Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

OVB Allfinanz

95 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 22:01

Nie wiem czemu wszyscy piszecie o firmie ovb że to oszuści. Niektórzy ludzie którzy w niej pracują jak w każdej innej nie powinni zwyczajnie w niej pracować. W pracy tej chodzi o pomaganie ludziom A nie naciągane. Analizę przeprowadza się to fakt. Ale nie dla picu tylko po to żeby przygotować odpowiednie produkty. Co do rekrutacji jakichś lokat do wykupienia po szkoleniu bzdura. Nie mówię że gdzie ktoś tego nie zadał bo jak powiedziałem pracują w tej firmie też ludzie którzy psują opinie Ale jeśli ktoś się nabiera na takie rzeczy to też ainstei

#82 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 18:20

Przestrzegam przed Panem Mirosławem M.dyrektorem regionu OVB z Chorzowa. Dzięki jego niekompetencji w oferowaniu produktów finansowych niedostosowanych do klienta jestem w plecy 2,5 tys. Jeszcze nie wiem co z tym zrobię, ale przestrzegam, Pan Mirosław jest miły i potrafi nawijać makaron na uszy byle wcisnąć polisolokatę, która ma w przyszłości przynieść niewiadomo jakie zyski i przynosi wysoką prowizję dla pana Mirka, a klient po jakimś czasie jest w czarnej ....

#83 ~OVB Allfinanz Polska~

~OVB Allfinanz Polska~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 13:55

Szanowny Panie,

witaj

ja po wizycie dyrektora krajowego ovb i jego prezentacji moge trafic na kilka miesiecy do wiezienia !! bo udowodniłewm mu kłamstwa i oszustwa ! no ale to klient jest winny bo dyrektora ovb do domu wpuścił. no i jak myślicie jakie jest mojej zdanie na temat ovb ????

Dziękujemy za zamieszczenie powyższej opinii.  Wszystkie są dla nas równie ważne.

Zależy nam na wysokiej jakości usług i  komforcie naszych Klientów.  Nie mamy żadnych informacji czy sygnałów dotyczących tego rodzaju  sytuacji, dlatego prosimy o dokładny opis na adres mailowy   centrala@ovb.com.pl

Z wyrazami szacunku

OVB Allfinanz Polska

#84 OVB Allfinanz Polska

OVB Allfinanz Polska

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 02 luty 2019 - 22:09

Odradzam, oszuści i nic więcej - mili, niby profesjonalni, podtykają umowę do podpisania, ty podpisujesz bo ufasz i tracisz oszczędności życia. Kolejna piramida jak Amber Gold - przestrzegam przed Krakowem i Panem Mateuszem B - oszust pierwsza klasa jeśli chcesz stracić dorobek życia to polecam tego Pana. On wie jak się zająć waszymi pieniędzmi wystarczy wejść na jego profil - tam są Twoje pieniądze. 

Szanowny Panie,

Dziękujmy za zamieszczenie opinii.

OVB jest firmą, która działa od blisko 50 lat. Jesteśmy obecni na 15 rynkach europejskich. W Polsce nasze usługi prowadzimy od 26 lat i zależy nam , aby firma i jej  dorobek, którym jest zaufanie milionów Klientów był szanowany. Nie możemy być więc obojętni wobec Pana słów. Chcemy jednoznacznie podkreślić, że nie jesteśmy "piramidą finansową". Działamy w branży usług finansowych od ponad ćwierćwiecza,  zgodnie z obowiązującym prawem.

Zależy nam też na wyjaśnieniu sprawy, o której Pan pisze. Prosimy o dokładny opis sytuacji na adres mailowy centrala@ovb.com.pl

Z wyrazami szacunku

OVB Allfinanz Polska

#85 OVB Allfinanz Polska

OVB Allfinanz Polska

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 02 luty 2019 - 22:17

Jednym słowem potrafią wcisnąc niewidomemu okulary korekcyjne mówiąc że jesli nie widzi niech chociaż dobrze w nich wygląda. B

Szanowny Panie Zenku,

Jesteśmy otwarci na każdą opinię i dziękujemy za Pana komentarz.

Stawiamy na edukację naszych pracowników i klientów, a podstawą naszego doradztwa jest dopasowanie produktów indywidualnie do możliwości, celów i potrzeb danej osoby.

Chcemy jednak dodać, że zajmując się kompleksowym zabezpieczeniem egzystencji naszych klientów, czujemy się w obowiązku przedstawić możliwości i warianty różnych rozwiązań. Wolimy aby nasi klienci zdawali sobie sprawę z ewentualnych zagrożeń  oraz ich konsekwencji, a w rezultacie zostali odpowiednio zabezpieczeni. Jesteśmy realistami, ale mamy też empatię i wrażliwość na ludzkie nieszczęścia, dlatego preferujemy właśnie takie podejście niż wyrzuty sumienia, że nic nie zrobiliśmy.

Dokładamy wszelkich starań, aby takie  zachowanie, o jakim Pan pisze,  nigdy nie miało miejsca. Odnosząc się więc do Pana Komentarza,  jeśli była jakakolwiek sytuacja, która była dla Pana niekomfortowa lub niepokojąca bardzo prosimy o szczegółowy opis na adres mailowy centrala@ovb.com.pl. Firma OVB Allfinanz istnieje od prawie 50 lat i cieszy się zaufaniem klientów w całej Europie

#86 ~maciek~

~maciek~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 20:41

niestety nie jest tak jak piszesz. Trzeba wciągać rodzine znajomych a jak to się skończy to PAPA..

OVB to bagno a Lorens to dzieciorób

#87 OVB Allfinanz Polska

OVB Allfinanz Polska

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 12 luty 2019 - 13:34

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na duże zainteresowanie naszą firmą, a także wiele zapytań i komentarzy pojawiających się na forum, mamy przyjemność zaprosić Państwa na Drzwi Otwarte OVB.
Spotkanie  odbędzie się 16.02.2019 r. o godzinie 12:00 w naszym nowym biurze przy
ul. Stawki 2 (budynek Intraco, 16 piętro) w Warszawie.

Chcielibyśmy w ten sposób dać Państwu możliwość bezpośredniego zadania nurtujących Was pytań z dowolnych dziedzin wiążących się z nasza pracą, zarówno od strony pracownika, jak i klienta.

Podczas spotkania będzie możliwość wymiany poglądów i doświadczeń z ekspertem naszej firmy. Taka konsultacja jest oczywiście bezpłatna. Ze względów organizacyjnych prosimy Państwa o przesyłanie swoich zgłoszeń mailem na adres centrala@ovb.com.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu centrala@ovb.com.pl

Pozdrawiamy serdecznie

OVB Allfinanz Polska

#88 ~Pawel k~

~Pawel k~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 05:43

Rowniez nie polecam cisniecie na wplate skladki niemilosierne ja zrezygnowalem z polisowania nie dam sie robic w balona.

#89 ~Iwan~

~Iwan~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 15:32

Rowniez nie polecam cisniecie na wplate skladki niemilosierne ja zrezygnowalem z polisowania nie dam sie robic w balona.

bycie ubezpieczonym - źle

posiadanie oszczędności - źle

zabezpieczenie rodziny- źle

ktoś zarabia - źle

noszenie garniturów - źle

rozmawianie o finansach- źle

to gratuluje jak zrezygnowałeś. powinieneś dostać młotek w prezencie i stuknąć sobie w czoło ale pewnie nawet jakbyś miał coś w prezencie dostać to też- źle

ehhh. malkontentów żodyn dorodca nie zadowoly. idź i siej zamęt i niezadowolenie jak widać do tegoś stworzony.

#90 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 13:58

Jaki doradca, takie OVB.
Niestety niektórzy chcą tylko zarobić, a rzetelnych osób jest coraz mniej. Naciągacze psują opinię tym, którzy sumiennie wykonują swoją pracę.

kit to mało powiedziane żenada straciłem kupe kasy w ciągu dwóch lat sk....!!!! i krzywdzący ludzi takich jak ja 2400 wpłaty a po 2 latach dostałem 350 zł a gdzie 2000 zł, najlepsze to to ze przed wycofaniem sie podpisał mi ile mam środków na koncie z podpisem, a za godzine mina mu zbaraniała bo ja chce sie wycofać,potem oczywiście ściema że rosja i ukraina no że spadło z 2700do

2060 ok a na koncie pojawiło mi sie 350. przepadło. ovb złodzieje a ten koleś z ovb nawet nie poinformował mnie o jakimś żekomym wykupieniu swoich pieniedzy najpierw podpisujesz a potem ci papiery przysyłają a tam klocki lego .nie polecam.

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 14:15

Witam

dałam się nabrać praca d.s rekrutacji

okazuje się że po szkoleniu musisz kupić lokate.na drugim dobrze było by 3 lokaty załatwić.moj optymizm zbladl.

Chciałam sie wymiksować,nie wiem czy rezygnacja wystarczy?

jestem przed egzaminem KNF-po co mi taki egzamin chyba na agenta a nie to co mowia do biurowej pracy...-(((prosze o pomoc

ania-adamek@o2.pl

Ludzie! Nie czytacie umów, a potem narzekacie na innych.
Przecież jak świadomy człowiek idzie na rozmowę o pracę to idzie przygotowany. Ma pytania i je zadaje. Jak ktoś mówi, że nie podpisze umowy, której nie przeczytał to nikt z pistoletem mu nie stoi nad głową. Może umowę przeczytać na miejscu, albo wziąć kopię do domu. Korzystajcie z tego prawa!

#92 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 14:30

Jestem klientem OVB, ale nie w Polsce. Mam wykupioną polisę na emeryturę z opcją możliwości wypłaty większości środków po kilku latach, ubezpieczenie wypadkowe i mieszkania. Ktoś przeprowadził ze mną ankietę, która swoją drogą jest bardzo ciekawym kluczem do sprzedaży. Udzielono mi rzetelnych odpowiedzi przy poradzie i powiedziano z jakimi kosztami wiążą się moje umowy, co mogę zrobić ze składką w razie utraty pracy. Idąc do OVB byłam już częściowo ukierunkowana i trafiłam na dobrego doradcę, którego priorytetem nie była jak najwyższa prowizja, ale usługa wysokiej jakości. Każdy człowiek oczekuje zapłaty za swoją pracę, ale niektórzy są niestety zachłanni. Ja trafiłam na kompetentną osobę, z którą mam kontakt w razie jakichkolwiek pytań. Życzę OVB samych takich pracowników, a klientom doradców, a nie akwizytorów.

#93 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 14:31

Jestem klientem OVB, ale nie w Polsce. Mam wykupioną polisę na emeryturę z opcją możliwości wypłaty większości środków po kilku latach, ubezpieczenie wypadkowe i mieszkania. Ktoś przeprowadził ze mną ankietę, która swoją drogą jest bardzo ciekawym kluczem do sprzedaży. Udzielono mi rzetelnych odpowiedzi przy poradzie i powiedziano z jakimi kosztami wiążą się moje umowy, co mogę zrobić ze składką w razie utraty pracy. Idąc do OVB byłam już częściowo ukierunkowana i trafiłam na dobrego doradcę, którego priorytetem nie była jak najwyższa prowizja, ale usługa wysokiej jakości. Każdy człowiek oczekuje zapłaty za swoją pracę, ale niektórzy są niestety zachłanni. Ja trafiłam na kompetentną osobę, z którą mam kontakt w razie jakichkolwiek pytań. Życzę OVB samych takich pracowników, a klientom doradców, a nie akwizytorów.

#94 OVB Allfinanz Polska

OVB Allfinanz Polska

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 22:52

Szanowna Pani,

Dziękujemy za miłe słowa. Zadowolenie klienta i realizacja jego celów jest najważniejszym ogniwem naszej pracy dlatego zawsze staramy się w pierwszej kolejności zadbać o jego potrzeby ale i zapewnić mu parasol ochronny na różne ewentualności.

Wszystkie opinie są dla nas bardzo istotne. Jesteśmy dla Państwa dostępni i zachęcamy do kontaktu na adres centrala@ovb.com.pl

Z wyrazami szacunku

OVB Allfinanz Polska

#95 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 09:57

Nigdy nikt mi tak głowy nie otworzył jak kierownik z ovb. Analizę potrzeb klienta kolega chciał mi zrobić kilka lat temu i jakoś nie czułem się z tym dobrze, młody Bóg i te sprawy ale priorytety się zmieniają kiedy już chcecie poukładać budżet to warto komuś zaufać. Przynajmniej w moim przypadku tak się stało, że z wielkim bólem dupy półtora roku temu dałem się przekonać innemu koledze, podejście jest zupełnie inne i rozmowa zupełnie inna niż lata temu.

Obecnie czuję się dobrze zabezpieczony - mam dobre ub. na auto i mieszkanie, moja żona dzięki ubezpieczeniu za grosze dostała ponad 3tys. zł kiedy urodziła naszego malucha a ja korzystam jeszcze z ubezpieczenia w razie nowotworu. Posprawdzałem proponowane produkty wcześniej jako, że jestem przekorny i może 1 z 5 rozwiązań, które zostały mi zaproponowane zmieniłem na inne. Reszta jest miód malina. To moje doświadczenie, ale ewidentnie nie mam w tej chwili do firmy czy obsługi żadnych "ale". Wszystko pomyślnie więc akurat ja mogę z czystym sumieniem polecić.

#96 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 21:45

Ludzie!

Musicie pamiętać o tym, że będąc tam agentem to wy decydujecie, czy wciskacie ludziom kit, czy mówicie prawdę. Szczerze mówiąc polecam mówić o zasadach zgodnie z prawdą. Jeżeli klient zrezygnuje to nie oznacza, że jest niezadowolony tylko, że go na to nie stać. Kto wie, może poleci komuś innemu? Czasami warto stracić jednego klienta, po to, by zyskać nowego.

Zgadzam się z tym ! Ludzie zobaczą play station w media markt i nagle emerytura nieważna , zamykają program, który zysk miał wygenerować po co najmniej 5 latach a nie roku i potem chodzi i rozpowiada, że oszustwa. ;/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych