Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

84 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~www~

~www~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 11:07

powinni uspic tego amstafa bo jak teraz na psa sie zucil to moze nie dlugo czlowieka zaatakowac a te rasy psow sa bardzo grozne i jak ktos nie umie wychowywac to nie powinien-pani kasiu!.na miejscu pani poszkodowanej jak bym wziela jakiegos graga gdybym miala pod reka i jak bym j.....a tego amstafa to by padl ale za gownianego psa miec problemy nie watro choc poszkodowana ma problemy za to ze stracila swojego psiaka-przykro mi bardzo!
USPIC AMSTAFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czyli jak ciebie zatakuje ktos mniejszy i słabszy to sie nie bronisz?A jak zaczniesz sie bronic to trzeba ci przyp.... w ten pusty łeb pewnie bląd.To kudelek zatakował nie amstaff !!!!!

#42 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 11:12

To nawet nie wykroczenie - bo ten Kundelek mial znikomą wartość.
Jakieś 50zeta albo i mniej wienc ja nie rozumie o co chodzi.
Niech Paniusia idzie na schronisko i sobie weźmie drugą sztuke co tam je daja za darmo.

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 11:32

A na moja prośbę prosze o imie tej odważnej pani od amstafa.Chetnie ja z nia pogadam

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 11:35

Kajtek - zginął w dobrej sprawie, społecznik, przyjaciel :)

Humor na poziomie .a

#45 ~subjects chamuni~

~subjects chamuni~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 11:43

A na moja prośbę prosze o imie tej odważnej pani od amstafa.Chetnie ja z nia pogadam

I co jej powiesz ze jestes napinaczem internetowym ze mieszkasz z mamą i sie codziennie trzepiesz .I wszystkich na forum bijesz taki to jestes kozak...hehhe

#46 ~Wlasciciel~

~Wlasciciel~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 11:56

Cały ten pseudoartykuł to farsa. Począwszy od autora, który pisze takie bzdury, że fakt zasiadania psa na kanapie obok właściciela oznacza, że chce być w stadzie samcem alfa. Po prostu myślenie jaskiniowców! W dzisiejszych czasach wystarczy porozmawiać z pierwszym lepszym behawiorystą i dobrym trenerem - natychmiast wybiją z głowy rozpowszechnianie takich głupot jak dominacja w stadzie itp itd. Ale autorzyna od siedmiu boleści nie pomyśli, żeby doinformować swój pusty łeb, potem publicznie nie wstydzi się pokazywać swojej "twórczości", a z tego wychodzą takie artykuły-kabarety.
Co do samej sprawy to jest mi bardzo przykro, że przez głupotę właścicielki musiał zginąć piesek. Choć bardzo boli mnie śmierć Kajtka, to Pani Alina może obwiniać za to tylko i wyłącznie siebie! Nie należy puszczać psiaków bez smyczy, w miejscach gdzie nie mamy stuprocentowej pewności, że nic im nie grozi. Nawet jak nasz piesek jest wcieleniem łagodności i muchy by nie skrzywdził. Przede wszystkim dla jego dobra, lecz także dla komfortu innych ludzi i psów. Niestety, zawsze należy brać pod uwagę, że ktoś inny może mieć agresywnego psa bez kagańca, że może w okolicy biegać jakiś bezpański pies, że mogą jeździć samochody. Oczywiście uważam, że za brak kagańca właścicielce amstaffa również należy się kara, lecz nie to było główną przyczyną śmierci Kajtka, tylko następstwem braku wyobraźni i oleju w głowie Pani Aliny. Sam mam małego i niegroźnego pieska, rasy niezwykle łągodnej, przyjaźnie nastawionego do wszystkich i kiedyś też go puszczałem na osiedlu"żeby się wybiegał". Dopiero gdy został ugryziony (cudem nic poważnego mu się nie stało) przez jakiegoś bezdomnego wałęsającego się psa, zrozumiałem jak bezmyślnie postępowałem. Psy to tylko psy - pamiętajmy o tym. Wyrazy współczucia wobec śmierci Kajtka, jednak również wyrazy niezrozumienia wobec Pani Aliny. Mam tylko nadzieję, że będzie to nauczką, szkoda że tak bolesną i przykrą w skutkach.

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 12:04

I co jej powiesz ze jestes napinaczem internetowym ze mieszkasz z mamą i sie codziennie trzepiesz .I wszystkich na forum bijesz taki to jestes kozak...hehhe

Smutny musisz miec żywot i smutny poziom rozmowy.Dobry terapeuta Ci pomoże

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 12:07

No cóż naturalna selekcja,w Afryce lwy zabijają żyrafę i nikt nie rozpacza i nie pisze do Porannego.

#49 ~Ty "gosc"~

~Ty "gosc"~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 12:47

To se jedz do Afryki jak Ci sie tam podoba. Taki pies grozny powinien byc w kagancu!!!!!!!!!! Sama odrazu bym poszla na policje zeby mojego psa takie bydle zagryzlo. Szok, ludzie chowaja takie psy, a pozniej dziwne, ze dziecko zmasakrowal, no smiech na sali!!!!!!!!!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 12:57

Po co w bloku pies?

#51 ~olaLa~

~olaLa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 12:59

Znowu winny ten amstaf, ludzie, no włascicielka kajtka sama powinna przyznać sie przed sobą ze dała ciała z puszczeniem psa luzem.. nie mogl sie wypróznić..? no prosze.. Amstaffy to kochane i duze psy, opinia bedzie sie za nimi ciągnęła juz do konca, skonczcie tylko ludzie własne błędy zwalac na innych [badź inne..]. Peace!

#52 ~bubert~

~bubert~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 13:03

Szkoda pieska, ale wina leży po obu stronach. Jeden pies był bez kagańca, a drugi bez smyczy.

#53 ~Komuch~

~Komuch~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 13:11

W Irandii ,aby chować psa w bloku to zgodę muszą wyrazić wszyscy mieszkańcy bloku .czy ten przepis nie zastosować w POlsce i nie było by problemu.Uchwała walnego i PO problemie oraz uchwała Rady Miejskiej.

#54 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 14:15

W Irandii ,aby chować psa w bloku to zgodę muszą wyrazić wszyscy mieszkańcy bloku .czy ten przepis nie zastosować w POlsce i nie było by problemu.Uchwała walnego i PO problemie oraz uchwała Rady Miejskiej.

Nie rób już tu drugiej Irlandii już jeden był co próbował.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 15:29

Amstafa należy odstrzelić.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 15:34

Amstafa należy odstrzelić.

A co z właścicielką?

#57 ~alina~

~alina~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 15:39

durnowata Alina od kundla , przy okzaji pisania artykułu myslała pewnie ze zyska poklask społeczeństwa, ale z tego co czytam to sie sromotnie pomyliła - podobnie jak w tym momencie, kiedy pomyslała że jej pies luzem skuteczniej sie wysra

#58 ~zoe~

~zoe~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 17:36

Patrze, że wiekszość opinii zamieścili tu chyba właściciele dużych psów. To może jeszcze pomożecie właścicielce pasa mordercy? Mały piesek, to mały dużej krzywdy większemu nie zrobi - przecież Kajtek nie zabiłby amstaffa. Ta pani "Katarzyna" obowiązkowo powinna być skierowana na szkolenie ze swoim psem. Kaganiec to obowiązek. Inaczej pies powinien być odebrany i uśpiony. Niestety, ale przy takiej lekkomyślności właścicielki i tego że żadnych wniosków z tej przykrej sytuacji nie wyciągnęła, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nastepne może byc małe dziecko. Wtedy będzie za późno.

#59 ~madlen57~

~madlen57~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 18:23

O psie amstafie co rzuca się na inne psy na dziesięcinach słyszałam już latem. Brawo dla właścicieli psa, gdzie ich rozum??

#60 ~SIZAR~

~SIZAR~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 19:31

kundel powinien byc na smyczy :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych