Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

OVB Allfinanz

95 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~zxc~

~zxc~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 16:55

Co nazywasz wciskaniem kitu?

OVB to dobra i rzetelna firma, Niezależny Doradca Finansowy chce jak najlepiej doradzić i trzeba mu w tym pomóc, czyli szczerze odpowiadać na jego pytania. Produkt, który "wciska" jest produktem firm najlepiej prosperujących na rynku finansowym. Podczas prezentacji produktu NDF przedstawia jego wady i zalety, które dotyczą właśnie klienta, więc trzeba go wysłuchać...

A praca z OVB to coś bardzo, bardzo ciekawego...

niestety nie jest tak jak piszesz. Trzeba wciągać rodzine znajomych a jak to się skończy to PAPA..

#62 ~K.~

~K.~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 22:32

dokładnie

#63 ~felek~

~felek~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 05:01

odradzam, a przede wszystkim tę firmę.

Polecam PZU

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2014 - 15:37

ile ci zapłacili za te brednie?

Tak, to prawda.

Na stanowiskach niekierowniczych, nie ma żadnej normy, pracuję to wiem. Wystarczy 1 umowa miesięcznie.

Firma działa tak, że kilkadziesiąt osób - specjalistów przygotowuje gamę produktów z kilkudziesięciu banków, które mają być na tyle zróżnicowane aby przynajmniej cześć z nich pasowało do sytuacji i planów każdej osoby. A doradcy na niższych szczeblach starają się wybrać odpowiedni już gotowy produkt dla danej osoby.

Dla mnie ważne jest, żeby powiedzieć prawdę, przykład: że jak na jakimś funduszu inwestycyjnym przez pierwsze lata bilans zysków będzie ujemny, to to mówię. Jeśli klient wie, że tyle i tyle zysków będzie miał po x latach i na jakich warunkach i wie, że jak wyciągnie pieniądze po krótkim czasie oszczędzania i niewiele z tego zostanie co wpłacił, a jednocześnie nie godzi się na to, to cieszę się ,że nie podpisał tego, bo rezygnowanie w czasie kilku lat, nie ma ani sensu ani korzyści - dla mnie i dla niego.

kot

#65 ~Sergiusz~

~Sergiusz~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 16:08

Witam serdecznie po przeczytaniu tego wszystkiego mam teraz dylemat ... byłem na spotkaniu i mam miec szkolenie na rekrutanta za 3 dni ...

maja oni tam wprowadzony jakis system punktory tak srednio zrozumiałey (może tylko dla mnie) zaproponowali mi tez że jak zawre/namówie kogos na 3 umowy po 200zł na ta lokate czy cos tam to automatycznie jakis tam mam awans i inni pracują na mnie... to tak po chłopsku oczywiscie oni ubrali to inaczej w słowa i z ich ust to miało naprawde głeboki sens i nieźle brzmiało, przypomne ja aplikowałem na stanowisko rekrutanta czyli przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych...   niestety pod wpływem impulsu uległem i otworzyłem ta lokate aczkolwiek jeszcze umowy o prace nawet nie widziałem ... pal lich nawet te 200 zl ale chce zobaczyc jak to sie dalej rozwinie i dam wam szczerą i niezalezną opinie skontaktuje sie też z ludźmi z którymi miełem byłem na spotkaniu tym pierwszym bo było nas ponad 50 osob

pozdrawiem i szukam pracy nadal chyba ;p

#66 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 21:31

OVB to dobra i rzetelna firma, Niezależny Doradca Finansowy chce jak najlepiej doradzić i trzeba mu w tym pomóc, czyli szczerze odpowiadać na jego pytania. Produkt, który "wciska" jest produktem firm najlepiej prosperujących na rynku finansowym. Podczas prezentacji produktu NDF przedstawia jego wady i zalety, które dotyczą właśnie klienta, więc trzeba go wysłuchać...

A praca z OVB to coś bardzo, bardzo ciekawego...

kit to mało powiedziane żenada straciłem kupe kasy w ciągu dwóch lat sk....!!!! i krzywdzący ludzi takich jak ja 2400 wpłaty a po 2 latach dostałem 350 zł a gdzie 2000 zł, najlepsze to to ze przed wycofaniem sie podpisał mi ile mam środków na koncie z podpisem, a za godzine mina mu zbaraniała bo ja chce sie wycofać,potem oczywiście ściema że rosja i ukraina no że spadło z 2700do

2060 ok a na koncie pojawiło mi sie 350. przepadło. ovb złodzieje a ten koleś z ovb nawet nie poinformował mnie o jakimś żekomym wykupieniu swoich pieniedzy najpierw podpisujesz a potem ci papiery przysyłają a tam klocki lego .nie polecam.

#67 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 12:00

Ja tam pracuję od dwóch miesięcy, najpierw poczytałam sobie komentarze na tych profilach i prawie zrezygnowałam, ale nic mnie nie kosztowałospróbować, więc poszłam. Nonajjpierwszkolenie zaś spotkanie zdyrekcją i cały czas miałam obawy, za pierwszy miesiąć dostałam tylko 540 zł, za drugi 4200zł czyli zdecydowanie więcej. Dziękuję Bogu że nie zrezygnowałam bo bym wiele straciła. A propo tych wyjazdów, na nie faktycznie jeżdża tylko kierownicy i dyrekcja, no ale kto jest na tyle głupi żeby mysleć że go od razu na wyjazdy będą brać. Nie ukrywam ciężko czasami, czsami trzeba się spiąć i przysiedzieć przy kompie, ale przecież nie ma nic za darmo. Nie słuchajcie rad osób które tunie pracują, zrezygnowali lub zostali wywaleni o byli kiepscy, jeżeli chcesz zarabiać to musisz się trochę spiąć, za darmo nic nie ma. Jesteście żałośni, nie macie swojego zdania, idżcie isami sprawdzcie. Nie ma co słuchać osób które zostały zdegradowane bo kradli i oszukiwali. Trzeba mieć swoje zdania

#68 ~kljhg cfghjj~

~kljhg cfghjj~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 14:00

akurat wypowiedź wyżej jest beznadziejna!

Kto jest mądry to prędzej czy później zrezygnuje z tego  typu pracy...

Ludzie którzy tam pracują a międzyinnymi mówię tu o OVB które mieści się przy Metrze Wilanowska, poprostu naciągają ludzi!!!!

Moja pierwsza rozmowa wyglądała na bardzo profesjonalną, po kilku godzinach osoba która przeprowadzała ze mną spotkanie, poinformowała mnie że ' Moja kandydtatura  została przedstawiona Dykrektorowi oraz że jest pełen podziwu' haha śmieszne! Bo jak sie później dowiedziałam, po dwóch dniach pracy kazali mi sami przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne, po których sama wybierałam osoby nadające się do pracy i Moja decyzja z kim będę pracowała nie była z Dyrekcją konsultowana! Śmieszni ludzie, żałosna praca!

Spotkania firmowe, zapisywanie w zeszytach kontaktów do swoich znajomych z opisem kim ta osoba dla Ciebie jest, dzownie z własnych telefonów i mówienie regułku' Cześć, co u Ciebie? Kiedy masz wolną godzinkę? ' w momencie pytania zwrotnego ' a o co chodzi?' odpowiedź z Naszej strony' wiesz zaczełam Nową prace i chciałabym Ci o niej opowiedzieć' żałosne teksty przełożonego który mówił Nam jak mamy rozmawiać ze znajomymi.! Nękanie telefonami i smsa w nocy czy też w dzien wolny nie wspomninając o weekendach!! Żenada! Pozdrawaim TEAM mieszczący się przy Metrze Wilanowska!

#69 ~zadowolony Klient~

~zadowolony Klient~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:27

W OVB pracuję kolejny rok i to co czytam wyżej przyprawia mnie o białą gorączkę. Zazwyczaj jest tak, że takie negatywne opinie piszą ludzie, których z jakiś powodów zwolniono z firmy, którzy sami sobie na to zapracowali, bez powodu w tej firmie nie zwalniają. Niestety dzisiejsza rzeczywistość jest taka, że mało zadowolonych klientów/pracowników piszę pozytywnej opinie (bo po prostu o tym nie myślą, nie mają na to czasu, są zadowoleni i dzielą się pozytywną opinią wśród swoich znajomych, a nie na jakiś bezsensownych forach), sama jestem Klientką OVB od 4 lat i jestem bardzo zadowolona z indywidualnego konceptu jaki przygotował mi mój dotadca. Myślę, że każdy ma prawo do swojej opinii, ale również każdy ma prawo do własnych dedycji czy iść na rozmowę do firmy i zobaczyć oraz przekonać się samemu czy też tchórzyć i nie dawać sobie szans na rozwój. Tylko ludzie niezaradni i nie mający własnego zdania sugerują się opinią innych, a tym bardziej opinią na różnych forach.

#70 ~S.~

~S.~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 20:29

OVB to oszuści. Praca niby "z pamierami" a tak naprawdę poszukują tzw. przedstawicieli hadlowych, którzy naklaniaja ludzi do wykupowania "polis" czy czegos takiego. Szkolenia sa kompletnie niepotrzebne i nic z nich nie wynika. Traktują ludzi jak male dzieci, ktore da sie na wszystko namowic. Ludzie szanujcie sie, stac was naprawde na wiecej niz na prace w OVB!!!!!!

#71 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 19:04

@MŁODY 22

Żenada to przede wszystkim Twoja znajomość ortografii. Skoro, jak napisałeś na początku wypowiedzi, matula wzięła długoterminowy produkt Compensy, czyli fundusz inwestycyjny to należałoby przeczytać OWU. Skoro firma wykłada od razu 3 letnie składki, żeby miało co pracować to chyba logicznym jest, że musi być jakiś "czas bezpieczeństwa" dla firmy. A dla jasności wartość wykupu w compensie jest równa kwotom wpłat po ok 10 latach a nie 20.

Chciałbym zauważyć, że negatywne opinie są tylko od ludzi którzy pracowali w firmie 3, 6, 9 miesięcy. Czyli osoby którym się NIE UDAŁO! Dlaczego się nie udało? A bo mi się nie chciało pracować! To jedyny powód dla którego ludziom nie udaje się w OVB. Jeżeli nie chce ruszyć Ci się 4 liter z fotela, żeby jechać do kogoś i zrobić mu analizę to za co masz dostać pieniądze? Najpierw się postaraj a później zacznij płakać. Tylko, że jak się postarasz to nie będziesz miał powodów do płaczu ;)

Jest takie fajne powiedzenie w finansach: "Zarobki doradcy finansowego zależą od pochodzenia... Ile pochodzi, tyle zarobi" :)

Pozdrawiam Robert

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 19:08

OVB to oszuści. Praca niby "z pamierami" a tak naprawdę poszukują tzw. przedstawicieli hadlowych, którzy naklaniaja ludzi do wykupowania "polis" czy czegos takiego. Szkolenia sa kompletnie niepotrzebne i nic z nich nie wynika. Traktują ludzi jak male dzieci, ktore da sie na wszystko namowic. Ludzie szanujcie sie, stac was naprawde na wiecej niz na prace w OVB!!!!!!

Na tym polega ta praca. Czego się spodziewałeś, że będą płacić za ładne oczka? Jak nie sprzedasz polisy to nie masz kasy. Tak wygląda praca doradcy finansowego. Jeżeli uważasz, że ze szkoleń nic nie wynika to widocznie na nich spałeś :) Na szkoleniach często masz pokazane gotowe schematy, które możesz przekładać na swoją pracę. " Ludzie szanujcie się" ? Pocisnąłeś kolego. Nie będę się więcej wysilał żeby Ci odpowiedzieć bo TOBIE to i tak nic nie da :)

#73 ~Gość 1231242~

~Gość 1231242~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 12:55

Praca nie dla każdego, musisz mieć silna psychikę być komunikatywny, odważny i zawziety ! Dostajesz pieniądze od podpisanych umów proste zasady, dużo dzwonienia jeżdżenia i spraw organizacyjnych ale w ciągu 2 miesięcy zbierzesz na prawdę ogromne doświadczenie. Praca na początku w charakterze dodatkowym zaś po dłuższym czasu jeżeli pracujemy na 100% praca staje się głównym źródłem dochodu ;)

#74 ~oszukany~

~oszukany~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 20:54

Potwierdzam powyższe słowa. Firma bardzo mi pomogła w planowaniu finansów moich i mojej rodziny. Nie ma czego się bać. Tam pracują wyszkolone osoby, a nie jak to niektórzy z Was pisali ,,naciągacze''.

Jestem na TAK dla tej firmy ;)

witaj

ja po wizycie dyrektora krajowego ovb i jego prezentacji moge trafic na kilka miesiecy do wiezienia !! bo udowodniłewm mu kłamstwa i oszustwa ! no ale to klient jest winny bo dyrektora ovb do domu wpuścił. no i jak myślicie jakie jest mojej zdanie na temat ovb ????

#75 ~Były klient OVB Kraków~

~Były klient OVB Kraków~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 23:37

Oszuści, oszuści, oszuści najbardziej biura na Krasińskiego w Krakowie i Pan Mateusz B. żal... uważajcie ludzie bo stracicie wszystkie oszczędności... 

#76 ~wkurzony klient~

~wkurzony klient~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 23:41

Odradzam, oszuści i nic więcej - mili, niby profesjonalni, podtykają umowę do podpisania, ty podpisujesz bo ufasz i tracisz oszczędności życia. Kolejna piramida jak Amber Gold - przestrzegam przed Krakowem i Panem Mateuszem B - oszust pierwsza klasa jeśli chcesz stracić dorobek życia to polecam tego Pana. On wie jak się zająć waszymi pieniędzmi wystarczy wejść na jego profil - tam są Twoje pieniądze. 

#77 ~Bapus~

~Bapus~
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 11:00

OVB to najlepsza firma!!

#78 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 22:29

Jednym słowem potrafią wcisnąc niewidomemu okulary korekcyjne mówiąc że jesli nie widzi niech chociaż dobrze w nich wygląda. B
A praca z OVB to coś bardzo, bardzo ciekawego...[/quote]

#79 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 22:30

Jednym słowem potrafią wcisnąc niewidomemu okulary korekcyjne mówiąc że jesli nie widzi niech chociaż dobrze w nich wygląda. B
A praca z OVB to coś bardzo, bardzo ciekawego...[/quote]

#80 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 22:32

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych