Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Park Alkocholików w Bielsku Podlaskim

110 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 18:19

Ludzie mamy demokrację, każdy ma prawo wypić, zapalić, na zachodzie to normalne. Piją w parkach ale nie rozrabiaja,kultura a jak jakiś . zle zachowuje się to policja kara wysokim mandatem np. 500euro i takiego zamykaja na dołek na 24godziny i jezeli nie zapłacą ktoś z rodziny, wioza do aresztu na miesiąc. To trzeba wprowadzić Polsce.

#42 ~Zombi~

~Zombi~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 11:18

Policja kara mandatami 100zl ale nikt tych mandatów nie płaci, rwa i do kosza wyrzucają.Powini się wzjasc za tych cwaniakow za mandaty nie zapłacone, areszt
na dołek na 24godziny zapłaci ktoś z rodziny to zwolnia z aresztu.

#43 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 11:24

Policja kara mandatami 100zl ale nikt tych mandatów nie płaci, rwa i do kosza wyrzucają.Powini się wzjasc za tych cwaniakow za mandaty nie zapłacone, areszt
na dołek na 24godziny zapłaci ktoś z rodziny to zwolnia z aresztu.

W areszcie ciepło dadzą jeść i nie śmierdzi :)

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 11:42

W areszcie ciepło dadzą jeść i nie śmierdzi :)

Jak mnie kiedys zwineli na dolek to byłem wręcz szczęsliwy. Nie dość, że cieplo, czysto to jeszcze i nakarmili. Nawet stara takiego zarcia mi nie dawala :D

#45 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 11:48

Dalej serwują obiady z podlasianki?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 11:53

Dalej serwują obiady z podlasianki?

Teraz nie wiem skąd, ale jedzenie tez jest dobre. Kumpel był i nie narzekał. Duża ilość , dobrej jakości no i za free co najważniejsze :D

#47 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 08:02

Teraz nie wiem skąd, ale jedzenie tez jest dobre. Kumpel był i nie narzekał. Duża ilość , dobrej jakości no i za free co najważniejsze :D

i seks codziennie

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 09:14

I o to kultura z ciebie wyszla innym uszami juz sie pochwaliłas calemu forum jakie to masz dzieci i w ilu miastach bylas szkoda tylko ze nie wposmnialas jak juz tak jezdzisz tu i tam ze przypadek menelstwa dotyczy kazdego miasta i miasteczka. Wiec skończ pietolic i zacznij myslec bo nikt ci tu nie bedzie sie do ciebie usmiechal jak sama masz mine gremlina i tak cie rzucaja z miasta do miasta. I myslisz ze ktos ci uwierzy ze tak to po różnych miastach smigasz? A dzieci co rusz szkole zmieniaja wez sie zastanow i jednak wyjedz za granice.najlepiej tylko oceniac i wyzywac od zaszczanych a co ty myslisz ze wszystkim latwo chleb przyszedl? Wychodzi z ciebiw kultura a biednego czlowieka nie potrafisz zaakceptowac

najpierw zrozum, a potem oceniaj !.

Fakt, że z dzieckiem w parku nie posiedzisz bo słyszysz non stop " postaw wino i daj zapalić "

Każdy kulturalny człowiek oczekuje szacunku od innych i to jest normalne....

Ty zanim takie teksty będziesz pisał się zastanów najpierw czy z siebie idioty nie robisz

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 09:43

Najlepiej wyszukiwac u kogos chorob a moze nie musisz daleko szukac spojrz na siebie i sprawdz czy z toba jest aby napewno wszystko wporzadku

całe te zamieszanie idzie o matkę z dzieckiem, że nie może normalnie posiedzieć z dzieciakiem w parku.

Zmieniacie całkowicie temat i się wyzywacie ( wstyd i chamstwo - nie miałem pojęcia, że w tym kraju nie można mieć swojego zdania i HONORU ). 

Nic dziwnego, że Bielsk się wyludnia - szacunek do człowieka? to tylko puste słowa ( idąc do pracy postanowiłem zajść do sklepu po kanapki - przed sklepem stało 6 osób i do mnie z hasłem -

- albo kupisz wino, albo w łeb )

jeśli człowiek nie ma szacunku do samego siebie nie będzie miał szacunku do innych ludzi

#50 ~Majster~

~Majster~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 10:12

( idąc do pracy postanowiłem zajść do sklepu po kanapki - przed sklepem stało 6 osób i do mnie z hasłem -

Nie dziwie im się, bo jaką trzeba być sierotą aby samemu w domu nie zrobić se kanapek do pracy. :D

#51 ~Jogi~

~Jogi~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 11:25

Jak mnie kiedys zwineli na dolek to byłem wręcz szczęsliwy. Nie dość, że cieplo, czysto to jeszcze i nakarmili. Nawet stara takiego zarcia mi nie dawala :D

#52 ~Jogi~

~Jogi~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 11:28

Siedziałem na dolku przywieźli obiad z Podlasianki na zamówienie dostałem rachunek do zaplaty145zl za wszystko policzyli.

#53 ~Piwosz~

~Piwosz~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 20:04

A co w tym Bielsku robić, po co te parki, za komuny milicja za picie piwa czy wina nie czepiała się do nikogo.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 20:17

( idąc do pracy postanowiłem zajść do sklepu po kanapki - przed sklepem stało 6 osób i do mnie z hasłem -

Nie dziwie im się, bo jaką trzeba być sierotą aby samemu w domu nie zrobić se kanapek do pracy. :D

pierdzielony kretyn bez rozumu

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 20:24

A co w tym Bielsku robić, po co te parki, za komuny milicja za picie piwa czy wina nie czepiała się do nikogo.

wtedy od razu na dołek milicja brała takiego obiboka - nie wiem w jakim ty świecie żyjesz?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 20:31

pierdzielony kretyn bez rozumu

A może idioto nie zrobiłem kanapki bo tacy .e jak ty chcieli mieć na wino ? .SUKO GDZIE JESTEŚ

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 22:11

A może idioto nie zrobiłem kanapki bo tacy .e jak ty chcieli mieć na wino ? .SUKO GDZIE JESTEŚ

Jeśli nie umiesz zrobić kanapek to może starą poproś o zrobienie kanapek. :lol:

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 11:47

Jeśli nie umiesz zrobić kanapek to może starą poproś o zrobienie kanapek. :lol:

odważny jesteś przez internet - podaj miejsce i czas to se pogadamy

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 13:17

odważny jesteś przez internet - podaj miejsce i czas to se pogadamy

Dziś o 21:45

Eddelbüttelstraße 23,

21073 Hamburg, Niemcy

Będę czarnym Audi Q7 na PL tablicach. Weź kratę piwa i 0.7L wódki.

#60 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 13:39

Dziś o 21:45
Eddelbüttelstraße 23,
21073 Hamburg, Niemcy
Będę czarnym Audi Q7 na PL tablicach. Weź kratę piwa i 0.7L wódki.

Oo danwoodowiec

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych