żuli,łazi taki żul po parku,naćpany lub pijany,jeszcze zastrasza innych,ogranicza wolność,co to on bo ma prawo bo chory.Żadnych praw nie powinien mieć alkoholik czy ćpun.Policja spisze wypisze mandat .Trzeba ostro pałować i zamykać na miesiąc do Hajnówki i karać robotami spolecznymi i na leczenie przemysłowe.

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 15:39

Sama się lecz.

#108 ~Babka na rencie~

~Babka na rencie~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 17:03

Pałą żuli,łazi taki żul po parku,naćpany lub pijany,jeszcze zastrasza innych,ogranicza wolność,co to on bo ma prawo bo chory.Żadnych praw nie powinien mieć alkoholik czy ćpun.Policja spisze wypisze mandat .Trzeba ostro pałować i zamykać na miesiąc do Hajnówki i karać robotami spolecznymi i na leczenie przemysłowe.

Kobieto co ty piszesz, nie daj bog zeby kyos z twojej rodziny byl wlasnie taki.. I wtedy będziesz go palowala ile chciala w necie to ostro jedziesz a jak w parku przechodzisz to juz mniej odwazna jestes? Juz nie palujesz??sprobuj pokaz jak to sie robi a potem poczekaj az ktos wezmie z ciebie przyklad jak ty taka napalona

#109 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 20:55

A to ci żal wzrusza,,ja widziałam tą grupę pijaków,z rana, taka z bloku nr 1 zbierała po 5zł,na jedzenie ,,nazbierała15zł i kupiła w HEJSIE 5BUTLI GENERAŁA i poszła pod dom kultury to czekali na nią 5 żuli .Polewała im po trochu do kubeczka.Jak wiem to ta dziewczyna to ma rente ponad od dziecka na porazenie muzgowe, ,obidy mają żule,z mopsu ,opłaca im mieszkanie swiatło daaj kartki na zywnosc.

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 23:01

A to ci żal wzrusza,,ja widziałam tą grupę pijaków,z rana, taka z bloku nr 1 zbierała po 5zł,na jedzenie ,,nazbierała15zł i kupiła w HEJSIE 5BUTLI GENERAŁA i poszła pod dom kultury to czekali na nią 5 żuli .Polewała im po trochu do kubeczka.Jak wiem to ta dziewczyna to ma rente ponad od dziecka na porazenie muzgowe, ,obidy mają żule,z mopsu ,opłaca im mieszkanie swiatło daaj kartki na zywnosc.

MOPS jako instytucja powinna pomagać ludziom którzy znaleźli się  w trudnej sytuacji życiowej ,ale takich jak powyżej kierowac na przymusowe leczenie

#111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 07:59

Burmistrz powinien podłączyc krany w Parku ŚW.Heleny do beczki z winem w Hejsie,by pijacy nie musieli bchodzić do sklepu.

#112 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 20:59

Podobno podłączył do szamba.Beda mieć płynna czekolade.

#113 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 20:12

Dziś o 21:45

Eddelbüttelstraße 23,

21073 Hamburg, Niemcy

Będę czarnym Audi Q7 na PL tablicach. Weź kratę piwa i 0.7L wódki.

danwoodowiec jak nic - pewno dali mu auto firmowe z litości, by przełożonym fujarki nie robił, a z drugiej strony nawet w Niemczech masz polską wódkę i piwo więc czemu o to prosisz - nie stać ciebie pajacu?

#114 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 14:50

Pięknie poleciałeś w kulki :D Czekałem (wziąłem nawet kanapki) a ty nawet nie zjawiłeś się. Zero słowności, nic dziwnego, że stara nie chce ci robić kanapek do pracy  :unsure:

miejsce i czas sk.... i załatwione!!!!

#115 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 07:14

To chorzy ludzie do Zboru Zieloswiatkowcow ich zaprowadzcie ,to ich nawrócą do Jezusa.Wielu tam uleczono narkomanów i pijaków.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych