Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

84 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mistrz~

~Mistrz~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:18

Siemanko moje zdanie jest takie iż powinien być zakaz trzymania Psów w bloku. Albo Powinno płacić wysokie składki za posiadanie takiego psa na osiedlu który obsrywa wszystkie trawniki i place zabaw, a za te pieniadze powinien byc wybieg dla psow niech juz tam srają i robią co chcą a nie robić gnój na osiedlu raz tylko widzialem zeby wlascicielka psa podniosła jego syf i wrzuciła do śmietnika ( podobno wyrzucanie do smietnika nie jest zgodne z prawem bowiem nie sa przystosowane na takie odpady.Rano pod sklepem roznosi sie skowyt tych Dziadowskich psów. Chcesz mieć psa kup sobie ale na działce gdzie u ciebie bedzie srał na trawniku , wątpie zebys pozwolił na to zeby Ci sral Ogolnie własciciele psów w bloku sa Dobrze posrani to męka dla psa i syf w domu na siersci jest w Ój powaznych bakterii wasze zdrowie :) pies se jaja liże oni je przytulaja nie wspomne o calowaniu TFU !:)

#2 ~żyto~

~żyto~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:26

a o tym że ś.P Kajtuś tez powninien mieć kaganiec to nikt juz nie wspomniał ! "Bardzo dobrze, moze nauczy to właścicieli-idiotów że puszczanie niewychowanego i nieodwołalnego szczekacza i podgryzacza kostek luzem nie zawsze jest przyjemne. Cos mi sie wydaje, że prawo nie będzie stało jednoznacznie po stronie właścicieli szczekacza. Inną sprawą też są "problemy z wypróżnieniem" kundelka - ciekawe czy właścicielka odchody biegajacego luzem psa też zbierała. Hipokryci

#3 ~TEDI~

~TEDI~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:27

Moim zdaniem to nieodpowiedzialne trzymać taką rasę psa w bloku. Jak zaatakuje człowieka, wtedy dopiero będzie tragedia, wtedy dopiero ktoś pomyśli.

#4 ~żyto~

~żyto~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:27

jak zwykle tylko zwierząt żal :/

#5 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:32

Amstaffa i jego głupią właścicielkę skazałbym na dożywotnie męczarnie - to byłaby sprawiedliwość

#6 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:34

a o tym że ś.P Kajtuś tez powninien mieć kaganiec to nikt juz nie wspomniał ! "Bardzo dobrze, moze nauczy to właścicieli-idiotów że puszczanie niewychowanego i nieodwołalnego szczekacza i podgryzacza kostek luzem nie zawsze jest przyjemne. Cos mi sie wydaje, że prawo nie będzie stało jednoznacznie po stronie właścicieli szczekacza. Inną sprawą też są "problemy z wypróżnieniem" kundelka - ciekawe czy właścicielka odchody biegajacego luzem psa też zbierała. Hipokryci

Bujaj się prymitywie!

#7 ~żyto~

~żyto~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:36

Amstaffa i jego głupią właścicielkę skazałbym na dożywotnie męczarnie - to byłaby sprawiedliwość

a ja bym właścicieli-.i Kajtka, pieniaczy,nie znających przepisów. To psy takich własnie ludzi zasrywają nasze podwórka i trawniki. Inną sprawa, że popularność tzw. "amstaffów"-psów z blokowych pseudohodowli jest od groma. DObrze, że od owego roku ukróca sie praktyki rozmażania takich wybrakowanych genetycznie, szpanerskich psiaków.

#8 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:37

Idiotyzm powyzszego wpisu doceniam!!!
...i tak Bialystok i jego jeden z mieszkancow potwierdza ze w tym miescie panuje koltunizm wszechobecne nie zdrowe podejscie do zycia a wystarczy drogi Panie pomyslec nad ideologia swego wpisu zastanowic sie bo kazdemu czlowiekowi co innego przeszkadza Panu psy a mnie Pan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:38

Bujaj się prymitywie!

lol, jakaż ynteligentna wypowiedź- to świadczy o tym żeś znajomy Kajtka

#10 ~Normalny~

~Normalny~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:39

Siemanko moje zdanie jest takie iż powinien być zakaz trzymania Psów w bloku. Albo Powinno płacić wysokie składki za posiadanie takiego psa na osiedlu który obsrywa wszystkie trawniki i place zabaw, a za te pieniadze powinien byc wybieg dla psow niech juz tam srają i robią co chcą a nie robić gnój na osiedlu raz tylko widzialem zeby wlascicielka psa podniosła jego syf i wrzuciła do śmietnika ( podobno wyrzucanie do smietnika nie jest zgodne z prawem bowiem nie sa przystosowane na takie odpady.Rano pod sklepem roznosi sie skowyt tych Dziadowskich psów. Chcesz mieć psa kup sobie ale na działce gdzie u ciebie bedzie srał na trawniku , wątpie zebys pozwolił na to zeby Ci sral Ogolnie własciciele psów w bloku sa Dobrze posrani to męka dla psa i syf w domu na siersci jest w Ój powaznych bakterii wasze zdrowie :) pies se jaja liże oni je przytulaja nie wspomne o calowaniu TFU !:)

A ty Dziadu średniowieczny myjesz swoje ręce po struganiu wafla??

#11 ~edek z krainy kredek~

~edek z krainy kredek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:42

z opisanej sytuacji wina leży po obu stronach.
ten bez kagańca...
a tamten i bez kagańca i bez smyczy...
gdyby ten kajtek nie podbiegł do drago nic by sie nie stało...a ze niebyl na smyczy to juz właścicielka moze miec tylko pretensje do siebie.

najciekawsze jest to jak dzieci wychodzą z amstafami i pittbulami na spacery. ludzie sami szukają kłopotów.

#12 ~ll~

~ll~
  • Goście

No tak pani z malutkim pieskiem jak zwykle nie winna. Aloe to że małe gów... bez smyczy lata i każdego atakuje to już nie ważne, bo przecież malutki i zębów nie posiada. Właścicielka sama sobie winna pies powinnien chodzić na smyczy a nie luzem latać.

#13 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

lol, jakaż ynteligentna wypowiedź- to świadczy o tym żeś znajomy Kajtka

Do prymitywa tylko tak pisac bo nie zrozumie. Teraz rozumiesz?? Szkoda że ty na nic mądrego nie wysiliłeś się.:)

#14 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:43

...a chcialabym zobaczyc stan panskiej higieny bo czasami jest tak ze milej jest pocalowac psa niz nie jednego czlowieka!!!

#15 ~żyto~

~żyto~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:44

Do prymitywa tylko tak pisac bo nie zrozumie. Teraz rozumiesz?? Szkoda że ty na nic mądrego nie wysiliłeś się.:)

sorry, z kundlami nie gadam :)

#16 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:46

sorry, z kundlami nie gadam :)

Hehe to żałuj bo wiele byś się nauczył.

#17 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:48

...no i mamy pedancika w naszym miescie ktory nie sra i nie sika a innne czynnosci wykonuje w inkubatorze...i by nie obrazic inaczej myslacych i zyjacych nawalabym tego pana po imieniu!!!

#18 enter

enter

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

Napisano 19 luty 2012 - 09:49

to samo się tyczy drugiej strony.Amstaff to co -chomiczek?Oj -gdyby to mnie spotkało .........Mają rację ci ludzie -niech walczą z chamami w sądzie.Życzę im powodzenia !!!!!!!!!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:51

reasumując, i idioci pieniacze-właścicele kundla, i pani od "stafiika-mordercy" zasługują na strzała w d*** i grzywienkę. Szkoda, że taki to polski naród, że niczego sie przez to nie nauczą.

#20 ~ktos...~

~ktos...~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 09:53

Może i małe psy nie chodza w kagancach a czasem powinny ale pomyślcie sobie jaka realna krzywde jest w stanie wyrzadzic taki kundelek i wyrośnienty amstaf! a gdyby to było dziecko??? to by była tragedia! a ktos tu mówi ze jakis tam mały piesek nie mial kagańca... u nas jest podobnie pod blokiem, pitbule i inne podobne chodza bez kagańców co prawda na smyczy ale tak naprawde właściciel czasem mało co może zrobic pomimo tego że pies jest na smyczy bo on ma taką siłe... ja zawsze wychodze na smyczy i w kagancu i tez mi sie zdażyło ze oto pitbul pogryzł mojego, a mój nawet sie nie mógł bronic w kagańcu, na szczescie skonczyło się na szwach

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych