Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

84 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:54

Zobaczycie jak śniegi poschodzą wasza miłosć do psów OSIEDLOWYCH bedzie wieksza jak wejdziecie w kupa wychodząc z klatki :) czysta patologia z tymi psami :) Prymitywy majacy psa w bloku oczywiscie wszystko super ze sra na trawniku Wj. ma na to:) oby im w domu nie nasrał , oby od siebie

#22 ~KAPI~

~KAPI~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 10:01

Siemanko moje zdanie jest takie iż powinien być zakaz trzymania Psów w bloku. Albo Powinno płacić wysokie składki za posiadanie takiego psa na osiedlu który obsrywa wszystkie trawniki i place zabaw, a za te pieniadze powinien byc wybieg dla psow niech juz tam srają i robią co chcą a nie robić gnój na osiedlu raz tylko widzialem zeby wlascicielka psa podniosła jego syf i wrzuciła do śmietnika ( podobno wyrzucanie do smietnika nie jest zgodne z prawem bowiem nie sa przystosowane na takie odpady.Rano pod sklepem roznosi sie skowyt tych Dziadowskich psów. Chcesz mieć psa kup sobie ale na działce gdzie u ciebie bedzie srał na trawniku , wątpie zebys pozwolił na to zeby Ci sral Ogolnie własciciele psów w bloku sa Dobrze posrani to męka dla psa i syf w domu na siersci jest w Ój powaznych bakterii wasze zdrowie :) pies se jaja liże oni je przytulaja nie wspomne o calowaniu TFU !:)

A CO POWIESZ JEZELI TWOJA ZONA ROBI LODA DLA SASIADA?KTORA POZNIEJ LIZE SIE Z TOBA :lol: TFU

#23 pracoholik

pracoholik

VIP

• Użytkownicy
  • 1001 postów

Napisano 19 luty 2012 - 10:12

hahahaha jaki obszerny i wyczerpujący artykuł na temat psa :lol: :lol: :lol:
po temacie myślałem, że to pies zagryzł dziecko i infantylny komentarz policjantów a tu co ?
a tu taki góvniany felieton hehehe

#24 ~cox~

~cox~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 10:16

posiadacze amstafa, pitbulla, bullteriera itp -to .e

#25 ~ryba09~

~ryba09~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 10:18

A ty Dziadu średniowieczny myjesz swoje ręce po struganiu wafla??

dodaj przed swoim name duze NIE

#26 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 10:19

Z jednej strony bardzo dobrze, że zagryzł tego małego sku...... Puszczają takie piesunie które najwięcej mają do powiedzenia i albo gryza po kostkach, albo szczekają przez całą drogę, kiedy jesteś obok nich. Ale kiedy przebiegasz obok takiego rozkosznego pieseczka... hoho, wtedy jest prawdziwa kumulacja. Nie można w spokoju przebiec, bo mały ma swoje racje do wyszczekania. Ale raz dałem jednemu nauczkę, dostał soczystego kopa w pysk i uciekł. Spasiona właścicielka oczywiście lamentując od bruntali zwyzywała, smyczą by zabiła, jak mogłeś mojego grzecznego michasia zabić?! Na smycz wyrośniętego chomika, a nie puszczać wolno. Potem wszystkie chodniki zasrane. Z drugiej strony chodzić z takim bydlakiem jak amstaff bez kagańca, to trzeba mieć łeb. Zerwie się i zagryzie człowieka. Obie strony dostały nauczki, bardzo dobrze. Ktoś, trzeba być kretynem, żeby puszczać dziecko do takiego psa. Nawet, jeśli to pies najlepszego znajomego. Inna sprawa, jak taki amstafik wbiegnie na plac zabaw... :)

#27 ~14~

~14~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 10:24

Amstaffa i jego głupią właścicielkę skazałbym na dożywotnie męczarnie - to byłaby sprawiedliwość

masz świętą rację, po przeczytaniu tego artykułu jestem całym sercem zabiedbym psiakiem który zginął i za jego właścicielami, A pani od amstafa to niezła cwaniara, staty moralne hhahaha, a skąd ona wie czy to nie jej pies ją pogryzł???????? psy które sie gryzą w amoku robią wszystko więć skąd taka pewność że to nie jej morderca ugryzł. Poza tym pani od amstafa, kupa wie na temat psów bo rozdzielić psy można tylko łaoiąc je z całej siły za pachwiny. Kolejna sprawa nie śpi po nocach? hhahaha ale ona biedna jeszcze pójdzie do psychaiatry po psychotropy i w sądzie będzie twierdziała że ma ogrmną traumę. Od razu widać że to jedna wielka cwaniara. Syn ma firmę i musiał ją wozić po lekarzach, oj biedna pani bo sama jakby nie mogła, a taka to i firma synka która nawet pewnie na siebie nie zarabia. Kolejna rzecz zaświadczenie od lekarza że pies ma zapalenie oskrzeli i dusiłby się w kagańcu. Niech pani palnie sie wten pusty łeb i przestanie kombinować i zwalać winę na biednego kundelka.
Do właścicieli kundelka: trzymam za Państwa kciuki, nie dajcie się kombinatorce któa biedna jest tyle czasu na zwolnieniu a zaraz może będzie musiała jechać do sanatorium biedula ( niech jedzie do gołdapi tam można wyleczyć się psychiatrycznie) i z całego serca Wam współczuję że coś takiego stało się z Waszym psiulkiem. W tej sytuacji to Wy jesteście poszkodowani a nie amstafowa cwaniara.

#28 ~ryba09~

~ryba09~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 10:26

A CO POWIESZ JEZELI TWOJA ZONA ROBI LODA DLA SASIADA?KTORA POZNIEJ LIZE SIE Z TOBA :lol: TFU

ales ty glupi nie znam ciebie ale mi az wstyd ze ziemia takiego nosi przypadkiem nie jestes studentem gdzies z odleglych ladow....

#29 ~fnwso~

~fnwso~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 10:30

14, pewnie twój pies codziennie 5 razy sra na chodnik...
Żałosne, nie zesrajcie się tym piesiulkiem. Dotsał to, na co zasłużył. Właścicielka nie powinna go spuszczać ze smyczy.

#30 ~hehe~

~hehe~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 10:35

14, pewnie twój pies codziennie 5 razy sra na chodnik...
Żałosne, nie zesrajcie się tym piesiulkiem. Dotsał to, na co zasłużył. Właścicielka nie powinna go spuszczać ze smyczy.

hehe pewnie ci wszyscy przeciwnicy pierwszego komentarza to miłośnicy psow którzy sraja gdzie popadnie a pozniej im pies d*** wyciera o dywan :) i mysla ze są czyści bo ich piesek wykapany. haha brudasy smierdzi w windzie po waszych piesulkach

#31 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 10:37

powinni uspic tego amstafa bo jak teraz na psa sie zucil to moze nie dlugo czlowieka zaatakowac a te rasy psow sa bardzo grozne i jak ktos nie umie wychowywac to nie powinien-pani kasiu!.na miejscu pani poszkodowanej jak bym wziela jakiegos graga gdybym miala pod reka i jak bym j.....a tego amstafa to by padl ale za gownianego psa miec problemy nie watro choc poszkodowana ma problemy za to ze stracila swojego psiaka-przykro mi bardzo!
USPIC AMSTAFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#32 ~Wiki~

~Wiki~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 10:38

Kajtek - zginął w dobrej sprawie, społecznik, przyjaciel :)

#33 ~Broker~

~Broker~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 10:41

KALKULATOR KREDYTOWY

#34 ~ryba~

~ryba~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 10:41

A ja się pytam dlaczeko Kajtek biegał bez smyczy i kagańca? Dlaczego właściciele małych psów puszczają je wolno, a wiekszość tych piesków są bardzo odwarzne przy właścicielu i atakują inne wieksze psy. A potem tragedia pretęsje do ciałego świata tylko nie do siebie!

#35 ~aha~

~aha~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 10:42

No i teraz widać,że jednak akcje prowadzone przez SM dotyczące karanie właścicieli psów puszczających ich bez smyczy i kagańca są potrzebne. Jak jedna z drugą dostaną mandat raz, drugi to może się nauczą!! I teraz nie czepiajcie sie do służb, że wystawią manadat za to, powinniście jeszcze podziękować bo może to niektórych coś nauczy, a może i uchroni przed tego typu sytuacją!!

#36 ~aha~

~aha~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 10:45

A ja się pytam dlaczeko Kajtek biegał bez smyczy i kagańca? Dlaczego właściciele małych psów puszczają je wolno, a wiekszość tych piesków są bardzo odwarzne przy właścicielu i atakują inne wieksze psy. A potem tragedia pretęsje do ciałego świata tylko nie do siebie!

Masz rację "ryba",że później szukają winnych wokół siebie, a nie pomyślą,że oni też mieli w tym swój udział!!

#37 ~ryba09~

~ryba09~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 10:50

No i teraz widać,że jednak akcje prowadzone przez SM dotyczące karanie właścicieli psów puszczających ich bez smyczy i kagańca są potrzebne. Jak jedna z drugą dostaną mandat raz, drugi to może się nauczą!! I teraz nie czepiajcie sie do służb, że wystawią manadat za to, powinniście jeszcze podziękować bo może to niektórych coś nauczy, a może i uchroni przed tego typu sytuacją!!

racja i tu pole do popisu strazy miejskiej do tego zostali powolani a nie stac z radarami zastepowac drogowke nalezy wykonywac to do czego zostalo sie powolanym a jak nie to rozwiazac ta organizacje harcerzykow....

#38 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 10:50

masz świętą rację, po przeczytaniu tego artykułu jestem całym sercem zabiedbym psiakiem który zginął i za jego właścicielami, A pani od amstafa to niezła cwaniara, staty moralne hhahaha, a skąd ona wie czy to nie jej pies ją pogryzł???????? psy które sie gryzą w amoku robią wszystko więć skąd taka pewność że to nie jej morderca ugryzł. Poza tym pani od amstafa, kupa wie na temat psów bo rozdzielić psy można tylko łaoiąc je z całej siły za pachwiny. Kolejna sprawa nie śpi po nocach? hhahaha ale ona biedna jeszcze pójdzie do psychaiatry po psychotropy i w sądzie będzie twierdziała że ma ogrmną traumę. Od razu widać że to jedna wielka cwaniara. Syn ma firmę i musiał ją wozić po lekarzach, oj biedna pani bo sama jakby nie mogła, a taka to i firma synka która nawet pewnie na siebie nie zarabia. Kolejna rzecz zaświadczenie od lekarza że pies ma zapalenie oskrzeli i dusiłby się w kagańcu. Niech pani palnie sie wten pusty łeb i przestanie kombinować i zwalać winę na biednego kundelka.
Do właścicieli kundelka: trzymam za Państwa kciuki, nie dajcie się kombinatorce któa biedna jest tyle czasu na zwolnieniu a zaraz może będzie musiała jechać do sanatorium biedula ( niech jedzie do gołdapi tam można wyleczyć się psychiatrycznie) i z całego serca Wam współczuję że coś takiego stało się z Waszym psiulkiem. W tej sytuacji to Wy jesteście poszkodowani a nie amstafowa cwaniara.

.Amstafa nie tak łatwo oderwac jak juz złapie szczekoscisk potrzebna jest woda albo cos gazowanego.Wiec sie nie napinaj jak nie wiesz.Z tego co tu jest napisane to kundelek zatakował amstafa na smyczy a wiec co amstaff miał byc pogryziony to by było ok...Jak taki kundel biegnie z zebami a własciciela brak ja tez zdejmuje swemu kaganiec.Jedynym błedem jest brak kaganiec ale by do tego nie doszło jakby pani kundla wychowała i nauczyła wracac na komede a nie atakowac wieksze od siebie psy.Chyba ze włascicielka biega po osiedlu z amst na smyczy i kundle atakuje..Psa trzeba pilnowac !

#39 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 11:00

Jestem za Kajtkiem. To jakiś absurd że właścicielka amstafa próbuje się bronić. To samo dzieje się na innych osiedlach Białegostoku, gdzie właściciele amstafów puszczają je swobodnie bez kagańców - Leśna Dolina (amstaf rzucił się na mojego psa a właściciela to nie wzruszyło - nadal jego pies chodzi bez kagańca. Miałam do czynienia z tą rasą i wiem że jak widzą inne zwierze,to ich jedynym celem jest "zabić"!

#40 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 11:07

Siemanko moje zdanie jest takie iż powinien być zakaz trzymania Psów w bloku. Albo Powinno płacić wysokie składki za posiadanie takiego psa na osiedlu który obsrywa wszystkie trawniki i place zabaw, a za te pieniadze powinien byc wybieg dla psow niech juz tam srają i robią co chcą a nie robić gnój na osiedlu raz tylko widzialem zeby wlascicielka psa podniosła jego syf i wrzuciła do śmietnika ( podobno wyrzucanie do smietnika nie jest zgodne z prawem bowiem nie sa przystosowane na takie odpady.Rano pod sklepem roznosi sie skowyt tych Dziadowskich psów. Chcesz mieć psa kup sobie ale na działce gdzie u ciebie bedzie srał na trawniku , wątpie zebys pozwolił na to zeby Ci sral Ogolnie własciciele psów w bloku sa Dobrze posrani to męka dla psa i syf w domu na siersci jest w Ój powaznych bakterii wasze zdrowie :) pies se jaja liże oni je przytulaja nie wspomne o calowaniu TFU !:)

a twoja stara ci laske robi i też ją całujesz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych