Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Park Alkocholików w Bielsku Podlaskim

110 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kulturalna~

~Kulturalna~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 17:15

Może trochę grzeczniej? A więc twoim zdaniem menel całe życie chciał byc menelem? Przez alkohol rozpadają sie rodziny. Życiowe zera wolą wydac ostatnie pieniądze na wódke niz kupic swojemu dziecku coś do jedzenia. Co jest ważniejsze? Rodzina czy wóda? Jaki przykład dają dzieciom?

#22 ~Mietekzelka~

~Mietekzelka~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 17:16

Komentarz na poziomie podstawówki :) każdy ma swoje zdanie :D ale oj ani troche mnie nie zabolało :D jak to się mówi żul zawsze żula obroni

A moze mialo byc Mietek żelek tylko wkradla sie literowka? A ty nadal ciagniesz i nadal obrazasz ludzi. Karma wraca. Skończysz marnie jestes tepa jak szabla Wołodyjowskiego

#23 ~Zakonnicanazasilku~

~Zakonnicanazasilku~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 17:18

Może trochę grzeczniej? A więc twoim zdaniem menel całe życie chciał byc menelem? Przez alkohol rozpadają sie rodziny. Życiowe zera wolą wydac ostatnie pieniądze na wódke niz kupic swojemu dziecku coś do jedzenia. Co jest ważniejsze? Rodzina czy wóda? Jaki przykład dają dzieciom?

Twoja rodzina tez sie rozpadnie bo ma glupią przewodniczke. Wnioskujac z twoich wypowiedzi jestes samotna jak robal co kazdy by go rozdeptal. Bo baba bez bolca dostaje pier.**olca a ty go dostalas. Ofiaro idz zrob cos ze soba nie wiem kup sobie czekolade i wibrator jak ci czekolada nie posmakuje to sie pier**l

#24 ~Kulturalna~

~Kulturalna~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 17:27

Dobra przyznam sie moj byly maz byl alkoholikiem i teraz chodzi po tym parku.. Nie moge na niego patrzec ucieklam z bielska ale tak go kocham ze wrocilam pomozcie mi go zlapac bo potrzebuje no wiwcie czego.. Jego meskiwgo przyrodzenia.wstyd jest mi o tym pisac ale to takie wazne

#25 ~Kulturalna~

~Kulturalna~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 17:37

Hahaha naprawde się uśmiałam :D no cóż widze że się niesamowicie nudzicie. Idę spędzić miły wieczór :) żegnam życiowe zera pa pa buziaki ;)

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 17:45

Hahaha naprawde się uśmiałam :D no cóż widze że się niesamowicie nudzicie. Idę spędzić miły wieczór :) żegnam życiowe zera pa pa buziaki ;)

Błahahahahhhaaha pokrako dno.. I sto metrow mulu nawet w nwcie ludzie sie z ciebie smieja a na zywo patrzec nie moga.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 17:54

to jest najlepsze z tych wszystkich twoich wypocin   "Idę spędzić miły wieczór  :) "

Całe forum już ci zazdrości

#28 ~ZnaFca tematu~

~ZnaFca tematu~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 18:28

W jaki sposób w tej mieścinie można spędzić miło wieczór ? Pytam się poważnie.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 18:32

W jaki sposób w tej mieścinie można spędzić miło wieczór ? Pytam się poważnie.

Przelecieć jakaś małolatę 18+
No bo co innego? Potańczyć niedługo nie będzie gdzie. U Litwinczuk co jakiś czas są imprezy, ale wiecznie jest hołota i pijane mordy szukające problemów.
W Bielsku nigdy nie będzie fajnej knajpy z miejscem do tańczenia , bo hołocie wystarczy kilka piwek by stać się królem świata... Zauważyliście? Tylko coś powstanie i zaraz upada.

#30 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 18:47

No bo co innego? Potańczyć niedługo nie będzie gdzie. U Litwinczuk co jakiś czas są imprezy, ale wiecznie jest hołota i pijane mordy szukające problemów.
W Bielsku nigdy nie będzie fajnej knajpy z miejscem do tańczenia , bo hołocie wystarczy kilka piwek by stać się królem świata... Zauważyliście? Tylko coś powstanie i zaraz upada.

Dokładnie, zawsze zlatuje się hołota jak muchy do gnoju :( Chcę w miarę spokojnie spędzić wieczór, a jak nie wewnątrz lokalu to na zewnątrz praktycznie zawsze znajdzie się kilku kozaków.

#31 ~Zakonnicanazasilku~

~Zakonnicanazasilku~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 19:43

Dokładnie, zawsze zlatuje się hołota jak muchy do gnoju :( Chcę w miarę spokojnie spędzić wieczór, a jak nie wewnątrz lokalu to na zewnątrz praktycznie zawsze znajdzie się kilku kozaków.</p></p>

Juz nick zmienilas holoto? Niedawno bylad yaka kulturalna bosz.... Miala spedzac"mily wieczor"z kieliszkiem i lustrem a nadal tu siedzisz i nadal smierdzisz. I sie teraz okazuje ze do baru by poszla ale tam tez jej przeszkadzaja ludzie czy ty masz rowno pod kopulą?

#32 ~Zakonnicanazasilku~

~Zakonnicanazasilku~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 19:43

Dokładnie, zawsze zlatuje się hołota jak muchy do gnoju :( Chcę w miarę spokojnie spędzić wieczór, a jak nie wewnątrz lokalu to na zewnątrz praktycznie zawsze znajdzie się kilku kozaków.</p></p>

Juz nick zmienilas holoto? Niedawno bylad yaka kulturalna bosz.... Miala spedzac"mily wieczor"z kieliszkiem i lustrem a nadal tu siedzisz i nadal smierdzisz. I sie teraz okazuje ze do baru by poszla ale tam tez jej przeszkadzaja ludzie czy ty masz rowno pod kopulą?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 19:45

Zdradzilas sie pokrako "kulturalna" nowy nick bo tamtym nie zaistnialas

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 20:07

Najśmieszniejsze jest to,że alkocholicy żądza parkiem.Leczyc ich nie chcą bo brak pieniedzy.

#35 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 21 czerwiec 2019 - 20:23

Otóż to. Słuszna uwaga. Bielszczanie chcą miejsc do tańczenia itp ale nie dorośli do tego. Najlepszy przykład to nieistniejący pub centrum. Co weekend nachlani robili sparingi pod stokrotką. Nie raz lała się krew, ludzie często leżeli w kałuży krwi. To samo działo się w glazurze. Kilka głębszych i pozornie spokojnym ludziom odwala. To samo w byłej elicie czy rejonie. W Bielsku nigdy nie będzie normalnego miejsca do zabawy, bo zawsze znajdzie się banda kretynów którzy muszą rozpylić gaz na sali albo wsadzić komuś może pod żebra... A mówią, że młodzież nie ma gdzie wyjść itp itd może to i lepiej.

#36 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 21 czerwiec 2019 - 20:25

Przepraszam, że się wtrące ale czy masz jakiś problem ze sobą? Pytam poważnie, bo wypisywanie takich bzdetów może świadczyć o chorobie. Mówię poważnie i proszę nie zrozum mnie źle.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 14:02

Przepraszam, że się wtrące ale czy masz jakiś problem ze sobą? Pytam poważnie, bo wypisywanie takich bzdetów może świadczyć o chorobie. Mówię poważnie i proszę nie zrozum mnie źle.

Ja w przyrownaniu do innych nie gardze tymi co chodza po parku. Taki ich los i to chyba nie powod zeby od razu od zaszczancow wyzywac. I to niby ja mam problem? Jesli ktos ma z tym problem to niech idzie do urzedu miata czy cos niech ich zaczna leczyc a nie placze na forum
Obronca sie znalazl forumowy.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 14:04

Najlepiej wyszukiwac u kogos chorob a moze nie musisz daleko szukac spojrz na siebie i sprawdz czy z toba jest aby napewno wszystko wporzadku

#39 Arnold Boczek

Arnold Boczek

VIP

• Użytkownicy
  • 835 postów

Napisano 22 czerwiec 2019 - 15:18

Najlepiej wyszukiwac u kogos chorob a moze nie musisz daleko szukac spojrz na siebie i sprawdz czy z toba jest aby napewno wszystko wporzadku

Nie wyszukuję chorób u innych przyjacielu :) po prostu dziwię się ile jadu można wylewać na inne osoby na forum. Nie bronię meneli z parku, bo dużo więcej meneli ( najczęściej z dobrych rodzin )skrywają bezpieczne ściany bloku.
Czy forum to miejsce do wylewania na siebie pomyj? Zobacz: ja napisałem kulturalnie, mógłbym Cię zbesztać i zmieszać z gnojem ale jednak tego tego nie zrobiłem bo prowadziło by to do stresu :) a komu to potrzebne? Hm?
Jeżeli ktoś wchodzi na to forum by zmieszać kogoś z błotem, powyzywac od najgorszych itp to żal mi tej osoby. Rozumiem, można to tłumaczyć odreagowaniem prawdziwego realnego życia ale po co?
Co do tematu:
Co do meneli w parku to od zawsze tam byli i zawsze tam będą. Ani osobiście miłym widokiem jest grupa starszych dziadków grających w karty :) a menele? Mi tam osobiście nie przeszkadzają póki nie włażą pod koła aut albo nie zaczepiają dzieci. Moim zdaniem zawdzięczają swój stan tylko sobie. Dlaczego tak sądzę? Może dlatego, że nigdy nie przeżyłem jakiegoś ogromnego problemu i w życiu układa mi się w miarę dobrze. Nie chcę oceniać ludzi zbyt pochopnie i Tobie też to radzę, bo nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie ekranu i do czego jest zdolny

Użytkownik Arnold Boczek edytował ten post 22 czerwiec 2019 - 15:20

#40 ~Kulturalna~

~Kulturalna~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 15:52

Nie wyszukuję chorób u innych przyjacielu :) po prostu dziwię się ile jadu można wylewać na inne osoby na forum. Nie bronię meneli z parku, bo dużo więcej meneli ( najczęściej z dobrych rodzin )skrywają bezpieczne ściany bloku.
Czy forum to miejsce do wylewania na siebie pomyj? Zobacz: ja napisałem kulturalnie, mógłbym Cię zbesztać i zmieszać z gnojem ale jednak tego tego nie zrobiłem bo prowadziło by to do stresu :) a komu to potrzebne? Hm?
Jeżeli ktoś wchodzi na to forum by zmieszać kogoś z błotem, powyzywac od najgorszych itp to żal mi tej osoby. Rozumiem, można to tłumaczyć odreagowaniem prawdziwego realnego życia ale po co?
Co do tematu:
Co do meneli w parku to od zawsze tam byli i zawsze tam będą. Ani osobiście miłym widokiem jest grupa starszych dziadków grających w karty :) a menele? Mi tam osobiście nie przeszkadzają póki nie włażą pod koła aut albo nie zaczepiają dzieci. Moim zdaniem zawdzięczają swój stan tylko sobie. Dlaczego tak sądzę? Może dlatego, że nigdy nie przeżyłem jakiegoś ogromnego problemu i w życiu układa mi się w miarę dobrze. Nie chcę oceniać ludzi zbyt pochopnie i Tobie też to radzę, bo nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie ekranu i do czego jest zdolny

Dokladnie☺️tez tak mowilam zaszczani menele wchodza pod kola a ci pseudo obroncy zamiast ich tępic to popieraja. Przynoszą wsty dla miasta. Ciesze sie ze jest ktos kto mnie popiera.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych