Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Panie Radny Awdziej

1531 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 10:39

Panie Radny, w imieniu Pana wyborców apeluję o podjęcie działań w celu wyremontowania uliczki Wojska Polskiego. Jest króciutka więc koszt tego nie będzie duży, a korzystają z niej mieszkańcy 3 bloków. Jeżeli są pieniądze na remont Kłopotowskiego /250 tys na remont ulicy dla domów prywatnych./, to myślę, że i na naszą uliczkę też się powinny znaleźć. Do tej pory godnie reprezentuje Pan swoich wyborców wiec mam nadzieję, że i tym razem Pan nie zawiedzie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 17:44

Panie radny weź Pan się ogarnij!!!

#3 ~zocha~

~zocha~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 18:51

Panie radny weź Pan się ogarnij!!!

Jak cydzik go poprze to tak.

#4 ~znajomek~

~znajomek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 22:51

Panie Radny, w imieniu Pana wyborców apeluję o podjęcie działań w celu wyremontowania uliczki Wojska Polskiego. Jest króciutka więc koszt tego nie będzie duży, a korzystają z niej mieszkańcy 3 bloków. Jeżeli są pieniądze na remont Kłopotowskiego /250 tys na remont ulicy dla domów prywatnych./, to myślę, że i na naszą uliczkę też się powinny znaleźć. Do tej pory godnie reprezentuje Pan swoich wyborców wiec mam nadzieję, że i tym razem Pan nie zawiedzie.

Domy prywatne płacą podatki,radny Cydzik jest skuteczny dla swoich wyborców.Proszę zebrać podpisy mieszkańców a na pewno zostanie zrobiona ulica może nawet w tym roku.

#5 ~radna B.~

~radna B.~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 22:56

Jak Cydzik go poprze to tak.

To prawda,Oni są skuteczni,warto z nimi trzymać.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 06:21

To prawda,Oni są skuteczni,warto z nimi trzymać.

Proszę otwórzcie oczy !

#7 ~mol~

~mol~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 06:43

Domy prywatne płacą podatki,radny Cydzik jest skuteczny dla swoich wyborców.Proszę zebrać podpisy mieszkańców a na pewno zostanie zrobiona ulica może nawet w tym roku.

A Mieszkańcy bloków to podatków nie płacą, to może przeliczmy kto wpłacił więcej.

#8 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 06:48

Proszę zebrać podpisy? Co to jest referendum, jakaś wielka łaska. Gołym okiem widać, że już dawno należało ja wyremontować. Dobry gospodarz sam widzi co należy u niego naprawić. Jakoś w kwestii docieplania bloków nie było zbierania podpisów bo Prezes sam wiedział, że należy to zrobić. Czy za każdym razem trzeba pokazywać obecnej władzy co należy zrobić, a ona łaskawie powie tak albo nie. Za co się bierze nasze pieniądze, gdzie samodzielne myślenie i inicjatywa.

#9 ~b.radny~

~b.radny~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 08:05

Proszę zebrać podpisy? Co to jest referendum, jakaś wielka łaska. Gołym okiem widać, że już dawno należało ja wyremontować. Dobry gospodarz sam widzi co należy u niego naprawić. Jakoś w kwestii docieplania bloków nie było zbierania podpisów bo Prezes sam wiedział, że należy to zrobić. Czy za każdym razem trzeba pokazywać obecnej władzy co należy zrobić, a ona łaskawie powie tak albo nie. Za co się bierze nasze pieniądze, gdzie samodzielne myślenie i inicjatywa.

Masz racje,tylko nie zapominając że jest 21 radnych i każdy z nich ma swój okręg wyborczy i każdy ciągnie do swoich wyborców i chce swój program realizować.Pieniądze jednak są ograniczone.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 14:10

Awdziej i Cydzik reprezentują ten sam, niski poziom intelektualny. Używali podobnych lub takich samych metod, aby dostać się do Rady. Teraz w ten sam sposób, próbują wciskać nam ciemnotę jacy oni są super. Nie dajmy się omamić takim typkom.  

#11 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 14:44

Awdziej i Cydzik reprezentują ten sam, niski poziom intelektualny. Używali podobnych lub takich samych metod, aby dostać się do Rady. Teraz w ten sam sposób, próbują wciskać nam ciemnotę jacy oni są super. Nie dajmy się omamić takim typkom.

Nie lej wody, takich radnych nam potrzeba, ich wiedza jest wielka. Dlatego w Sokółce zaczyna być sprawiedliwość w cenie.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 17:10

Awdziej i Cydzik reprezentują ten sam, niski poziom intelektualny. Używali podobnych lub takich samych metod, aby dostać się do Rady. Teraz w ten sam sposób, próbują wciskać nam ciemnotę jacy oni są super. Nie dajmy się omamić takim typkom.

Daj przykład,jaki radny do nich dorówna.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 18:35

Nie lej wody, takich radnych nam potrzeba, ich wiedza jest wielka. Dlatego w Sokółce zaczyna być sprawiedliwość w cenie.

o nie!!!! wszystko tylko nie to!! krzykacze i awanturnicy

#14 ~brrrrrrrrrrrrrr~

~brrrrrrrrrrrrrr~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 19:16

Tośta ty jedyny sprawiedliwy, może nieco krzykliwy, za partnera masz oficera a nadal na waszą partię naród żle spoziera. W cenie są domy i domiska co tośta wciska. Bujcie się ludziska. Ogladajcie rancho chłopaki ze sprawiedliwej paki. Tam prawda o was z ekranu spoziera i pyta co dalej w sprawie tośty , oficera i damy co w Sołce mietka w walce ze "złem "wspiera. lepiej milczcie robaczki bo słońce przysłaniacie.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 21:31

o nie!!!! wszystko tylko nie to!! krzykacze i awanturnicy

Pozostali radni nie krzyczą, ani się nie awanturują, ani nic nie mówią, tylko dietę biorą. Tacy tobie odpowiadają.

#16 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 06:05

Pozostali radni nie krzyczą, ani się nie awanturują, ani nic nie mówią, tylko dietę biorą. Tacy tobie odpowiadają.

Najlepiej to samemu założyć temat o sobie a następnie podbijać wpisy.

Sądzę, że ludzie są na tyle inteligentni, że nie dadzą się wciągnąć w te chore gierki. To świadczy tylko o tym, że ludzi ma za nic wciskając im ciemnotę i nieprawdę. Docenimy te próby przy następnych wyborach.

#17 ~prezes~

~prezes~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 06:17

Bo praca w radzie to krzyk ?

Praca w radzie to awanturowanie ?

Bo praca w radzie to mówienie głupot ? np. wcześniej ustalonych i omówionych na zakrapianym spotkaniu

Trzeba szanować ludzi i dawać jasny przekaz a nie przekłamany i zmanipulowany. Zawsze próba manipulacji zostanie dostrzeżona i doceniona a mieszkańcy którzy są okłamywani na pewno to docenią.

Zobaczcie co Wam próbuje przekazać kolega szanowny cytując za isokolka w puncie przekazania środków dla powiatu do budowy schetynówki do Rozedranki

- radny mówi - "To dzięki pani burmistrz ta droga powstanie - stwierdził radny Marek Awdziej." co to ma być ? Uważa mieszkańców za idiotów przecież wszyscy wiedzą, że te decyzje zapadły dużo wcześniej kiedy jeszcze Pani burmistrz nawet nie myślała aby zostać burmistrzem , że pieniądze były już w budżecie a teraz tylko sama uchwała na przekazanie. Ale pochwała na zamówienie jest. Niesmaczne beeeeeee.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 07:54

zgadzam się w 100%! Schetynówka do Rozedranki, jako droga powiatowa była już zaklepana do robienia przez Budrowskiego i Małachwieja co najmniej w czerwcu 2014! O tym pisały media, o tym się mówiło na sesjach i żadne Cydziki czy Awdzieje tego nie zmienią, a Kulikowska śmiem wątpić, żeby jakiekolwiek miała pojęcie o tej drodze i przez jakie miejscowości miała przechodzić 

#19 ~radna~

~radna~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 07:55

PREZESIE Rećko, po co pisać głupoty, mnie, młodą radną nie obchodzą poprzednie umowy, mogę głosować jak chcę, tak samo burmistrzów. Burmistrzowa nie musiała pomagać dla powiatu, bo wiele jest do zrobienia w gminie. Oczywiście, że zasługą jest p.burmistrz, że droga powstanie i dyskusji nie powinno być.

#20 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 08:01

PREZESIE Rećko, po co pisać głupoty, mnie, młodą radną nie obchodzą poprzednie umowy, mogę głosować jak chcę, tak samo burmistrzów. Burmistrzowa nie musiała pomagać dla powiatu, bo wiele jest do zrobienia w gminie. Oczywiście, że zasługą jest p.burmistrz, że droga powstanie i dyskusji nie powinno być.

Jeżeli to nie odpowiada dla Rećki,niech nie bierze od gminy Forsy na drogę.Lepiej przekazać na gminne drogi,te 1,5 miliona.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych