Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Palenie śmieciami

palenie śmieci śmierdzący dym spalanie mebli

44 odpowiedzi w tym temacie

#1 Perseusz

Perseusz

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 16 sierpień 2018 - 13:17

Co myślicie na temat palenia w piecach śmieciami, starymi meblami często lakierowanymi, starymi parkietami itp?

Dlaczego zacząłem ten temat, otóż od jakiegoś czasu chodzę nad zalew na ryby ulicą Czajkowskiego i tam właśnie zawsze w godzinach porannych w tym drugim budynku od torów (jaki to dokładnie nr to nie wiem, ale sprawdzę przy najbliższej okazji), ktoś pali takim właśnie świństwem. W rejonach tego domu jest pełno dymu śmierdzącego i duszącego. Współczuję sąsiadom tego delikwenta jak otwierają sobie okna na noc, zwłaszcza teraz latem, wpuszczają niby świeże powietrze, a tu budzi ich śmierdzący dym wpadający przez otwarte okna. Nie wiem czy ten ktoś pali, ale chyba nie wie, że nie dosyć , że truje sąsiadów to jeszcze samego siebie i swoją rodzinę, . jakiś. Że też nikt na to nie reaguje?!?! 

Zachęcam do dyskusji, jeżeli komuś leży na sercu czyste powietrze w naszym miasteczku.

#2 Administrator

Administrator

Administrator forum

• Administratorzy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 303 postów

Napisano 16 sierpień 2018 - 14:54

Że też nikt na to nie reaguje?!?! 

No właśnie. Zamiast zgłosić ten fakt lepiej pisać na forum

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2018 - 15:42

Zadzwoń do straży miejskiej.
..... A nie, nasz nowy burmistrz zlikwidował, "niczego nie bedzie" jak powiedział klasyk.

#4 ~Skromny~

~Skromny~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2018 - 17:10

Zgłosić gdzie w Czarnej B Posterunek Policji otwarty z wielką pompą a tylko raz w tygodni można składać skargi i wnioski przed otwarciem Posterunku jak się nie mylę 3 razy w tygodniu Policjant przyjmował interesantów. Straż Miejska zlikwidowana, więc w Czarnej Bezprawie. A fakt palenia śmieciami na ul. Czajkowskiego potwierdzam i współczuję ludziom tam mieszkającym

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 17:18

Nie tylko na Czajkowskiego bo i Torowa jest regularnie zasmradzana dymem z komina z wiadomego domu na całe osiedle.A potem pewnie płacze i lamenty bo nty raz w roku wizytą straży pożarnej się takie palenie kończy.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 19:16

Palenie śmieciami jest zatruwane środowisko, ale jest wiadome, że są zatruwani ludzie mieszkający blisko truciciela, który świadomie i z pełną wiedzo wie, że zatruwa ludzi widać i czuć na całe ulicę, dlaczego nikt nie reaguję a może to jakieś znajomości i czuje się pewnie, gdy jawnie dokonuje przestępstwa nie obawiając się konsekwencji 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2018 - 19:08

Palenie śmieciami jest zatruwane środowisko, ale jest wiadome, że są zatruwani ludzie mieszkający blisko truciciela, który świadomie i z pełną wiedzo wie, że zatruwa ludzi widać i czuć na całe ulicę, dlaczego nikt nie reaguję a może to jakieś znajomości i czuje się pewnie, gdy jawnie dokonuje przestępstwa nie obawiając się konsekwencji 

Co się dziwicie, że niektorzy palą śmieci ??? Chrulski im obiecywał ( jeszcze w ubiegłym roku ) ekologiczne i wydajne piece na paliwo nieśmierdzące i niezatruwające środowisko i .... co ??? Okazało się , że jest to jeszcze jedna obiecanka pana Chrulskiego ,, pisana czarną kredą w kominie ".  Uważacie może, że zgodnie z priorytetami inwestycyjnymi potrzeb gminy, ustalonymi zreszta przez burmistrza Chrulskiego, mieszkańcy Czarnej w bieżącym roku, żeby się ogrzać  zimą, ( lub ugotować strawę ) mają iść na nowe place zabaw i ćwiczyć na nowiutkich przyrządach ... aż im się w du...ach woda zagotuje? Ponadto ,, palenie śmieci " jest dość zauważalnym" (bo bolesnym i smrodliwym) protestem na upierdliwie zapowiadane podwyżki opłat za wywóz śmieci. Macie inne rozwiązanie tych problemów ??! Rozwiązanie tej sprawy, to na pewno zadanie dla nowej rady oraz nowego burmistrza, bo obecne władzę nie  stać jest na skuteczne rozwiązania. 

#8 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2018 - 21:06

Kary powinni solić za palenie czym się popadnie a argumenty wyżej przytoczone jak zwykle zajeżdżają polityką , nie wnosząc przy tym nic! To już taje się śmieszne. Niedługo niechciane ciąże zostaną składane na barki burmistrza. Żenada.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 06:09

Kary powinni solić za palenie czym się popadnie a argumenty wyżej przytoczone jak zwykle zajeżdżają polityką , nie wnosząc przy tym nic! To już taje się śmieszne. Niedługo niechciane ciąże zostaną składane na barki burmistrza. Żenada.

Myślisz o tych  ,,niechcianych ciążach" których sprawcą jest ksiądz?  Jasne , że gmina powinna na te dzieci płacić. Zapominasz, że MW też musi mieć członków, gmina zbrojne ramię zaś księdzu też ktoś do mszy  musi służyć. Tatuś Arona głosił to przecież na kazaniu. Ale,  Teresko ty zawsze na politykę sprowadzasz wszelkie rozmowy. A mowa była taka spokojna, taka tutejsza, swojska, niewinna - tylko o piecach, o spalaniu i chałupniczej utylizacji, oraz o wywożeniu śmieci.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 07:49

Myślisz o tych  ,,niechcianych ciążach" których sprawcą jest ksiądz?  Jasne , że gmina powinna na te dzieci płacić. Zapominasz, że MW też musi mieć członków, gmina zbrojne ramię zaś księdzu też ktoś do mszy  musi służyć. Tatuś Arona głosił to przecież na kazaniu. Ale,  Teresko ty zawsze na politykę sprowadzasz wszelkie rozmowy. A mowa była taka spokojna, taka tutejsza, swojska, niewinna - tylko o piecach, o spalaniu i chałupniczej utylizacji, oraz o wywożeniu śmieci.

Apostata odezwał się!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 07:58

Zgłosić gdzie w Czarnej B Posterunek Policji otwarty z wielką pompą a tylko raz w tygodni można składać skargi i wnioski przed otwarciem Posterunku jak się nie mylę 3 razy w tygodniu Policjant przyjmował interesantów. Straż Miejska zlikwidowana, więc w Czarnej Bezprawie. A fakt palenia śmieciami na ul. Czajkowskiego potwierdzam i współczuję ludziom tam mieszkającym

W sprawie "bezprawia" to potwierdzam. Takiego bajzlu to jeszcze nie było. Minister Zieliński na otwarciu posterunku policji obiecywał, obiecywał a radni uwierzyli i teraz mamy tego efekt. Wszędzie piją, leją,, psy biegają, czarny dym z kominów snuje się I GITARA!!!!!

Dzięki wam radni bezradni!!!!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 09:00

A przypadkiem Pan Burmistrz z mocy ustawy nie jest odpowiedzialny za utrzymywanie porządku w mieście? I nie pisać mi tu,że sam tego nie zrobi, że SM zlikwidowano. Są inne sposoby, ale przede wszystkim trzeba chcieć rozmawiać i słuchać ludzi.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 10:40

I najważniejsze. Trzeba wiedzieć jak to zrobić a nie udawać, że się wie jak to zrobić. Metada pana Chrulskiego ogłoszona przez niego w poprzedniej  kampanii wyborczej.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 10:55

A może ktoś ma jego programm wyborczy? Z chęcią sobie przypomnę co obiecywal.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 14:22

A może ktoś ma jego programm wyborczy? Z chęcią sobie przypomnę co obiecywal.

Na tym forum program wyborczy burmistrza Chrulskiego był omawiany i w dużej części publikowany w temacie: ,, Kto na burmistrza" zamieszczonego na forum dnia 01.05.2014 roku i zamkniętego przez moderatra dnia 02.12.2014 r.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 19:42

Pogięło cię? Ja nic nie mam do wiary i religii. Ja mam pretensję do postępowania ludzi tak duchownych jak i świeckich. Nie powiesz mi , że gwałt na dzieciach należy do obrzędów religijnych. ( dotyczy to także ciąży niechcianych z duchownymi) A czynią to niektórzy duchowni. Pwenie napiszesz , że oni to też ludzie a ludzie popełniają błędy. Nie przekonasz nikogo, w tym także mnie, że mówienie , czy też pisanie o takim  zachowaniu duchownych czy też zwyrodnialstwie niektórych duchownych, automatycznie zasługuje na karę apostazji i na  wykluczenie  człowieka z danej wiary i religii.

Apostata odezwał się!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 20:22

Pogięło cię? Ja nic nie mam do wiary i religii. Ja mam pretensję do postępowania ludzi tak duchownych jak i świeckich. Nie powiesz mi , że gwałt na dzieciach należy do obrzędów religijnych. ( dotyczy to także ciąży niechcianych z duchownymi) A czynią to niektórzy duchowni. Pwenie napiszesz , że oni to też ludzie a ludzie popełniają błędy. Nie przekonasz nikogo, w tym także mnie, że mówienie , czy też pisanie o takim  zachowaniu duchownych czy też zwyrodnialstwie niektórych duchownych, automatycznie zasługuje na karę apostazji i na  wykluczenie  człowieka z danej wiary i religii.

Dajcie spokój religii wiarze to jest temat na czyste środowisko i powietrze, aby ktoś z urzędu zwrócił uwagę, że są zatruwani ludzie niektórzy nie świadomie wdychają truciznę wstają z bólem głowy od trującego dymu. Na Czajkowskiego to nie jeden przypadek, ale to większy problem i władza miasta powinna się tym zająć i o tym dyskutujmy na forum

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 05:35

Tereska z przodu deska, z tyłu deska a tak się ciska.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 10:03

Co się dziwicie, że niektorzy palą śmieci ??? Chrulski im obiecywał ( jeszcze w ubiegłym roku ) ekologiczne i wydajne piece na paliwo nieśmierdzące i niezatruwające środowisko i .... co ??? Okazało się , że jest to jeszcze jedna obiecanka pana Chrulskiego ,, pisana czarną kredą w kominie ".  Uważacie może, że zgodnie z priorytetami inwestycyjnymi potrzeb gminy, ustalonymi zreszta przez burmistrza Chrulskiego, mieszkańcy Czarnej w bieżącym roku, żeby się ogrzać  zimą, ( lub ugotować strawę ) mają iść na nowe place zabaw i ćwiczyć na nowiutkich przyrządach ... aż im się w du...ach woda zagotuje? Ponadto ,, palenie śmieci " jest dość zauważalnym" (bo bolesnym i smrodliwym) protestem na upierdliwie zapowiadane podwyżki opłat za wywóz śmieci. Macie inne rozwiązanie tych problemów ??! Rozwiązanie tej sprawy, to na pewno zadanie dla nowej rady oraz nowego burmistrza, bo obecne władzę nie  stać jest na skuteczne rozwiązania. 

Tak prawdę mowiąc to brak reakcji burmistrza oraz jego słóżb na  ztruwanie środowiska ( powietrza) przez niektórych właścicieli domków jest całkowicie niezrozumiałe i wysoce naganne. Nic, ale to nic, nie tłumaczy tych wlaścicieli domków. Zaś  brak wywiązania się z dostarczenia i zamontowania obiecanych pieców ekologicznych pewnie jest tylko przykładem i sarkazmem na ciagłe niewywiązywanie się burmistrza z obiecanek. Mam nadzieje , że ktoś z was poda propozycję rozwiązania wyżej poruszanych problemów.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 11:03

Ha, a zamiast pieców miały być w zastępstwie kolektory, lista ponoć była dla chętnych! I co? A projekt tylko do września. Brawo bumiszczu!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych